Заробіток на введенні капчі: недоліки та переваги

Капча. Без цієї капчі абсолютно нікуди в нашому доброму світі інтернету. Навряд чи існує користувач, ні разу не зустрічав ці зображення з текстом.

Навіщо вона потрібна?

Відповідь завжди знаходиться на поверхні – “підтвердіть, що ви не робот”. Програмісти давно навчилися писати програми для накрутки переглядів або атак на сайти. Тут і допомагає такий банальний, але такий дієвий спосіб захисту як капча.

Причому тут заробіток?

Багатьом сервісів зважаючи на специфіку їх роботи потрібне введення капчі – нерозв’язних автоматичним шляхом. Саме ці сервіси, яким потрібна «ручна» робота по введенню капчі і платять за рішення цих головоломок.

Чи багато платять?

Варто відразу зазначити, що немає. З огляду на простоту роботи, нульовий поріг входження, відсутність будь-яких навичок і вимог до працівника, оплата за неї в прямому сенсі – копійчана, що дозволяє покрити мінімальні витрати, наприклад, проїзд на громадському транспорті, оплата мобільного зв’язку або смачна булочка.

Плюси і мінуси

плюси:

1. Ідеальна робота для початківця заробляти в інтернеті.
2. Можливість роботи як на ПК, так і смартфоні.
3. Відсутність початкових вкладень.
4. Вільний графік

мінуси:

1. Монотонність праці.
2. Невисокий заробіток.
3. Повна відсутність зростання.

Де працювати?

В інтернеті вже давно устоялися і зарекомендували себе кілька сервісів по заробітку на вводі капч.

1. ruCaptcha – можливо найвідоміша в рунеті платформа по заробітку на капчі. Все просто, зрозуміло і зручно. Швидка реєстрація і можна сміливо починати працювати. Для початку потрібно буде пройти навчальний тест.

Виплати проводяться на WebMoney, мобільний телефон, Яндекс.Деньги, Payeer, BITCOIN, Perfect Money, AdvCash, Visa / MasterCard, uphold.com. В середньому 1000 капч принесе 20-40 рублів.

особливості:

1. Дружній інтерфейс.
2. Навчання.
3. Спеціальна програма для роботи на ПК і смартфон.
4. Різноманітні капчи з різними завданнями (хоча можливо це навіть кілька мінус).

2. Kolotibablo – ще один з яскравих представників сайтів по заробітку на капчі. Прекрасний інтерфейс і саме вікно роботи. Заробіток тут нараховується в доларах. Для виведення фінансів доведеться розгадати 500 капч (що принесе близько 2х центів), але плюсом тут є система бонусів, яка збільшує дохід у відсотках (до 25%). Своєрідний квест на довіру до працівника.

особливості:

1. Безліч інструментів відстеження своєї ефективності.
2. Топ виконавців.
3. Система бонусів за розгадані капчи.
4. Наявність реферального системи.
5. Висновок заробітку: CryptoSwapp, AdvCash, Litecoins, Ethereum, Internal Transfer, Capitalist, Paypal.

3. MegaTypers – англомовна платформа для заробітку на капчі. Для реєстрації потрібно запрошення код. Виведення коштів: PayPal, Western Union, Perfect Money, WebMoney, Bitcoin, LiteCoin. Відповідно доведеться зареєструватися в одній з них, рекомендується самим сайтом система PayPal. Реквізити по виплатах вказуються при реєстрації і далі їх не можна буде змінити, потрібно пам’ятати про це!

особливості:

1. Хороша оплата близько 0.6 $ / 1000 капч.
2. Дружній інтерфейс.
3. Наявність різноманітної статистики і топів.
З мінусів можна виділити не найзручніший виведення коштів і те, що платформа цілком англійською мовою.

4. 2captcha. com – це сайт, де Ви можете заробити свої перші гроші в інтернеті. Так, заробіток дуже невеликий, а робота одноманітна, але ви можете бути впевнені, що все зароблене Ви отримаєте і Вас не обдурять.

2captcha.com це відмінне початку для вашої дороги до великого заробітку в мережі.

Для роботи Вам знадобиться тільки комп’ютер або телефон з доступом в інтернет. Ще потрібно буде пройти просте навчання, яке займе не більше 5 хвилин.

Працювати на 2captcha дуже просто – Ви тиснете “почати працювати”, система видає Вам картинки з текстом, а Вам потрібно вводити цей текст в поле для введення.

Ви можете працювати в будь-який час стільки, скільки захочете. Сервіс цілодобовий, робота є завжди. Ви можете попрацювати хвилину, а можете 8 годин підряд.

Ми не знижуємо рейтинг тим, хто мало працює і жодним чином не змушуємо працівників подовгу сидіти за роботою.

Який результат?

Заробіток на капчі не може вважатися повноцінною роботою. Однак здатний допомогти назбирати грошей на дрібні витрати, або провести вільний час з користю. Спробувати, звичайно ж, варто можливо, дане заняття знайде свою нішу в розпорядку дня або тижня.

Бізнес-план інтернет-проекту, як його розробити

Залишити відповідь