Власна справа – як розпочати свій бізнес з нуля?

Багато людей хоч раз у своєму житті думали про те, як відкрити бізнес, точніше як відкрити свій бізнес, а найчастіше як відкрити свій бізнес з нуля. Незмінним залишається лише слово бізнес. Безперечно, всі хочуть мати свій бізнес – це круто, всі хочуть мати багато грошей – це приємно, всі хочуть бути незалежними – це чудово. Але чомусь багато хто так і не наважується втілити у життя свої думки, бажання та амбіції. Адже відкрити бізнес — це не так уже й складно.

Головне мати ідею, віру в цю ідею, привнести до цього щось своє нове, терплячість та націленість на результат.

як розпочати свій бізнес з нуля

Можна спробувати розкласти цю думку на певні зразкові кроки, етапи або моменти, структурувавши, так би мовити, вище сказане.

Звичайно, для того, щоб відкрити свій бізнес, потрібна якась ідея. Що мається на увазі? Ідеальною є пропозиція на ринку якогось нового та унікального продукту! Тоді ви неминуче приречені на успіх. Але складно винайти велосипед. Чому? Та тому, що вона вже є.

Отже, необхідно запропонувати незвичайний велосипед, запропонувати велосипед із якоюсь новою «фішкою» або опцію для нього, якої раніше не було.

І так у будь-якій сфері. Складно на сьогоднішній день не знайти чогось, що неможливо купити чи отримати якимось способом. Є все. Тобто влізти в якусь нішу з аналогічною пропозицією, як у інших неможливо. Ну навіщо ви комусь потрібні, якщо це вже є так? Швидше за все, існуюча пропозиція вас «з’їсть». Як це прийнято називати “велика конкуренція”.

Цим усі й виправдовуються. А насправді, це не так. Просто хтось безглуздий підприємець, який не зміг запропонувати чогось вартого. Багато хто, напевно, чув про таку абревіатуру, ХПВ або ХПВС із модних тренінгів з продажу. Розшифровується це так: 1-характеристики, 2-переваги, 3-вигоди. Нам цікаві №2 та №3. Ось те, що ви повинні запропонувати вашим клієнтам, щось нове та додаткове, якісь переваги та вигоди, які він отримає, звернувши свій погляд на вас та вашу пропозицію. Далі ви завжди повинні бути на крок попереду ваших конкурентів, щоб завжди зберігати якусь перевагу перед ними.

Як відкрити свій бізнес з нуля

Як же відкрити бізнес із цими «фішками»? Насправді, це не складно організувати. Адже ми з вами, так чи інакше, десь колись працювали чи працюємо, були чи є чиїмись клієнтами, чули і чуємо щодня від знайомих та колег про неякісну роботу тієї чи іншої організації. А що найефективніше та корисне — це наш особистий досвід роботи у того чи іншого роботодавця, який може допомогти нам сформувати пропозицію на ринку з урахуванням усіх позитивних моментів та повною відсутністю негативних. Тут, щоправда, варто розуміти, що йдеться про відкриття бізнесу.

Важко уявити, що ви, працюючи токарем, зможете завтра відкрити «ідеальний та еталонний» трубопрокатний завод. Для складання повної картини стану та пропозицій у цій сфері, вам, природно, необхідно буде здійснити глибокий аналіз усіх фірм, що діють у цьому напрямку, та підприємців. Для цього вам і вашим знайомим доведеться пограти в «таємного покупця». Це найважливіший етап. Пропрацюйте його ґрунтовно.

Для того, щоб відкрити свій бізнес, потрібно скласти бізнес-план. Складного у цьому нічого немає. На сьогоднішній день його без особливих проблем можна знайти в інтернеті. До речі, ніколи не забувайте про цей ресурс. Сучасний світ та бізнес немислимі без всесвітньої павутини.

Взагалі, без інтернету вам не обійтися, якщо ви плануєте відкрити свій бізнес з нуля, тобто з дуже обмеженим капіталом. У ньому ви зможете знайти багато інформації та порад, розмістити якісь оголошення про свій бізнес, створити свій сайт. За допомогою інтернету ви зможете знайти партнерів та клієнтів, знайти майбутніх співробітників. Так складно насправді так одразу перерахувати все, що можна отримати завдяки цьому ресурсу. Використовуйте його активно.

Багато хто хоче відкрити бізнес з нуля, іншими словами, не маючи досвіду та не маючи багато грошей. І дуже багато хто не хоче багато витрачати — це справедливе бажання. Навіщо витрачати зайвого? Є один момент, на який вам, безумовно, доведеться розщедритися – це реєстрація вашої фірми. Різного роду мита ніхто не скасовував і не скасовує.

Більше того, це може бути єдиний етап відкриття вашого бізнесу, за який варто заплатити і, можливо, навіть зайвого. Мається на увазі, вдатися до допомоги спеціальних фірм, які набагато швидше за вас і набагато ефективніше зможуть зареєструвати ваше ІП або ТОВ, а також зможуть роз’яснити, яку форму оподаткування вам краще вибрати. А поки вони вирішуватимуть ці завдання, ви зможете приділити увагу іншим не менш важливим питанням, які будуть у вас завжди. До цього також треба бути морально готовим.

Питання та завдання – це те, що виникатиме перед вами, як перед підприємцем, просто постійно. Вони будуть маленькими та великими, простими та складними, короткостроковими та довгостроковими. І їм завжди буде приділяти час 24 години на добу. А їхня поява не завжди буде говорити про те, що ви бездар! У чомусь буде саме ваше упущення, а якісь моменти будуть продиктовані законами бізнесу, конкуренцією, змінами у сфері тощо.

До речі, перед тим, як відкрити свій бізнес, потрібно грамотно вибрати цікавий напрямок. Що мається на увазі? Справа в тому, що деякі люди, займаючись все життя, скажімо, ремонтом машин, на певному етапі вирішують відкрити свій бізнес. Аналізують ринок і роблять висновок, що на даний момент найцікавішою нішою є ресторація, кафе та фастфуд.

Занурюються в це все і досягають успіхів. У багатьох так не виходить, бо це або просто не їхній напрямок, або за перших же складнощів вони опускають руки. І таких більшість. Тому бажано, замислюючись над питанням «як відкрити бізнес», все ж таки вибрати напрямок, який вам близько, в успіх якого ви вірите, в якому ви щось розумієте, в якому ви самі можете робити основну роботу. Наприклад, ви все життя працювали таксистом.

Вирішили відкрити свою фірму з пасажирських перевезень. По-перше, ви знаєте, як шукати клієнтів. По-друге, ви можете їздити за кермом. По-третє, ви, напевно, можете провести дрібний ремонт та обслуговування авто. По-четверте, знаєте не з чуток, чого хотілося б бачити клієнтам, що користуються послугами таксі, чого їм, можливо, завжди не вистачає.

Погодьтеся, дивно буде колишньому бухгалтеру, відкривати свою кондитерську, за умови, що він сам не любить солодке і має складнощі навіть із приготуванням яєчні. Тому ще раз повторюємо, перш ніж замислюватися, як відкрити свій бізнес, виберіть напрямок. Якщо вам нічого не цікаво, і ви не готові до навчання та важкої роботи, причому насамперед над собою, киньте ідею відкриття бізнесу в принципі.

Визначившись з тим, чим ви хочете займатися, провівши всі аналізи та обчислення, вирішивши, що нового ви привнесете до цієї галузі, оцінивши свої фінансові можливості, можна приступати до впровадження в життя вашого плану. Але не думайте, що, відповівши на все, як відкрити свій бізнес, на даному етапі ви все зробили. Це ви лише заклали фундамент. Далі на вас чекає непочатий край постійної роботи. Саме ви більше, ніж ваші співробітники, які, можливо, у вас з’являться, повинні будете працювати.

Працювати протягом усього життя вашого бізнесу. А тривалість його життя залежатиме лише від вас. Перші два, три чи чотири роки працювати доведеться набагато більше, ніж тоді, коли ваш бізнес зміцніє. Спочатку вам, можливо, доведеться бути директором, менеджером, бухгалтером тощо в одній особі. Особливо, якщо ви задумалися про те, як відкрити свій бізнес з нуля, тобто коли ви дуже обмежені в засобах. Це може бути корисно, навіть якщо ви маєте більш ніж достатню суму. Адже завдяки цьому ви купуєте новий досвід, який плюс до всього дозволить вам знати всю вашу справу від початку до кінця.

Це дуже великий плюс. Отже, найчастіше бізнес, відкритий з нуля, стає більш ефективним. Адже сам підприємець є максимально зацікавленою особою, а отже, коефіцієнт корисної дії вищий. У випадку ж, коли у людини багато грошей, вона дозволяє собі працювати абияк. Тобто він вклав бабки, а сам тусується зі своїми корешами та чуваками у клубах, а питаннями бізнесу й не займається. А найчастіше, після повернення з Канарських островів, починає ставити якісь питання, запитувати якісь звіти, ставити якісь завдання, не розуміючи в цьому абсолютно нічого. Не розуміючи, чого від них хочуть, співробітники та керівники працюють неефективно або зовсім звільняються. І найімовірніше, така фірма розвалиться. Тому гроші – це не головне у питанні «як відкрити бізнес».

Головне – це праця! Праця на кожному етапі, починаючи від думки про те, як відкрити свій бізнес. Праця на етапі “як відкрити свій бізнес з нуля”. Праця завжди, скрізь і постійно, підкріплена вірою у свою справу та своє починання. Якщо віри в успіх і прагнення до нього, незважаючи на складнощі, які неминуче з’являтимуться, не буде, а також зусиль, спрямованих на подолання цих складнощів, тоді нічого не вийде! Свій бізнес – це постійна робота та праця! Пам’ятайте про це, замислюючись про питання відкриття бізнесу.

Як відкрити свій бізнес

І насамкінець, маленька порада. Багатьом складно зважитися на відкриття бізнесу самостійно, або просто не вистачає часу, знань, умінь, навичок. А часто й фінансів, якими ще й треба ризикувати. Ці люди починають залучати друзів та знайомих. Воно і зрозуміло, самотужки складніше і страшніше. Так ось! Десять чи навіть сто разів подумайте, перш ніж втягувати когось у цю справу. Як свідчить практика, де з’являються гроші, там закінчується дружба! Пам’ятайте про це.

Так що сміливіше спробуйте і не бійтеся. За статистикою лише 1% людей зі 100, які хоч раз замислювалися над питанням «як відкрити бізнес», наважуються на це. У страху, кажуть, очі великі.

Сподіваємося, що вище написане дозволить вам хоч трохи наблизитися до вирішення питання, як відкрити свій бізнес. І на допомогу вам прийде велика кількість матеріалів на нашому сайті про відкриття бізнесу різних напрямків!

Як заробити 100 доларів за день в Інтернеті?

Топ-10 найвигідніших ідей для бізнесу в селі

Як заробити Криптовалюту без вкладень

error: Вміст захищений!!