Як притягнути гроші і удачу (це працює на 100%)

Ми мріємо бути багатими і мати гроші, але тут же резюмуємо – щоб хтось не подумав, що ми примітивні матеріалісти: “не в грошах щастя”. Ми не розуміємо, що таке мислення є найбільшою перешкодою для їх отримання. Не будемо звинувачувати себе в цьому – на такий наш підхід наполегливо працювали батьки, система освіти і соціалістичний підхід “всім порівну”.

Ви чуєте “гроші” і думаєте …?

Для початку інформація: гроші зовсім не потрібні у вашому життєвому досвіді. Однак для більшості людей гроші і свобода є синонімами. І оскільки право відчувати свободу кожного дуже важливо, то ваші відносини з грошима – одна з найважливіших проблем життя. І, ймовірно, саме тому так багато людей відчувають сильні емоції, пов’язані з грошима.

І ось проста передумова нашого світу: ви отримуєте те, що думаєте. Подумайте про це на мить і дайте собі відповідь на питання: коли ви думаєте про гроші, коли говорите, що хочете їх більше, ви завжди говорите або думаєте про них позитивно?

Тема грошей – це, по суті, дві теми:

  • перша – гроші, багато грошей, почуття свободи, яке може забезпечити тонна грошей,
  • і друга – відсутність грошей, брак грошей, почуття страху і розчарування, яке викликає думка про брак грошей.

Якщо ви говорите про гроші і відчуваєте страх або дискомфорт, то ви говорите не про гроші, а про їх нестачі. Ця різниця дуже важлива! Ви повинні зрозуміти, що ви насправді думаєте і як ви себе почуваєте, думаючи про гроші.

Коли ви визнаєте, що щось не можете собі дозволити і відчуваєте розчарування, ваша думка спрямована радше на відсутність, ніж на бажання володіти.

Якщо ви хочете внести істотні зміни в своє життя, ви повинні думати про процвітання і свободу, яку може дати велику кількість грошей.

Керуйтеся кодексом багатія.

Щоб домогтися успіху, ви повинні прийняти новий хід міркувань.

Процвітаюча життя – це ваше право.

Практикуйте говорити “спасибі” і боротися з неповагою до себе кожен раз, коли ви відчуваєте себе негідним отримувати щось.

Прийміть себе таким, яким ви є.

Не забувайте винагороджувати себе. Якщо цього не робити, як доля дізнається, що ви цього заслуговуєте?

Ми створюємо те, у що віримо.

Якщо вранці ви встали не з тієї ноги і сказали: “сьогодні буде фатальний день”, велика ймовірність, що це відбудеться.
Якість вашого життя залежить від стану вашого розуму.

Вас обмежують переконання.

Гасла “життя важке”, “ми повинні боротися, щоб вижити”, “в світі так багато бідності” нам з дитинства вселяли.

Ці негативні переконання підсвідомо обмежують нас і змушують продовжувати страждати від бідності.

Тому давайте спробуємо зосередитися на наших бажаннях, тому що, зосередившись на страхах, ми весь час їх створюємо.

Кожен з нас знає знаменитий погляд на світ песиміста і оптиміста: песиміст бачить склянка наполовину порожнім, оптиміст наполовину повним. Перша точка зору рухається до багатства і достатку, друга – до бідності.

Як ви проганяєте достаток та багатство?

Щоб отримати достаток, ви повинні захотіти відкрити його. Це здається очевидним і простим, але більшість з нас підсвідомо віддаляється від нього, тому що ми відчуваємо себе негідними його. Як це виглядає на практиці?

Якщо ви людина з низькою самооцінкою, з радістю приймаєте подарунок на день народження чи Різдво, але, коли хтось без приводу подарував вам подарунок або, не дай Бог, гроші, з’являється паніка: чому він це зробив, може, щось хоче натомість.

І правда в тому, що ваше внутрішнє відчуття власної гідності говорить вам: я не заслуговую таких речей!

Ви можете легко зрозуміти, що закриваєте себе від припливу достатку:

  • Спостерігайте, як ви приймаєте простий комплімент.

Ви з радістю погоджуєтеся з ним, кажучи спасибі, або ви стривожились.

  • На аркуші опишіть рівень життя і доходів ваших батьків.

Напишіть, що вони робили (батько і мати окремо), щоб заробити і заощадити гроші.

  • Перерахуйте всі позитивні і негативні уявлення про гроші, які ви отримали від батьків або кого-небудь ще.

Подумайте, якими людьми ви оточує себе. Синдром жалості до себе привертає до нас людей, які будуть домінувати над нами і гарантувати, що ми ніколи не будемо керувати нашою долею.

Думки, які роблять нас жебраками.

Деякі з загальних, обмежують нас переконань:

1. Гроші та матеріальні блага це – зло.

Безперервна гонитва за ними робить в світі так багато зла. Але якщо ви думаєте, що через це станеться ще одна війна, ви, ймовірно, помиляєтеся.

2. Багатство залежить не від роботи, а від удачі або вміння комбінувати.

Ваші батьки, які багато працювали і мало заробляли, вселили вам впевненість, що чесною працею ніхто не розбагатіє. Але багато багаті людей, які прийшли до того, що у них є, завдяки важкій роботі, доводять, що це неправда.

Ви повинні почати бачити себе переможцем. Вам вирішувати, чи хочете ви знайти більш високооплачувану роботу або почати переслідувати якусь сміливу ідею.

3. Освіта забезпечує успіх.

Безсумнівно, освіта дає нові можливості, проте над добре освіченими людьми завжди будуть підніматися ті, у кого є творча уява і мужність, щоб реалізувати свої ідеї. У кожному з нас є потенціал, проблема в тому, що, як правило, ми не знаємо про таланти, які дрімають усередині нас.

4. Отримувати гроші за задоволення недоречно.

Як часто ви чули заяву: “вистачить розважатися, пора працювати!”. В якій конституції написано, що робота не може бути задоволенням? Що ми не можемо заробляти на нашому хобі?

5. Багаті люди – погані.

Ти, напевно, віддаєш перевагу бути бідним і хорошим, ніж багатим і поганим? Ваше підсвідомість не дозволить вам перейти на бік “ворога”. І, до речі, подумайте, чи не виправдовуєте ви своє становище, думаючи таким чином? І ще: у багатьох людей є кошти для створення фондів, культури, допомоги нужденним.

6. У світі є дефіцит багатства.

Якщо ви так думаєте, ви помиляєтеся. Вам не потрібно відчувати себе винуватим в тому, що, оскільки ви заробляєте більше, ви несете відповідальність за те, що хтось зазнав невдачі. Якщо ви багатшими інших, це не означає, що ви взяли більше, ніж заслужили. Але таке мислення може привести до того, що ви нічого не зробите, щоб поліпшити свій стан.

Долар — історія світовой резервної валюти

Сучасний журналіст: які навички і якості необхідні?

Заробіток в Інтернеті на лайках — 11 Топ сервісів