Як розблокувати рекламний кабінет Facebook

Блокування рекламного кабінету Facebook – страх і неминучість будь-якого бізнесу і фахівця, який налаштовує рекламу. І коли це відбувається, не у всіх випадках відомо, як розблокувати кабінет і продовжити запускати рекламу.

Як зрозуміти, що рекламний кабінет заблокований

По-перше, Facebook відразу після блокування поспішить повідомити про це всіма відомими способами:

  • повідомлення на пошту,
  • повідомлення в додатку
  • і вгорі рекламного кабінету.

У найскладніших випадках і при грубих порушеннях правил налаштування реклами Facebook блокування може негативно позначитися на всіх акаунтах, у яких був доступ до заблокованого кабінету. Таке трапляється рідко, але все ж ніхто не застрахований від такого блокування.

Facebook відхилив рекламу? ось 8 можливих причин

Чому варто розміщувати рекламу в Facebook? 9 причин

Причини, за якими система могла заблокувати Ads Manager:

розблокувати рекламний кабінет Facebook

Є кілька причин, через які система може заблокувати кабінет реклами:

– Недотримання правил соціальної мережі. У Facebook є правила настройки реклами,

з якими обов’язково потрібно ознайомитися перед створенням кампанії. Якщо цього не зробити, блокування не уникнути. Але якщо все правила дотримані, а кабінет все одно заблокований, справа може бути в помилку системи або порушення нетипових правил соціальної мережі.

– Порушення нетипових правил соціальної мережі. Іноді трапляється, що рекламна кампанія створена з урахуванням всіх правил Facebook, але кабінет все одно заблокували і жодне повідомлення не може донести, в чому проблема. В такому випадку можна звернутися в технічну підтримку мережі або почекати кілька днів. Зазвичай, за кілька днів такі блокування знімають.

– Помилка системи. Кожне рекламне оголошення проходить перевірку системою (умовними, роботами).

І, як у будь-якої системи, у Facebook бувають збої. Щоб виправити це непорозуміння потрібно відправити оголошення на вторинну перевірку або написати в технічну підтримку.

Недотримання правил соціальної мережі включає в себе самі різні нюанси які важливо враховувати.

Це може бути недотримання правил в самій публікації, на який сайт веде реклама, до якої країни прив’язаний аккаунт, підозрілі дії з картою і т.д.

Ці нюанси можна уточнити в правилах настройки реклами, але навіть досвідчені фахівці не завжди можуть врахувати їх все.

Важливо також розуміти, що блокування Ads Manager не відбувається відразу. Спочатку система кілька разів блокує оголошення, що порушують правила рекламної діяльності в соціальній мережі, а потім тільки блокується весь рекламний кабінет при повторних порушеннях.

Як розблокувати кабінет реклами Facebook

1) Знайти в пошті (до якої прив’язаний аккаунт) лист, в якому повідомляється про блокування і її причини.

2) В разі помилки системи написати в чат підтримки Facebook. У повідомленні менеджеру слід описати ситуацію у всіх подробицях, щоб прискорити процес.

3) Якщо чату з технічною підтримкою немає, можна оскаржити блокування через форму оскарження. Після відправки цієї форми краще не вживати ніяких самостійних дій, щоб не погіршити своє становище. Кращий спосіб прискорити процес – дочекатися відповіді.

4) Прив’язка аккаунта Instagram до нового аккаунту Facebook. Це складний спосіб, так як нова сторінка повинна бути прив’язана до нового телефонним номером і банківську карту, сторінка не повинна бути пов’язана раніше з ресурсами Facebook.

5) При використанні бізнес-менеджера в Facebook можна створювати кілька рекламних кабінетів. В іншому кабінеті повинна бути прив’язана інша карта і оголошення, запущені раніше, ніяк не пов’язані з заблокованим рекламним кабінетом.

Блокування Facebook Ads Manager – не смертельно ситуація, але краще ставитися до правил соціальної мережі уважно.

А якщо блокування вже сталася, не потрібно приймати імпульсивних рішень і намагатися розблокувати кабінет всіма легальними і нелегальними способами, так як це тільки погіршить ситуацію і може привести до вічної блокування кабінету без можливості відновлення.

Топ 6 сучасних станків для невеликого бізнесу

Як позбутися ігрової залежності: поради батькам

Як пройти верифікацію (синя галочка) Instagram

Залишити відповідь