Який веб-сайт створити? – 12 типів і пропозицій

Протягом декількох років мій дуже хороший друг не міг знайти, як то кажуть, свого місця в світі.

Він брав участь в різних стартапи, відкриття і закриття компаній, в той же час створюючи різні типи веб-сайтів для свого власного бізнесу. На наданих їм сайтах були дійсно різні персонажі.

Якщо ви теж щось шукаєте для себе, вам потрібен новий веб-сайт, але ви не знаєте, який веб-сайт створити, то, можливо, цей пост буде вам корисний.

Нижче ви знайдете 12 різних типів веб-сайтів.

Деякі з них більш-менш пов’язані один з одним, і використання одного типу не виключає одночасного використання іншого. Тим не менш, вони завжди можуть бути основою для конкретної відправної точки.
приховати зміст

1. Сайт компанії.

Це просто сайт, який також є своєрідною вітриною компанії.

У ньому, зокрема, представлений обсяг послуг і пропозицію, тобто області, які можуть бути цікаві потенційним клієнтам.

2. Особистий блог.

Блоги компаній стали невід’ємною частиною багатьох корпоративних веб-сайтів за кілька років.

Однак ми повинні пам’ятати, що блог спочатку створювався як інтернет-щоденник. Передбачалося, що це буде цифрова версія місця, де записується різна, іноді дуже особиста інформація і спостереження.

У мережі все ще є багато блогів, які не пов’язані з будь-якою компанією, а просто ведуться приватними особами.
3. Просування особистого бренду.

Багато людей створюють особистий бренд.

Ті, хто цим займається, хочуть, щоб їх вважали експертами в певній галузі. Вони хочуть, щоб їх впізнавали по імені і прізвища.

В даний час практично в кожній галузі існує величезна конкуренція, тому вам потрібно докласти багато зусиль (як в плані роботи, так і часу, а іноді і удачі), щоб отримати для себе якомога більший шматок пирога галузі.

4. Каталог сайтів.

Якщо ви думаєте, який веб-сайт створити, вам може прийти в голову, наприклад, каталог веб-сайтів.

Близько дюжини років тому каталоги веб-сайтів вважалися основою побудови посилань. Сьогодні їх важливість виразно знизилася – складно знайти повноцінний каталог, отримання посилання за яким було б дійсно вигідно.

Однак завжди можна спробувати почати працювати в цій сфері і створити якусь навіть елітне місце, наприклад, для обраної галузі.

5. Портал.

Сама концепція порталу за останні роки стала дійсно широкою. В одну і ту ж сумку в різних відносинах кинуть, наприклад, Facebook, Google або Onet – фактично, зовсім екстремальні сайти з точки зору припущень і механіки.

Це визначення в даний час представлено в Вікіпедії:

веб-сайт
Stay home concept. Girl watching online classes on laptop, practicing yoga, meditation. Live stream, internet education. Woman doing exercise in cozy modern interior. Home activity vector illustration

Інтернет-портал – інформаційна Інтернет-служба, розширена різними Інтернет-функціями, доступна з одного Інтернет-адреси. Намір творців полягає в тому, щоб спонукати користувачів встановити адресу порталу в якості домашньої сторінки в браузері і розглядати його як шлюз в Інтернет.

Отже, дотримуючись загальних припущень, три веб-сайту, про які я згадував раніше, можна фактично віднести до однієї категорії.

Насправді, я знаю людей, які починають свій день з Facebook, пошукової системи Google і такої інформаційної служби, як Onet.

6. Інтернет-магазин.

Загальний принцип роботи інтернет-магазину дуже простий.

У нас є перегляд списку продуктів, окрема картка продукту, корзина і так звана касу, тобто місце, де вводяться реквізити доставки і вибирається спосіб оплати.

Це дуже, дуже загальна теорія. Все тому, що є багато винятків з перерахованого вище. припущення – наприклад, магазини тільки з одним продуктом або поєднання функцій кошика і вищезгаданої «каси» на одній панелі.

По крайней мере, мета та ж – продавати товари через Інтернет.

7. Портфоліо.

Який сайт створити? Наприклад, портфоліо, тобто різновид тс твоєї найкращою роботою.

Портфоліо – це абсолютна основа творчої індустрії. Це дозволяє вам представляти роботи, серед іншого фотографи, архітектори, веб-дизайнери та представники інших професій, де творчість надзвичайно важливо.

Мета портфоліо проста – представити потенційним клієнтам попередні роботи, щоб вони захотіли скористатися послугами, виходячи зі своєї творчості.

8. Онлайн-сервіс.

Онлайн-сервіс може поєднувати в собі функції, наприклад, веб-сайту компанії і інтернет-магазину.

Я маю на увазі, наприклад, Ahrefs, набір інструментів, корисних для SEO і позиціонування.

Через сайт ви можете купити доступ до послуги і одночасно сплатити передплату, використовувати її можливості.

9. Просування електронної книги.

Веб-сайт також може бути використаний для просування вашої власної електронної книги, створеної як під особистим брендом, так і компанією.

В даний час все більш частою тенденцією є публікація електронних книг на основі існуючого контенту, тобто раніше написаних статей.

Це досить гарне рішення, особливо для людей або компаній, у яких є суцільний текстовий фон, який після відносно невеликих модифікацій можна випустити в абсолютно новій формі.

10. Енциклопедія.

Якщо ви замислюєтеся, який сайт створити, вас може зацікавити тема енциклопедії.

Вам не обов’язково винаходити велосипед – Ви можете використовувати, наприклад, MediaWiki, програмне забезпечення з відкритим вихідним кодом, за допомогою якого ви можете створювати свої власні вікі.

11. Некомерційна діяльність.

Некомерційна діяльність, тобто створення веб-сайту, який буде служити для підтримки приватного або суспільного блага.

Зрозуміло, не керуючись власною вигодою, наприклад, зосередивши увагу на досягненні конкретної мети.

12. Фан-сторінка.

Якщо ви живете в темі або у вас є кумир, у якого ще немає фан-клубу, то фан-сайт може бути як раз для вас.

Я дещо знаю про це, тому що мені вдалося створити свій перший досить серйозний веб-сайт (на той момент) десь в середній школі. Це був веб-сайт (поряд з форумом, який придбав величезну популярність), присвячений інформації про всі ігри всесвіту Dragon Ball.

Це було дійсно прекрасний час, коли я дізнався «основи азів». Безсумнівно, я б не робив все, що роблю зараз, якби не «вичистив» в цьому відношенні кілька років тому.

Заробіток на відгуках: як і де писати відгуки за гроші

Створюю і просуваю сайти в Інтернеті

Коментарі 1

Залишити відповідь