Види сучасної реклами в Інтернеті

Вести бізнес без реклами – все одно, що підморгувати дівчатам у повній темряві. (С. Брітт)

Телевізор і радіоприймач, журнали і газети, стіни будинків і щити на узбіччях доріг, плакати і промо-акції в місцях продажів – фактично, ми живемо в рекламному просторі.

Тепер до цього багатому списку рекламних носіїв і можливостей додалася ще й реклама в інтернеті. Відкрийте в браузері будь-який пошуковик або добре розкручений відомий сайт, і ви обов’язково побачите рекламний банер або текстове оголошення.

Реклама в інтернеті стала сьогодні такою ж звичною, як схід сонця або чергове підвищення цін.

Ймовірно, Ви, як і будь-який власник сайту, мрієте про те, щоб Ваш ресурс перетворився в розлога грошове дерево, на гілках якого замість листочків розпускаються хрусткі грошові купюри.

Види реклами в Інтернеті
Man and woman think analyze creative work with PROGRAMMER Text, flat design illustration Creativity modern Idea and Concept Vector.

Для того, щоб прискорити процес потрібно трепетно ​​доглядати за своїм деревом, застосовувати цілий комплекс добрив, яким і є реклама в інтернеті. І ось чому даний вид реклами сьогодні так популярний.

У користувача залишається право вибору: клікнути на барвистий банер чи ні, перейти за посиланням в оголошенні, потрапивши на черговий продає сайт, або продовжувати займатися своїми справами.

При розміщенні реклами в оффлайн рекламодавець часом не уявляє, скільки грошей було витрачено даремно, скільки неодружених пострілів зроблено, і який з рекламних носіїв дійсно виявився ефективним.

Зате розміщуючи рекламу в Мережі, можна в режимі реального часу відслідковувати ефективність своєї рекламної кампанії, в разі необхідності вносити коригування для її підвищення.

Приголомшлива можливість, яку надає реклама в інтернеті – чітка настройка свого послання для цільової аудиторії.

В першу чергу це стосується контекстної реклами.

Наприклад, ви продаєте ексклюзивних породистих хом’ячків рожевого кольору. Якщо хтось із користувачів набере в рядку пошуку “рожевий хом’як купити”, то побачить вашу рекламу з імовірністю 100%.

Тим же, хто шукає плазмову панель або йоржик для унітазу, ваше оголошення навіть не попадеться на очі.

Контекстна реклама дозволяє задавати ще масу параметрів при організації рекламних кампаній.

Продаєте торішній сніг? Орієнтуйтеся на північні території. Торгуєте скляними бусами і мідними дзеркалами? При організації реклами в інтернеті вкажіть відповідний регіон де-небудь в районі екватора.

Можна налаштувати рекламну кампанію так, що Ваші оголошення будуть показуватися тільки в той час, коли в офісі є той, хто може відповісти на телефонний дзвінок зацікавленого клієнта.

Або по-іншому: Ви спите, а Ваш бізнес працює на автопілоті.

Незаперечна гідність контекстної реклами – оперативність. Ну, ось сталося так, що завис у Вас цілий склад еквадорських бананів!

Ще день-два, і плоди почнуть псуватися. Через десять хвилин після оплати і розміщення рекламного оголошення, цільова аудиторія буде знати про партію бананів, які продаються із запаморочливою знижкою!

Поряд з контекстної високу ефективність має медійна реклама – розміщення Вашого банера на інших мережевих ресурсах.

медійна реклама
Business project presentation. Attraction of investments concept. Flat vector businesspeople characters, idea vector illustration. Investing, startup, conference. Illustration business project

Для тих, хто зовсім далекий від термінології, по ефективності впливу банер можна порівняти з рекламним щитом три на шість в реальному житті.

Якщо банер вдало розміщений на декількох порталах, близьких по тематиці з Вашими продуктами або послугами, вважайте, що Ви отримали кілька десятків білбордів на найжвавіших трасах десятка мегаполісів.

Нове слово в інтернет рекламі – селективні технології. Це дійсно революційний прорив! У селективної рекламі теж використовуються банери різних форматів.

Головною відмінністю є те, що ці банери бачать користувачі, вибрані з поведінки, з тих дій, які вони здійснюють на сайті в конкретний момент часу. Показ банера селективної реклами не залежить від тематики сайту.

Тепер відвідувача стало ще легше перетворити в покупця і клієнта!

Вищий пілотаж мережевої реклами – інтернет маркетинг.

Інтернет маркетинг – цілий комплекс просування Вашого ресурсу, залучення нових і утримання старих клієнтів.

Інструменти інтернет маркетингу різноманітні і багатогранні. До них відносяться:

* Безпосередньо реклама в інтернеті;

* SEO – оптимізація сайту під певні ключові запити, за якими він буде відображатися в результатах пошукової видачі;

* PR – написання і розміщення статей та прес-релізів в електронних засобах масової інформації та на популярних розкручених сайтах, близьких до вашої тематики;

* Постійне оновлення контенту на сайті;

* Підтримка користувачів сайту;

* Проведення на сайті спеціальних акцій для відвідувачів.

Однак підготовку до ефективної рекламної кампанії в інтернеті варто починати ще в момент створення сайту. І ось тут Вас може очікувати маса підводних каменів.

Повернемося до нашої аналогії з грошовим деревом, тільки подивимося трохи ширше. Припустимо, одного разу Ви задумалися, що хочете стати власником квітучого фруктового саду.

Сказано зроблено. Територія підготовлена, дерева посаджені, і вже з’явилися перші листочки на гілках. А ось врожаю, на, який Ви так розраховували, коли затівали всю цю ботанічну епопею, все немає і немає. Раптом несподівано з’ясовується, що через незнання, Ви ні хімією свої дерева не поливали, ні звичайною водою.

А потім випадково Ви дізнаєтеся, що дерева різних порід вимагають різного догляду, і багатьом з них, так чи інакше, все одно потрібні добрива.

Тільки знати б, які саме! Що робити?

Варіант перший: вступити в аграрний університет, закінчити його, засвоївши необхідні знання, і впритул зайнятися садівництвом. Тільки поки Ви будете витрачати час на навчання, Ваш сад неминуче перетвориться на мертву пустелю.

Варіант другий: скористатися послугами професійного садівника. Так, йому доведеться заплатити, зате буде заощаджено найцінніший ресурс – час. Садівник точно знає, коли прийде пора обрізати гілки, коли потрібно побілити стовбури, які саме добрива і коли потрібно вносити в грунт.

Вам же залишиться тільки контролювати його роботу і насолоджуватися плодами, які принесе сад. Сад – це Ваш сайт, а садівник – агентство інтернет реклами.

Реклама сайту
Business People Characters with Coins and Arrow Infographic Elements. Company Revenue and Business Targets Presentation. Profit Increase, Financial Investments Planning. Flat Vector Illustration.

Реклама сайту, яку проведе інтернет агентство, буде в рази ефективніше, ніж рекламна кампанія, організована дилетантом. Інтернет агентство володіє технологіями і методами проведення рекламних кампаній.

Грамотна реклама сайту починається з розробки стратегії його просування. Потім визначаються канали комунікації. Чому віддати перевагу? Контекстної або медійної реклами?

Може, потрібно організувати підтримку Вашого ресурсу в оффлайн? А в яких пропорціях використовувати методи реклами сайту?

Ви впевнені, що знаєте всі відповіді на ці питання? Або всетаки варто залучити до роботи агентство інтернет реклами?

Реклама сайту, форуму або блогу, та й взагалі реклама в інтернеті, як така надає рекламодавцеві масу інструментів для відстеження її ефективності. Ви завжди платите за певний результат: кількість кліків по вашій банеру, кількість переходів по Вашому посиланню, кількість відвідувачів Вашого сайту, які прийшли на нього після початку рекламної кампанії, місце Вашого ресурсу в пошуковій видачі.

У будь-який момент можна простежити за власним рекламним бюджетом і оперативно оптимізувати його в разі потреби, навіть якщо організацією компанії займається агентство інтернет реклами. Схема роботи проста: Ви ставите цілі, які необхідно досягти, а інтернет агентство звітує про результати. Така ситуація з інтернет рекламою вигідна не тільки рекламодавцеві, але і самому інтернет агентству, якщо, звичайно, воно дбає про власну репутацію і дійсно веде свою діяльність професійно.

До речі кажучи, витрати на рекламу в інтернеті значно нижче, ніж на організацію рекламної кампанії в оффлайн. Якщо поки Ви рекламувалися лише традиційними способами, то будете просто вражені, наскільки менше грошей Вам знадобиться на рекламу у Всесвітній Павутині, щоб досягти бажаного результату!

Звичайно, як і в будь-якій області людської діяльності в інтернет рекламі існують свої тонкощі і професійні секрети. Саме з цієї причини ми радимо довіритися професіоналам.

Картка для виплат від Приватбанку: оформлення і використання

Як заробити гроші в Інтернеті ( 43 перевірені способи )

Про що писати в блозі: 30 яскравих ідей для статей

error: Вміст захищений!!