Як новачку заробити на покері в Інтернеті?

Покером цікавляться багато людей, покер заворожує і затягує, змушуючи думати і міркувати. І якщо в однієї людини знань і думок з приводу цієї гри досить, то інша людина може потребувати допомоги, вирішуючи ті чи інші питання.

І, напевно, кожна людина, професійний гравець або тільки початківець, хоча б раз у своєму житті задавався питанням: «Чи можна заробити грошей, граючи в цю гру?» При чому тим людям, яких цікавить це питання, найбільше хвилює можливість стабільного заробітку. Звичайно, стабільність і покер – це не зовсім сумісні поняття, але досягти її все-таки можливо.

Існує певна категорія людей, для яких дана карткова гра – це справжня робота, яка може приносити величезний заробіток, що обчислюється в тисячах доларів.

Є й такі люди, які будують свій великий бізнес на грі, беручи участь в турнірах, при цьому заробіток може обчислюватися в сотнях тисяч. Але не варто думати, що таких людей багато, насправді їх одиниці. І якщо Ви хочете заробити на покері, то за Вашими плечима обов’язково повинен бути досвід гри. Якщо ж досвіду немає, то краще розглядати покер не як в якості можливості заробити, а в якості цікавого проведення часу.

Чому ж успішних гравців в покер так мало?

Все дуже просто. Ця гра передбачає процес відбирання грошей у свого опонента, а для такої тактики необхідна хитрість і розважливість. Важливу роль тут відіграє так само і удача, і інтуїція. Але це далеко не всі фактори, які можуть визначити успішний підсумок гри в покер. І багато факторів з’являються тільки з часом, коли досвід накопичується і відкладається в підсвідомості гравця. І, відповідно, щоб стати краще за всіх інших, гравцеві доведеться неабияк постаратися і тренуватися.

Як новачку заробити на покері в інтернеті?

На сьогоднішній день існує велика різноманітність покеру. Серед всіх інших найбільш популярним, без всяких сумнівів, вважається Техаський Холдем. Популярність цього виду пояснюється тим, що навчитися його грі можна швидко. Грати в нього можуть гравці в кількості від двох до дев’яти, при цьому колода карт складається з 52 штук.

Круп’є на початку гри повинен роздати кожному гравцеві по дві карти, після чого гравці повинні зробити ставки. На початку кожної роздачі робиться блайнд, тобто обов’язкова ставка. Блайнди можуть бути малими і великими, до чого великі в два рази більше малих. Після зроблених ставок, на стіл круп’є викладає по три карти і гравці знову роблять ставки. Далі слід четверте коло, а потім і п’яте коло ставок.

Після п’ятого кола гравці повинні зробити ставки і показують свої карти з комбінаціями. Той гравець, у якого буде зібрана найкраща комбінація і вважається переможцем.

Граючи в покер онлайн, кожен гравець може зіткнутися з наявністю великої кількості столів, з яких необхідно вибрати потрібний. Як це зробити? Перш за все, гравець повинен знати, що столи можуть бути розраховані на 2, 5 і 9 гравців. Існують так само лімітовані столи і столи без ліміту, дешеві і дорогі столи, на яких розігруються різні суми.

Дешеві столи – це столи з маленьким блайндом і стек тут нижче. Стек можете вибрати ви самі, але при цьому краще вибирати ті столи, де стек становить невелику частину банкролла. Не забувайте і про те, що тут програші трапляються часто, тому грати відразу на всі фішки не рекомендується. В іншому випадку гравцеві доведеться довго чекати наступного поповнення безкоштовно.

Важливим моментом є й те, що вся гра покер зазвичай відбувається хвилеподібно. Тобто, Вам може постійно вести, а потім не везти тривалий час. Тому не дуже піддавайтеся ейфорії під час виграшів і не панікуйте, якщо почнете програвати.

Все вищесказане – це лише основні моменти гри в покер. Але насправді їх дуже багато і кожен гравець повинен постійно вдосконалюватися, щоб бути у виграші.

Розкішний відпочинок на Балі

Топ найефективніших дієт ( проста і 100% робоча дієта )

Як користуватися пластиковою карткою за кордоном

error: Вміст захищений!!