TikTok такий популярний бо то справжня залипайка

У нього понад півмільярда користувачів, більше завантажень в 2019 році, ніж у YouTube, Twitter і Facebook, і його вартість перевищує 75 мільярдів доларів США. Чому все в захваті від новачка – TikTok?

Якщо ви старше 40 років, а не мілленіал, вам, ймовірно, знадобиться пояснення привабливості авокадо на тості. Точно так же, якщо вам більше 16 років, вам, ймовірно, знадобиться пояснення привабливості TikTok.

тік ток

TikTok – це додаток для створення відео тривалістю не більше 15 секунд, в якому користувачі співають, танцюють, грають або створюють меми на тлі попередньо записаних звуками і пісень.

Він надає вам цілий ряд функцій редагування, що спрощує створення контенту.

Історія TikTok починається в 2014 році з додатка Musical.ly. Musical.ly – це додаток, запущене двома китайськими підприємцями, Алексом Чжу і білу Ян, воно було створено як проста Тб з синхронізацією губ.

tiktok download
Smiling woman sitting in front of a camera and making a video blog

Перенесемося в 2017 рік, і Musical.ly був придбаний пекінської технологічною компанією ByteDance приблизно за 1 мільярд доларів США. У той час ByteDance вже володів версією TikTok і після придбання об’єднав її з Musical.ly, створивши більш повну платформу для синхронізації губ.

За даними Bloomberg, за станом на 2019 рік ByteDance оцінюється в понад 75 мільярдів доларів.

Після закриття Vine в 2016 році, аналогічного додатка для створення коротких відеороликів, багато відомі імена, створені на Vine (одним з яких був Логан Пол), або перейшли на YouTube, або на TikTok в якості своєї останньої платформи.

З вимиранням Vine утворилася порожнеча для короткометражних відеороликів, яку TikTok зміг заповнити. Частка 18-24-річних, які використовують Vine, склала близько 28,1% з 200 мільйонів щомісячних користувачів.

У світі четирехсекундной концентрації уваги зручність використання TikTok неймовірно вітається. Великі бази даних аудіо і фільтрів в поєднанні з простотою редагування роблять завантаження комедійного контенту набагато простіше, ніж такі додатки, як Instagram або Snapchat, які вимагають більшої підготовки.

tiktok увійти
Young woman using smart phone, concept social, media, care,

TikTok описує свою привабливість в такий спосіб: «захоплювати і представляти світ творчості, знань і дорогоцінних моментів життя прямо з мобільного телефону.

TikTok дозволяє кожному бути творцем і спонукає користувачів ділитися своєю пристрастю і творчим самовираженням через свої відео ».

TikTok в основному має набагато меншу кількість користувачів, 66% всіх його користувачів молодше 30 років, при цьому 60% щомісячних користувачів додатка складають від 16 до 24.

На відміну від Instagram, наприклад, у якого набагато менше концентрована вікова демографія. Для TikTok це означає, що його контент набагато більш цілеспрямований і сфокусований, люди, які використовують TikTok, також є людьми, що створюють його контент.

Комедійний стиль TikTok залишається знайомим, так як люди завжди створюють кліпи одного віку.

The New York Times похвалила TikTok як «єдину по-справжньому приємну існуючу соціальну мережу», завдяки його суворого дотримання вимог онлайн-безпеки, безпеки неповнолітніх та твердої позиції проти онлайн-знущань.

Контент переміщується за допомогою хештегов, як і в Instagram.

Якщо ви виконаєте пошук по хештегом «Yeehaw», який використовується майже 200 мільйонами людей, ви точно знаєте, що отримуєте (танцюючі ковбої на Old Town Road). Це обнадіює як користувача, так і, можливо, старшого опікуна або батька.

TikTok – це платформа для коротких і милих комедійних жанрів, але вона відмінно справляється з цим.

Це також дозволяє знаменитостям розширюватися для більш молодий і нової аудиторії. #TumbleweedChallege Джиммі Феллон створив 8000 відео з більш ніж 9 мільйонами переглядів за сім днів.

Це дозволяє Феллон і таким знаменитостям, як він, підключитися до нового резервуару з цих 500 мільйонів користувачів, багато з яких не знають Феллон і його світлового нічного ток-шоу.

Чому сайт не продає ? Потрібно перевірити ці 10 помилок

Clubhouse — це голосовий додаток для соціальних мереж

100 підписників + 50 лайків Інстаграм і Tik Tok безкоштовно

Безкоштовна накрутка Тік Ток: лайків, підписників, переглядів

Коментарі 3

Залишити відповідь