Безкоштовна накрутка Інстаграм: лайків, підписників, переглядів

Соціальна мережа Інстаграм сьогодні не просто популярна майданчик для спілкування, але і платформа для ефективного розвитку бізнесу, що має великі перспективи.

Велика кількість користувачів платформи – платоспроможна цільова аудиторія, яка може і готова використовувати пропоновані продукти і послуги.

Основна проблема просування свого профілю – величезна конкуренція. Але при грамотному підході, можна досить швидко залучити зацікавлених користувачів і почати розвиватися в Instagram. Накрутка, особливо на початковому етапі просування, дозволить швидко стартувати і отримати перше передплатників.

Рекомендується використовувати як безкоштовні, так і платні способи.

Визначення цільової аудиторії – основа грамотного просування

Щоб задіяти сторінку, використовуючи весь потенціал – потрібно добре знати свою цільову аудиторію і пропонувати те, що закриє її потреби. Звучить абсурдно, але в цьому полягає головна помилка комерційних і особистих акаунтів в Інстаграме.

Знаючи інтереси і переваги тих людей, хто стежить за яку просуває сторінкою в соціальних мережах – набагато легше потрапляти в центр їх зацікавленості, підвищуючи охоплення публікується контенту.

Аналіз і дослідження цільової аудиторії є головним чинником при накрутці лайків, переглядів, і тим більше передплатників. Підібрати правильну ЦА – це основне правило при просуванні своєї сторінки в Instagram.

Навіть купуються передплатники повинні бути живими і цікавитися тематикою пропонованого контенту. Це дозволить підняти охоплення і не викличе підозри на сторінку з боку майданчика.

Збір цільової аудиторії здійснюється за кількома критеріями:

 • конкурентам;
 • хештегом;
 • геолокації;
 • інтересам.

Знайти свою цільову аудиторію дозволить і складання образу передплатників, вказавши такі чинники:

 • вік;
 • стать;
 • рівень прибутку;
 • місце розташування.

Тільки ретельно проаналізувавши всі аспекти життя майбутніх передплатників, можна переходити на сайти і сервіси по накрутці. Адже без знання своєї цільової аудиторії можна вкласти великі гроші в розкрутку аккаунта, а в результаті не отримати бажаного ефекту.

Актуальні способи накрутки в Інстаграм

Після складання портрета цільової аудиторії, можна здійснювати плани по накрутці лайків, переглядів і підписок.

Актуальні способи накрутки в Інстаграм
Social networking service concept. Influencer marketing.

Для швидкого просування акаунтів в Інстаграм застосовуються такі методи:

1. Купівля спамерських пошукових роботів.

2. Накрутка за допомогою массфолловінг і масслайкінга.

3. Ґіви ( це розіграши серед свої підписників дуже цінних подарунків ).

4. Реклама у блогерів.

5. Виконання завдання на сайтах.

6. Спеціальні додатки.

Кожен спосіб має свої нюанси, але тільки їх сукупне використання дасть результати.
Купівля ботів

Це неактивні передплатники, які не будуть нічого купувати, лайкать і коментувати. Підійде для власників акаунтів з невеликим бюджетом і тільки на самому старті, щоб надати видимість зацікавленості в профілі. Боти використовуються для створення більшого «ваги» аккаунта.

Недорого купити ботів можна на наступних майданчиках:

 1. soclike .ru,
 2. doctorsmm. com,
 3. prtut. ru.

Массфолловінг і масслайкінг

Цей варіант полягає в аналізі цільової аудиторії. За допомогою спеціальної програми користувач підписується на кожного потенційного передплатника. В результаті, люди, на яких підписалися, будуть давати зворотний зв’язок у вигляді взаємної підписки.

Массфолловінг і масслайкінг
Two unrecognisable Caucasian ethnicity females using their mobile phones together

Дуже важливо проаналізувати цільову аудиторію сторінки і налаштувати програму таким чином, щоб підписки були на тих людей, які зацікавлені в опублікованому на розкручується профілі контенті.

Конкурси giveaway

За допомогою цієї стратегії, аудиторія залучається в результаті розіграшу різних призів. Зазвичай це передплатники, які не хочуть нічого робити, а тільки отримувати. Великий активності від такої аудиторії не буде, але «вага» аккаунту збільшиться істотно. Конкурси можна створювати самостійно, або брати участь в якості партнера. Другий варіант простіший, так як при самостійній розкручуванні свого заходу, потрібен більший бюджет для реклами.

Реклама у блогерів

Найдорожчий метод розкрутки сторінки в Інстаграм, але і дуже ефективний. Правильно підібраний профіль для реклами і грамотне складене ТЗ для блогера, дозволить отримати «кращих» передплатників. За рекламі приходить зацікавлена ​​цільова аудиторія.

Виконання завдань на сайтах

Відмінний варіант для тих, хто не має бюджету для розкрутки. Заробити гроші на покупку лайків, коментарів та передплати можна прямо в сервісі, через який буде здійснюватися накрутка.

Тут все максимально просто: користувачеві необхідно виконувати прості завдання: підписатися, подивитися відео, прокоментувати пост. За виконання таких мікрозадач сайт нараховує бали, які використовуються вже для оплати замовлень.

Чим більше завдань користувач виконає, тим більше балів для розкрутки свого профілю отримає.

Взаємний піар та підписка в Інста ( 100 лайків безкоштовно )

Е сайт https://www.infomagaz.xyz/glossary/nakrutka-instagram-2020/  на якому можно абсолютно безкоштово залишити коментар на взаємний піар чи лайк тайм ( тобто ви підписались на мене я на вас – от ось так це працює ).

Судячи з відгуків в мережі, найбільшою популярністю користуються такі майданчики для безкоштовної розкрутки:

1. Fastfreelikes – якісна площадка для просування. Заснована на обміні між користувачами переглядами, лайками, підписками, коментарями в Інстаграм. Бали, які заробляють користувачі виконуючи завдання, використовуються для оплати особистих замовлень по накрутці.

Простий інтерфейс, цілодобова служба підтримки і постійна робота розробників над майданчиком з метою поліпшення. Адміністрація прислухається до користувачів і намагається впроваджувати опції, необхідні учасникам платформи.

2. Followers BOOM – корисна і зручна програма, що працює на Андроїд. Заробляти монети для просування свого аккаунта можна прямо на телефоні, перебуваючи в чергу, по дорозі на навчання або роботи – в будь-який зручний час.

3. Freelikes – ще одне просто і безкоштовне рішення для накрутки в Instagram. Програма не вимагає введення пароля від свого профілю, а значить, є цілком безпечною. Користувач сам може регулювати кількість лайків, підписок, репоста, і ціну за них.

Платні сервіси для просування в Інстаграм

Платні платформи допоможуть заощадити час на накрутку. Сплативши пакет, власникові облікового запису залишиться тільки чекати результату.

1. PROMO.apibossa.pw
Цей сервіс для залучення живий цільової аудиторії. Передплатники набираються швидко, а їх активність залежить від зазначеної аудиторії. Щоб не витратити гроші даремно, обов’язково проаналізуйте ЦА.

2. Bosslike
Функціональний сайт для комплексного просування в Інстаграм. Можна просто поповнити баланс і купувати передплатників, перегляди та лайки за гроші. Доступний так само заробіток балів, для замовлення накрутки.

3. Fastpromo.pro
Якісний і надійний сервіс по залученню активної аудиторії. Після реєстрації надає приємний бонус – 30 рублів на рахунок. Можна відразу протестувати якість накрутки, не вкладаючи свої гроші.

4. LikeInsta
Сайт, на якому можна провести накрутку без будь-яких додаткових дій. Тут можна купити все: лайки на будь-які посади, перегляди, коментарі, підписки. Чи стане відмінним рішенням для просування в Інстаграм як для блогерів, так і для підприємців.

І на останок:

Грамотна комплексна розкрутка свого профілю в одній з самої популярної соціальної мережі, дозволить розкрутити бізнес, підвищити довіру до свого бренду, отримувати сотні лайків на особисті фото, мати постійний приплив нових передплатників і підтримувати активність профілю.

Те, що нас не вбиває, робить нас сильнішими

Коментарі 2

Залишити відповідь