Кращі букмекерські контори для ставок на кіберспорт

Електронний спорт в Україні розвивається надзвичайно швидкими темпами. Сьогодні все більше людей грають у комп’ютерні ігри, як на аматорському, так і на професійному рівні. Незважаючи на те, що у суспільстві досі існують стереотипи про те, що віртуальний спорт – це не серйозно, більшість людей розуміють, що це величезний ринок та частина нашої реальності. Українські букмекери також зважають на цю тенденцію, тому багато компаній пропонують можливість робити ставки на кіберспорт і заробляти на цьому гроші. В результаті у людей виникає багато питань, наприклад, що таке кіберспорт, які найкращі букмекерські компанії,  де робити ставки на кіберспорт в Україні, та інше.

У цій статті ви знайдете відповісти на ці та інші питання щодо ставок у кіберспорті та їх важливості.

Кіберспорт – заробіток на ставках: 5 найкращих букмекерських контор

Кращі букмекерські контори в Україні

Типстери часто роблять ставки на футбол просто тому, що цей вид спорту асоціюється із букмекерськими конторами. І навпаки, якщо людина дивиться турніри з відеоігор частіше, ніж футбольні чемпіонати, то вона має набагато більше шансів передбачити результат кібер-спортивних матчів.

Що таке кіберспорт?

Електронний спорт (кіберспорт) – це вид змагань, у яких об’єктом дій гравців є комп’ютерні ігри. Незважаючи на те, що суперечки про відеоігри як виду спорту продовжують загострюватися, у деяких країнах вони вже набули офіційного спортивного статусу.

Кіберспорт вже давно є частиною азіатських спортивних конвенцій, і Олімпійський комітет навіть почав розглядати можливість їхнього включення до майбутніх Олімпійських ігор.

На початку 2000-х почався бурхливий розвиток кіберспорту завдяки стримінгу комп’ютерних ігор. Із цього моменту стали з’являтися професійні гравці та коментатори, турніри з великим призовим фондом.

Великі потокові платформи (такі як YouTube та Twitch) також зробили великий внесок у зростання цієї галузі.

Останніми роками електронний спорт активно транслюється на спортивних каналах. Створено багато ЗМІ, що спеціалізуються виключно на цій темі.

Найпопулярнішими жанрами ігор, пов’язаних з кіберспортом, є:

 • гра розрахована на багато користувачів бойова онлайн-арена (MOBA);
 • шутери від першої особи (від англ. First-person shooter);
 • карточні ігри;
 • бойові ігри;
 • королівська битва (англ. Battle Royale);
 • стратегічні ігри у реальному часі (RTS).

Де робити ставки на кіберспорт в Україні

 В даний час в Україні всі легальні букмекерські контори пропонують кіберспорт. Великий вплив на цей факт справила пандемія, адже протягом усього року спортивних подій було набагато менше, ніж зазвичай, а кількість нових типстерів, навпаки, побільшало.

Оскільки віртуальні види спорту на букмекерських порталах розглядаються нарівні з класичними видами спорту, питання «де робити ставки на кіберспорт в Україні» зводиться до вибору найкращої букмекерської контори.

На жаль, однозначно сказати, чия пропозиція є оптимальною, не можна, тому що вона залежить від уподобань гравців – способу введення та виведення коштів, бонуси, тощо.

На думку багатьох гравців на форумах та сайтах аналітики, ось список кращих сайтів для ставок на кіберспорт:

Найкращі букмекерські контори в Україні на кіберспорт.

 • Паріматч: заробіток на онлайн-ставках.
 • 1XBET – ставки на кіберспорт для заробітку онлайн.
 • EGB – широка спеціалізація букмекера.
 • ES.bet – гарна репутація серед гравців.
 • GGBet – букмекерська контора в Україні з акцентом на кіберспорт.
 • Marathonbet – кіберспорт: ставки, бонуси та коефіцієнти.

Найпопулярніші кіберспортивні ігри

1). CS:GO – гра розрахована на багато користувачів «шутер від першої особи», розроблена і видана Valve і Hidden Path Entertainment. Гравці поділяються на дві команди: терористи та контртерористи, і борються один з одним у серії раундів, якими визначається команда-переможець. Ставки на Counter Strike — найпопулярніші з усіх електронних видів спорту.

2). Dota 2 – комп’ютерна гра в жанрі MOBA, розроблена корпорацією Valve. У кожному матчі беруть участь дві команди по п’ять осіб, які управляють «героями» — персонажами з різним набором навичок. Щоб перемогти у матчі, команда має зруйнувати укріпрайон противника та захистити свою територію від руйнування.

Це одна з найпопулярніших кіберспортивних ігор, вона має кілька рекордів за кількістю користувачів та призовими фондами турнірів.

3). League of Legends (LoL) — комп’ютерна гра у жанрі MOBA, розроблена студією Riot Games. Структура гри дуже подібна до Dota 2, оскільки вона також заснована на моді Defense of the Ancients (DotA) для Warcraft III: The Frozen Throne.

4). FIFA – серія комп’ютерних ігор у жанрі футбольного симулятора, створена студією EA Canada, що належить Electronic Arts Corporation. Ігри видаються під брендом EA Sports, щороку випускається нове видання з урахуванням змін, що відбулися у футбольному світі за рік. Цікавим є той факт, що FIFA також є популярним кіберспортом на букмекерських сайтах.

5). Overwatch — шутер від першої особи, розроблений та випущений Blizzard Entertainment у 2016 році для Windows, PlayStation 4 та Xbox One та у 2019 році для Nintendo Switch. Змагаються дві команди з шести гравців. Перед кожною битвою гравці вибирають героїв з різними рисами та здібностями, які роблять їх більш підходящими для конкретної участі у битві.

6). Call of Duty (CoD) – серія шутерів від першої особи, присвячена Другій світовій війні, холодній війні, боротьбі з тероризмом, гіпотетичній Третій світовій війні, війнам майбутнього і навіть космічним війнам.

7).Tom Clancy’s Rainbow Six Облога – це тактичний шутер від першої особи, розроблений Ubisoft для Microsoft Windows, Xbox One та PlayStation 4. У грі дві команди борються – одна з них атакує, а інша захищається.

 Резюме

Підбиваючи підсумки, можна сміливо сказати, що ставки на кіберспорт у принципі нічим не відрізняються від класичних ставок. Їхня популярність вже більша, ніж у багатьох дисциплін, і продовжує стрімко зростати. На них можна робити ставки у прямому ефірі, отримувати вигідні бонуси та дивитися прямі трансляції.

Тому, якщо ви більше знаєтеся на віртуальному спорті, немає сенсу намагатися робити ставки на футбол чи баскетбол. Робіть ставки на види спорту, в якому у вас є більше знань, щоб мати більше шансів на виграш грошей.

Як збільшити охоплення в Інстаграм

Найкращі боти для торгівлі криптовалютою

Власна справа — як розпочати свій бізнес з нуля?

error: Вміст захищений!!