Чи потрібен сайт для бізнесу? Корпоративний сайт компанії

Сьогодні кожна компанія, яка дбає про свій розвиток і успіх, повинна мати власний сайт. Завдяки Інтернету ви можете залучити нових клієнтів і підтримати свій позитивний імідж. Але для цього, веб-сайт повинен був функціональним і зручним як для користувачів, так і для роботів пошукових систем.

Нижче в статті розглядаються кілька варіантів розробки сайтів, з яких ви можете вибрати найбільш підходящий для вас.

сайт для бізнесу
Intelligent female student has online course, concentrated in screen of laptop computer, learns foreign languages distantly, drinks tea or coffee, poses at desktop. Woman worker has video conference

Чому варто створити сайт компанії?

Перш за все визначитеся, для яких цілей вам необхідний корпоративний сайт. Причин може бути декілька, наприклад:

Місце для демонстрації можливостей.

У січні цього року кількість користувачів Всесвітньої мережі склало 4.66 мільярдів. Тільки уявіть собі, це 59,5% від населення планети. І велика частина з цих 59,5%, шукають товари та послуги в інтернеті.

Як бізнесмен, налаштований на отримання прибутку, ви повинні вивести свою фірму з офлайна.

Веб-сайт – це місце, де ви зможете розповісти про свої товари або послуги набагато більшій кількості споживачів. Саме тут потенційний покупець буде знаходити всю важливу інформацію про ваші продукти. Завдяки докладним, зрозумілим, привабливим описами і детальним фотографіям ви спонукаєте замовника скористатися саме вашим пропозицією.

Доступність для клієнтів 24/7

Веб-сайти працюють безперервно, 24 години на добу, 7 днів на тиждень. Інтернет не має тимчасових або географічних обмежень. Завдяки цьому ви можете представляти свої товари або послуги клієнтам постійно, в будь-який час. У вас буде можливість вийти зі своїм продуктом не тільки на місцевий ринок, а й за межі країни.

Скористайтеся порадами наведеними в статті і зробіть так, щоб ваш онлайн-бізнес допомагав вам отримувати максимальний прибуток.

Віртуальна вітрина компанії

Ідеальний інструмент для формування іміджу фірми, її віртуальна вітрина. Але саме тому, вона повинна бути зроблена професійно. Заходячи перший раз на сторінку, клієнт відразу ж складає про неї свою думку.

Віртуальний образ компанії повинен викликати позитивні емоції, викликати довіру і спонукати людей читати матеріали розміщені на ресурсі.

Ще на стадії розробки сайту переконайтеся, що він візуально привабливий, але при цьому інтуїтивно зрозумілий і зручний у використанні.

Чуйний веб-дизайн, тобто підходить для роботи на будь-якому пристрої і швидкість завантаження, – це ті особливості, про які не можна забувати. Найменша недбалість на етапі планування може зіпсувати загальне враження і відлякати клієнтів. Не допускайте таких помилок, як неякісний контент або застарілі дані.

Економія і зручність

Ви ведете малий або середній бізнес і вважаєте, що веб-сайт занадто дорого обходиться вам? Це помилкова думка. Вкладені гроші досить швидко окупляться. Цей інструмент працює на успіх компанії весь час, без перерв і вихідних.

Наприклад, якщо у вас перукарня, клієнти зможуть вибрати необхідну їм послугу і записатися на прийом коли вони захочуть, не виходячи з дому, що є великою перевагою. Сам процес замовлення автоматизований і не вимагає найму додаткового персоналу.

Якщо вам не вистачає вільного часу для створення і запуску свого веб-сервісу, доручіть це професійному маркетинговому агентству.

Така послуга, ідеальний варіант для ділової людини. Заощаджений час ви зможете витратити на вирішення інших питань. У компанії з розробки про все подбають фахівці – від створення макету до обслуговування і технічної підтримки кінцевого результату.

Територія для спілкування з клієнтами

Наявність правильно оформленого веб-сайту сприяє налагодженню зв’язку з майбутнім замовником і допомагає завоювати його довіру. Він повинен інформувати клієнта про всі існуючі способи зв’язку з компанією (номер телефону, фізичну адресу, чат, адреса електронної пошти, Facebook, Телеграм і т.д.). Чим більше таких способів, тим солідніше ви будете виглядати в очах відвідувачів.

Щоб побудувати відносини і зміцнити довіру до бренду, варто скористатися можливостями, наданими контент-маркетингом. Створюючи вузькоспеціалізовані статті для свого блогу, ви можете переконати користувачів у своєму професіоналізмі, вони побачать в вас галузевого експерта і з більшою ймовірністю скористаються вашою пропозицією.

Аналіз ринку

Корпоративний сайт також може бути відмінним аналітичним інструментом. Він дозволяє вам дізнатися кількість відвідувачів, з яких вони регіонів і які у них переваги. Використовуючи сторонні сервіси ви також можете порівняти свій сайт з сайтами конкурентів. Грунтуючись на цій статистиці, вам буде простіше планувати вашу маркетингову діяльність.

Який варіант розробки вибрати?

Тепер ви знаєте, чому корпоративний інтернет-сайт так важливий для ведення бізнесу. Прийшов час подумати про те, як його створити. Існує кілька варіантів реалізувати ваш проект. Щоб вибрати кращий, вам спочатку потрібно визначити свої потреби, вимоги до кінцевого результату і наявний у вас бюджет. Також важливо, чи є у вас які-небудь технічні знання або ви не знавець цього, і потребуєте допомоги професіонала.

Якщо немає часу, використовуйте спеціальні сервіси

Конструктори сайтів – гарне рішення для всіх, хто хоче швидко створити сайт. Їх використання не вимагає яких-небудь технічних знань, таких як знання мов програмування або принципів проектування. Це самий бюджетний варіант, так як подібні платформи можна використовувати безкоштовно. Зазвичай конструктори надають кілька пакетів на вибір – крім базової версії є ще й розширені. У них ви можете вибрати більшу кількість підлеглих, надбудов SEO, отримати сертифікат SSL і т. Д.

Такого роду послуги економлять час і мають інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом, але в них є серйозні недоліки. По-перше, багато необхідних розробнику функції не можуть бути реалізовані в базовій версії. Додаткові опції доведеться оплачувати окремо. По-друге, при створенні проекту за допомогою таких конструкторів, необхідно враховувати серйозні обмеження, пов’язані з реєстрацією домену і хостингом, а також неможливість розширення функціоналу.

Шаблони на подібних майданчиках не можна назвати унікальними. Ваш ресурс може мати такий же дизайн, як і у конкуруючої компанії.

Ще один істотний недолік полягає в довгої завантаженні створеного тут сайту, так як розташовуватися, швидше за все, він буде на дешевому сервері. Крім того, немає ніякої гарантії його безвідмовної роботи в майбутньому. Вам доведеться самостійно подбати про подальшу працездатності або, можливо, доручити це підрядникам – що спричинить за собою зростання вартості кінцевого продукту.

Вам важливий індивідуальний підхід? Скористайтеся послугами фрілансера

Якщо ви не хочете обмежуватися готовими шаблонами і пред’являєте підвищені вимоги до сайту, ви можете співпрацювати з фрілансерами. Після замовлення ви отримаєте веб-сайт, адаптований під ваші потреби.

Перевага такого способу полягають в індивідуальному підході, свободу вибору і підвищеної гнучкості у вирішенні особливих запитів. При створенні сайту веб-дизайнер врахує всі ваші побажання.

На жаль, фрілансер зазвичай створює тільки сам сайт.

Реєстрацію домену, хостинг, просування і подальше обслуговування доведеться передати комусь іншому. Або робити це самостійно.

В результаті ціна може виявитися вище, ніж ви запланували. Важливо враховувати, що наймаючи фрілансера, ви не отримуєте гарантії безвідмовної роботи сайту в майбутньому.

Ви хочете впливати на свій сайт? Виберіть платформу на базі CMS

Платформи, засновані на CMS (управлінні веб-контентом), призначені для людей, які хочуть самостійно змінювати вміст інтернет-ресурсу. Їх перевага – інтуїтивно зрозуміле управління – редагування сторінки відбувається в панелі користувача, а створення сайту не вимагає технічних знань.

CMS також дозволяє швидко і легко працювати з файлами на порталі. Вибираючи таку платформу, ви отримуєте доступ до готовими шаблонами і великій кількості плагінів для установки. Ці плагіни дозволяють розширювати ваш сайт новими функціями.

Істотним мінусом цього варіанту є те, що додаткові розширення оплачуються окремо, так само як і домен з хостингом. Більшість сервісів пропонують обмежені можливості по зміні дизайну, що може стати серйозною перешкодою для подальшого удосконалення проекту. Більш просунуті системи CMS вимагають знання мов програмування.

У разі CMS з відкритим вихідним кодом, через високого ризику хакерських атак, дуже важливо підтримувати веб-сайт в актуальному стані і забезпечувати його безпеку.

Вам потрібна технічна підтримка? Виберіть платформу Saas

Платформа Saas ( «Програмне забезпечення як послуга») – модель надання програмного забезпечення в хмарі в рамках щомісячної підписки.

Вона підійде людям, що не володіє спеціальними знаннями і бажаючим швидко створити свій сайт.

Провайдер забезпечує обслуговування, технічну підтримку та оновлення програмного забезпечення. Тут ви можете вибрати один з декількох пакетів. Базовий пакет коштує недорого, проте за розширені функції доведеться доплачувати.

Вартість передплати також збільшується з розвитком веб-сайту або магазину. Вибираючи платформу Saas, у вас обмежені можливості щодо впровадження індивідуальних рішень, розширенню функціоналу або позиціонуванню.

Крім того, технічна підтримка не зможе допомогти з втіленням особистих побажань клієнтів. Як і у випадку з попередніми рішеннями – функціонування сайту надалі залишається цілком на вас або субпідрядників. В останньому випадку кінцева вартість збільшується.

Ви хочете отримати все в одному флаконі? Скористайтеся послугами професійних агентств.

На ринку існує кілька способів створення корпоративного сайту або інтернет-магазину. Деякі на перший погляд можуть здатися вигідним варіантом, але після уважного вивчення в них виявляються значні мінуси. Звичайно, не для всіх користувачів ці недоліки будуть однаково важливі, тому вибір завжди потрібно робити індивідуально.

Підприємців, які займаються малим і середнім бізнесом, спочатку привертають безкоштовні конструктори або інші способи створення веб-сайтів за низькою ціною. Але в них є і негативні моменти, які змушують задуматися. Перш за все, це додаткові витрати за розширення базових пакетів. Кінцева ціна може виявитися набагато вище, ніж передбачалося. Інші варіанти вимагають досвіду, який є далеко не у всіх.

В інтернеті існує безліч професійних агентств по створенню унікальних веб-сайтів “під ключ”. Звертаючись до них за допомогою ви отримуєте готовий продукт у відповідності з останніми тенденціями і відповідає всім вашим запитам.

Веб-студії
Virtual talking with friends, colleague and using video chat conference. Remote learning or work. Home quarantine or prevention of coronavirus infection (virus covid-19). Group of people smart working

Веб-студії мають ряд переваг перед майданчиками по створенню сайтів. Вони не тільки розробляють проект в короткі терміни, але і гарантують його унікальність. При використанні конструктора, завжди присутній ймовірність того, що конкуренти при створенні, наприклад, свого інтернет-магазину застосують той же шаблон.

Якщо хочете отримати оригінальний дизайн, варто скористатися послугами веб-студії.

При співпраці з фрілансерами ви отримуєте індивідуальний підхід, але зазвичай цим все і обмежується. Агентства – це щось більше. Вони створюють проект, цілком адаптований до ваших потреб і самі здійснюють його онлайн-підтримку. Вам не потрібно витрачати час на роботу з сайтом або наймати для цього експерта. Ви отримуєте все в одному пакеті, тому можете займатися тим, що для вас дійсно важливо – розвивати свій бізнес.

Варіант з платформами CMS дозволяє самостійно змінювати вміст сайту, але велика частина необхідних для цього розширень не входить в стандартний тариф.

Автоматизацію процесів доведеться здійснювати своїми силами, так само як і подбає про захист.

Але навіщо витрачати час, якщо можна звернутися в веб-студію.

Замовляючи розробку сайту агентству, ви також можете впливати на його вміст, при цьому не турбуючись про додаткові витратах. У вас буде необмежену кількість необхідних правок, які можна вносити на будь-якому етапі співпраці. Все, що вам потрібно зробити, це звернутися до фахівця техпідтримки, який подбає про оновлення або зміні контенту.

Платформи Saas не вимагають знань і надають технічну підтримку, але потрібні вам зміни можуть не підтримуватися. Їх використання дає урізані можливості при позиціонуванні або подальше розширення. При роботі з агентством, ви можете розраховувати на кваліфіковану технічну підтримку. Ваш сайт буде оптимізуватися для пошукових систем, і в міру зростання бізнесу розширюється і вдосконалюватися. Це дуже важливо, оскільки постійне оновлення і оптимізація є запорукою успіху і отримання прибутку.

Ви вже знаєте, що створити продає веб-сайт не просто. Це складний процес, і всього лише перший етап реалізації повномасштабного проекту. Якщо ви не бажаєте втрачати час і хочете зосередитися на веденні своєї справи, довірте створення вашого онлайн-бізнесу кваліфікованому агентству з хорошою репутацією. Професійно створений веб-сайт дозволить вам вести довгострокову і ефективну діяльність в Інтернеті і допоможе вашій компанії домогтися успіху.

Як заробити в декреті? 6 супер порад для красивих Мам

Що потрібно знати при покупці готового бізнесу?

Створення сайтів

Як почати вести блог; список з 9 рекомендованих заходів

Залишити відповідь

error: Вміст захищений!!