Заробіток для електрика ( бізнес ідея )

Бізнес на цій ідеї підійде майстрам-електрикам, які працюють за професією і мають великий досвід. Головна умова «прямі руки». Якщо електрик працює, наприклад, в ЖЕКу, то може надавати додаткові послуги мешканцям обслуговуваних будинків.

У такому випадку слід запропонувати свої послуги під час виконання штатної роботи. Даним видом бізнесу в принципі може займатися будь-якою електрик. Той, хто вміє грамотно запропонувати свої послуги.

Несподіваний випадок залишив одного мого знайомого електрика без своєї постійної роботи в один день. Так як у нього була сім’я, діти, кредити та інші фінансові зобов’язання, він почав думати, як тепер заробляти на життя. Крім своєї звичної роботи електрика, він професійно нічого особливо робити не вмів.

Подальші його дії полягали в складанні плану району, виготовленні універсальних ключів від домофона і обходу всіх квартир під виглядом співробітника компанії, що управляє.

Заробіток для електрика
Electrician stripping electrical wires for wall socket

Під час діалогу він ненав’язливо пропонував свої послуги. Основним видом виконуваної роботи була заміна звичайних вимикачів на автоматичні. Головне пояснити потенційним клієнтам всі переваги даних приладів.

Все розмаїття дистанційних вимикачів

Насправді спектр досить вузький і включає в себе два види продукції. Один вид реагує на рух. Можна окремо налаштувати на розпізнавання людей і тварин. Їх краще використовувати з метою економії енергії в прохідних кімнатах, в яких господарі приміщення не затримуються. Другий тип вимикачів реагує на звук. Наприклад, на бавовну або тупіт.

Інфопродукт: які буваюсь види продуктів в інфобізнесі?

Чи потрібен сайт для бізнесу? Корпоративний сайт компанії

Що потрібно знати при покупці готового бізнесу?

Кращими клієнтами, за словами розповсюджувачів, є заможні люди. Вони заради зручності готові переплатити. Можна встановити такі вимикачі як сюрприз для всіх членів сім’ї. Особливо якщо вони в даний момент відлучені.

Вартість кожного дистанційного автоматичного вимикача починається від 300 рублів. Разом з установкою націнка виходить приблизно 100%. Тимчасові витрати становлять від 30 до 45 хвилин.

Для поширення позитивної репутації після виконання замовлення залишаються свої координати і візитки. Якщо Ви професіонал, дайте тимчасову гарантію на свою роботу.

Досвідчені установники заробляють по кілька тисяч рублів в день. Згодом можна розширити асортимент пропонованих послуг, аж до (часткової або повної) заміни електропроводки.

Займаючись цим видом бізнесу, Ви будете працювати на себе. Над Вами не буде начальника, а всі заробітки будуть залежати тільки від прикладених зусиль.

error: Вміст захищений!!