Топ-6 способів заробити гроші в Тік Ток (Монетизація TikTok)

Соціальна мережа Тік Ток продовжує стрімко набирати популярність серед користувачів і рекламодавців. Кількість активних учасників платформи вже перевищило 40 мільйонів і ця цифра продовжує зростати.

В основному туди приходять за розважальним контентом, популярністю, а також заробітком. Існують різні способи заробітку в Тік Ток, які підійдуть будь-якому активному користувачеві цієї мережі.

Розглянемо ті, які власники розкручених TikTok профілів вибирають найчастіше:

монети за відео ТікТок
Portrait of young couple making video with smartphone outdoors on street, tik tok concept.

Спосіб 1. Реклама музичних треків.

Велика частина контенту Тік Ток – це короткі ролики від 15 до 60 секунд на які користувачі часто накладають музику.

Зазвичай це треки відомих виконавців або ж ті, музичні композиції, які на той момент будуть у тренді.

Вони швидко набирають популярність тому, що за блогерами починають повторювати цікаві відео, які з’являються в «Рекомендаціях». Таким чином трек ставати популярним.

Як знамениті, так і малопопулярні виконавці часто платять блогерам за те, що ті знімуть відеоролик або незвичайний челлендж під їх трек. Тіктокер може шукати клієнтів і самостійно, пропонуючи співпрацю.

Спосіб 2. Продаж відео іншим користувачам

Безліч людей в Тік Тік хочуть швидко розкрутити свій блог, а для цього потрібно вміти створювати якісні відео. Це як раз і є основною проблемою для багатьох початківців блогерів. Тому ви можете знімати ролики і продавати їх.

Основною складністю в цьому способі заробітку є ваші вміння в зйомці відео для Тік Тока, навички в монтажі і знання трендів.

Ціна на такі ролики буде залежати від якості роботи продавця. Легкі відеоролики, які не потребують довгої роботи над ними і великих витрат, будуть коштувати дешевше, ніж відео, ідею якого довгий час обмірковували і здійснювали.

Спосіб 3. Монетизація прямих ефірів

Зовсім недавно в додатку з’явилася функція проводити прямі ефіри і заробляти на цьому, але є один нюанс. Це функція стає доступною для користувача тільки при наявності 1000 і більше фоловерів.

Заробіток на накрутці Тік Тік
Three teen girls smiling and shoots a video on a pink background. Selfies. Tiktok blogger.

Суть в тому, що глядач в розділі налаштувань може купувати монети за реальні гроші (100 монет коштує 1 $), потім за ці монети купувати стікери і під час ефіру дарувати їх автору, а він в свою чергу переводить їх у готівку та отримує 80% від ціни.

Який дохід за ефір отримає автор, залежить тільки від нього.

Потрібно цікаво і емоційно вести live-трансляцію, щоб зацікавити глядача. Дохід залежить і від кількості глядачів, тому важливо вибирати відповідні час для трансляції, щоб зібрати на ефірі якомога більше цільової аудиторії.

Спосіб 4. Співпраця з брендами

Цей спосіб досить поширений і відомий.

Працює цей Тік Ток заробіток так.  Наприклад, ви ведете блог на певну або вільну тематику, збираєте велику кількість фанатів (підписників) і тоді до вас починають звертатися різні виробники, пропонуючи вам роль амбасадора.

Далі ви можете знімати ролики з товаром цього бренду, побіжно згадувати цей бренд в розмові або використовувати інші види прихованої реклами. Також вам випаде можливість запускати Челлендж, що просуваються цим брендом, знімати вірусні відео і іншими способами рекламувати товар виробника.

Деякі Тік ток блогери отримують сотні тисяч гривень в місяць, співпрацюючи з брендами.

Всі звичайно ж буде залежати від числа ваших передплатників, але в більшій мірі від кількості лайків і переглядів на ваших відео. Можна також самостійно шукати собі замовників.

Але розраховувати на такий вид заробітку можна при наявності хоча б 10-12 тисячі передплатників.

Важливо! Ви берете на себе відповідальність за продукцію, яку рекламуєте.

Якщо якість товару не буде відповідати стандартам якості, це може негативно позначитися на блозі і репутації.

Спосіб 5. Тік Ток заробіток на лайках та підписках

Тік Ток заробіток на лайках

У будь-якій соціальній мережі завжди знайдуться бажаючі швидко розкрутити свій блог.

Для цього існують спеціальні сервіси, де ви і зможете підробити. Ниприклад на сайті: Тік Ток Фрі (платять по 5 гривень за лайк)

Там ви не отримаєте великих доходів, але трохи підзаробити цілком можливо.

Для цього просто потрібно зареєструватися на одному або декількох з них і виконувати прості замовлення.

Бажано створити кілька облікових записів і працювати через них.

Такі сервіси можна знайти просто ввівши в пошукову систему “Заробіток на накрутці Тік Тік”.

Спасіб 6. Перегляд відео за гроші

Вся справа в тому що, є дуже багато людей які мріють стати зірками і популярними ТікТокерами і не завжди справедливо – багато хто на початку своєї зірковості використує накрутку і підписників і переглядів і лайків.

Ось якраз і на цьому можна не погано заробити: більше детальніше про такі сервіси розписано тут – Безкоштовна накрутка Тік Ток: лайків, підписників, переглядів

Скільки можна заробляти в Тік Ток

Як можна заробити на ТікТоку? Скільки заробляють найбільші і популярні впливові особи? Нижче ви знайдете відповіді на ці настирливі запитання. Ви дізнаєтеся, що робити, щоб ваш аккаунт в Tiktok приносив реальний прибуток. Розкриваємо секрети заробітку на TikTok.

Нелегко перетворити соціальні мережі в роботу, яка буде приносити стабільний дохід. Однак, проявивши винахідливість і наполегливість, це можна зробити.

Спочатку вам потрібно отримати широкий розголос (охват) і тисячі підписників.

Як це зробити?

Один із способів заробітку на додатку – це робити Live, на якому можна збирати так звані подарунок. Завдяки цьому накопичуються монети, які після перетину кордону 10000 перетворюються в гроші.

Просувати і рекламувати товари в Інтернеті зараз – найбажаніша робота. Маючи велику кількість передплатників, ви можете створити рекламу в TikTok або перенаправити свою аудиторію в Instagram.

Розмір заробітку, звичайно ж, залежить від того, наскільки популярний TikToker і наскільки велика його аудиторія. Хто входить в число найбільш прибуткових зірок цього додатка?

Посилаючись на рейтинг Forbes 2020 року, ми представляємо тікток-гігантів!

1. Едісон Рей Істерлінг

Перше місце за версією Forbes належить Еддісон Рей Істерлінг, яка заробила 5 мільйонів доларів на спонсорських угодах. Своїм успіхом він зобов’язаний своєю красивою дівочої краси і танцювальним навичкам. Саме Аддисон задає тенденції, створюючи короткі танцювальні номери, які згодом повторюються мільйонами користувачів.

2. Чарлі Д’Амеліо

Чарлі Д’Амеліо входить до списку найбільш високооплачуваних тіктокеров недалеко від Аддісона. Це всього лише 16-річна дівчина з доходом в 4 мільйони в 2020 році. Чарлі – ікона TikTok завдяки танцювальним номерам, які він регулярно записує. Популярність двох найбільших зірок, які діляться дуже схожим контентом, залишається загадкою.

3. Діксі Д’Амеліо

Діксі Д’Амеліо – старша сестра Чарлі, яка заробила в минулому році менше 3 мільйонів доларів. Він зобов’язаний своїм успіхом в основному своїй сестрі, яка придбала величезну популярність в TikTok.

4. Лорен Грей Бук

Лорен Грей знаходиться на четвертому місці, втративши частину своїх позицій на TikTok за останній рік. Вона американська співачка і впливова особистість, яка заробила в 2020 році майже 2,5 мільйона доларів. У Лорен величезна кількість передплатників в Instagram (20 мільйонів) і TikTok (50 мільйонів).

5. Джош Річардс

П’яте місце займає Джош Річардс, канадець, який отримав минулого року 1,5 мільйона доларів. Підліток на своєму акаунті в тик ток найчастіше демонструє своє спортивне тіло, танцювальні навички або слід трендам.

Популярні ТікТокери України:

ТОП Українских ТОП-Тіктокерів

1 yanadoga Yana Doga 10.00m 146.40m Украина / Киев Видео-блогеры

2 elissabesst 👑 Э Л И З А 👑 9.80m 123.80m Украина / Киев Lifestyle

3 kira_smrn Kira Simurina lips baby💗 7.00m 197.00m Украина / Киев Lifestyle

4 ggarmash 👑VLADA GARMASH👑 6.00m 88.80m Украина / Киев Видео-блогеры

5 kuzinatv ♥️Pasha & Kristina♥️ 4.90m 86.40m Украина / Киев Lifestyle

6 evtushenko_dima Дима Евтушенко 4.50m 58.70m Украина / Киев Видео-блогеры

7 ladydianka 𝙗æ𝙗𝙮🥀🥀🥀 4.10m 107.60m Украина / Киев Видео-блогеры

8 tomashevskyi_dima Tomashevskyi_dima 4.10m 25.00m Украина / Киев Видео-блогеры

9 aletinsky Алетинский 3.70m 60.80m Украина / Киев Юмор

10 sergistwins Ann and Nastya 3.60m 33.30m Украина / Днепр Lifestyle

заробіток в Тік Ток
Portland, OR, USA – Feb 11, 2021: Clubhouse Drop-in Audio Chat mobile app icon is seen among some of the other most popular social media applications on an iPhone.

Пам’ятайте, підписники – ваш найголовніший ресурс доходу, причому в Тік Ток дуже швидко знаходить тих, хто накручує підписників,  за це вас назавжди можуть заблокувати.

Але не варто впадати у відчай. У Тік Тоці відносно низька конкуренція і віддана аудиторія. Ідеї ​​для заробітку у вас вже є, так що пробуйте і все получиться!

Джерело матеріалу: https://www.infomagaz.xyz/kak-zarabotat-dengi-v-tik-tok/

Як правильно оформити робочий аккаунт в соцмережі

Безкоштовна накрутка Інстаграм: лайків, підписників, переглядів

Що таке криптовалюта (біткойн), та як нею користуватися?

Онлайн дохід: 17 способів заробити в Інтернеті прямо зараз

Коментарі 4

Залишити відповідь

error: Вміст захищений!!