Як досягти фінансової незалежності

Щодня ми чуємо інформацію про багатих людей та їхні дивні звички. Дехто думає, що про існування мільйонерів ніхто не знає. Але, як не дивно, мільйонерів бачать усі. Достатньо мати будинок чи шикарну квартиру, автомобіль та трохи електроніки і електротоварів, і в людини вже майно вартістю понад мільйон гривень. Вам цікаво, як цього досягти? Наполегливою працею і дисципліною. Докладніше читайте у статті.

Як досягти фінансової незалежності: 5 ефективних способів

Як досягти фінансової незалежності

Фінансова незалежність невід’ємна від того, як людина задовольняє життєві потреби, для виконання яких потрібні гроші. Краще жити з усвідомленням того, що у нас не бракує коштів на оренду житла, освіту дітей, ліки, їжу, задоволення і т. д. Така свобода дозволяє зберігати хороше здоров’я та спокій. Фінансова незалежність дозволяє людям повністю контролювати свій час.

Немає єдиного способу досягнення фінансової незалежності. Люди покладають надії на різні методи, і підходять до мети з різним рівнем мотивації. Проте є перевірені способи, що дозволяють гарантовано дістатись до мети. Однак треба знати, що це повільний процес, який потребує часу. День у день доводиться займатись, здавалося б, незначними справами, про які докладно написано нижче.

  1. Що таке план фінансової безпеки

Цей план означає наявність суми, яка дорівнює витратам на 6 місяців. Ці заощадження дозволять сім’ї підтримувати свій рівень життя протягом досить тривалого часу: у разі втрати роботи, ліквідації компанії, хвороби або інших обставин, за яких людина не зможе отримувати дохід.

На жаль, люди не можуть захистити себе від таких ситуацій. Але, можуть допомогти собі та своїй сім’ї вибратися із проблеми без боргів. Саме для такої ситуації необхідно створити резервний капітал. Кожна сім’я повинна мати можливість отримати свої накопичені гроші у будь-який час. Поповнюваний банківський вклад з капіталізацією та можливістю зняття коштів без втрати відсотків найкраще підходить для зберігання резервного капіталу.

  1. Економія коштів

Щоб стати мільйонером, треба з чогось розпочати. Фінансові експерти радять почати з економії. Роблячи це систематично, ви накопичуватимете дедалі більше капіталу, що дозволить займатися реальною діяльністю. Коли немає заощаджень, то навіть найкраща інвестиційна можливість пройде повз вас.

  1. Сімейнийкошторис

Це також економія. Правильно спланований кошторис сім’ї збереже багато неправильно витрачених грошей. Коли у вас буде на папері написаний бюджет на місяць, ви точно знатимете, куди пішли ваші трудові кошти. Ви не витрачатимете їх на дурниці, а за кілька днів до зарплати не будете заощаджувати на продуктах.

  1. Збільшуйте свій дохід

Багаті люди постійно збільшують свій прибуток. Якщо ви ведете домашній бюджет, позбавляєтеся непотрібних витрат, у вас немає боргів, і ви, як і раніше, не можете відкладати гроші на чорний день – шукайте іншу, більш високооплачувану роботу. Для цього вам доведеться підвищити свою кваліфікацію та виконувати більше обов’язків.

  1. Контролюйте витрати

Пам’ятайте, що перше правило, що дозволяє накопичити гроші і розбагатіти – це ретельний контроль за витратою грошей. Коли ви купуєте ще один телефон через рік експлуатації, а попередній ще працює – це марнотратство. Заможна людина користується смартфоном багато років, а заощаджені гроші витрачає на інвестиції в облігації, акції, нерухомість тощо. На таку людину гроші працюють, а у марнотрата «проїдаються».

Резюме

Як бачите, щоб стати багатим, потрібен час та наполегливість. Ніхто не обіцяв, що буде легко, і ви станете мільйонером лише за кілька тижнів. Такі ситуації трапляються не часто. Скоріше за все – це поодинокі історії.

Як притягнути до себе гроші — 3 кроки до багатства

5 способів досягнення будь-якої мети

Як просувати бізнес в Інтернеті ( практичні поради )