Заробіток на питаннях і відповідях в Інтернеті? Топ-8

Хто б міг подумати, що задаючи питання або відповідаючи на нього, можна заробити грошей. Звичайно мільйони на них не заробиш, але якщо кожен день по 2-3 години цим займатися, то накопичиться деяка сума.

Це варіант додаткового заробітку і будь-який бажаючий, що вміє мислити і викладати свої погляди, подужає це нескладне заняття.

З яких сайтів почати?

Bolshoyvopros – вже став найпопулярнішим в даному виді заробітку. Відразу після реєстрації можна працювати. Оплата відбувається постійно і частинами кожен раз, коли питання або відповідь набере тисячі переглядів, ціна 35 рублів.

Заробіток на питаннях і відповідях
Question and Answer Bubble Chat on white background. Vector stock illustration

З цієї суми 10% отримує той, хто задав питання, 20% – той, хто оригінально відповів, решта семи авторам, у яких текст відповіді понад 200 символів.

Виведення грошей здійснюється тільки через WebMoney.

QNA.Center – сайт з 10000 відвідувачів в день. Тут публікуються питання і відповіді, які дуже багатьох турбують і люди шукають їх пошукових системах. За тисячу оглядів адміністрація платить 150 рублів. З них 20% йдуть автору питання, 20% – автору особливого відповіді і 60% – одним з перших авторам, які опинилися на сайті.

Писати треба безперервно, якщо не показувати діяльність більш семи днів, то перестають йти нарахування. Виведення коштів також, через WebMoney.

РемОтвет – схожий на Bolshoyvopros. Багато відвідувачів і цікавої роботи. Правда, платять тільки перегляд відповідей. Автор самого унікального отримає 20%, а 80% – інші письменники кмітливих відповідей.

Заробіток нараховується в кредитах, 1 кредит дорівнює близько 0,74 копійки.
Пасивний дохід становить 45 кредитів. Мінімальна сума для виплат 50 кредитів і висновок доходу через WebMoney.

AskUsers – в даному проекті під час реєстрації дуже важливо правильно заповнити профіль і анкету. Від цього залежить заробіток. Справа в тому, що на AskUsers треба чекати завдань.

А їх дають власники великих сайтів та інтернет-магазинів, ставлячи питання з метою поліпшення сервісу. І перш ніж надати замовлення, вони уважно читають профіль виконавця. Асесор може отримувати від 30 до 180 рублів за завдання з п’яти питань.

Вивести зароблені рублі можна будь-яким способом. Мінімалка виплати – 500 рублів.

Online-otvet – в цьому проекті сума залежить від довжини і якості написаного тексту. 10-100 символів оплата від 0,60 копійок до 5 рублів, понад 1000 – 6 рублів. Або ж, за три правильних відповіді платять 0,64 копійки. На жаль питання не оплачуються.
До речі, аккаунт можуть видалити якщо не відвідувати його три місяці.
Гроші виводяться через WebMoney, як тільки на рахунку буде один долар.

Otvetik – як і всі сайти, цей теж не виняток у вимозі унікальною публікації. За хороший питання – 1 цент, за хорошу відповідь – 1 цент. Короткі і погані сплачувати не будуть. Кількість символів не менш 150.

Виплата за поточний місяць проводиться на початку наступного, тобто нарахування йдуть раз на місяць при досягненні п’яти доларів.

Otzoman – хороший тим, що можна відповідати на свої ж питання і отримати гроші за те і за інше. Так само є і пасивний дохід за 1000 оглядів: за відповіді по 40 рублів, за питання по 10 рублів. Правда є і мінус, обмежені публікації в день, всього п’ять питань і десять відповідей.

Internetanketa – новий проект з вигідними умовами, але з обов’язковим заповненням анкети, причому треба буде надати багато особистої інформації.

Після реєстрації встановлюється на браузер плагін, він буде оцінювати відвідувані вами сайти. За його установку на рахунок надходить 50 рублів і щомісяця ще 10 рублів.
Мінімальна сума для виведення грошей 500 рублів. Виводяться на будь-яку карту банку.

Vovet – молода і перспективна площадка.

Есть пасивний дохід. За 1000 оглядів – 500 рублів, але тільки якщо відповідати на затребувані питання. Сайт вимагає унікальність тексту, наявність фотографій, актуальність матеріалу.

Запрошуючи нових людей на проект, можна отримати 10% від їх доходу.
Гроші виводяться на WebMoney і Яндекс-гроші. Мінімальний розмір для виплати 50 рублів.

Щоб зрозуміти, який сайт підходить, можна зареєструватися в декількох. Написати відповідь в одному, поставити питання в іншому і порівняти, де умови кращі, де добре платять, чи є пасивний дохід. І потім вже можна зупинитися на одному або двох проектах.

Всі ті, хто говорить, що на питаннях і відповідях маленький заробіток, що можна витратити купу часу і нічого толком не заробити, просто ніколи не намагалися самі вчитися заробляти.

Так, оплата не велика, так, час витрачається, але ж з чогось треба починати. А тут є чому повчитися і набратися досвіду. Наприклад, писати статті; навчитися правильно ставити запитання, які стануть в нагоді в спілкуванні з людьми; пошук корисної інформації не тільки для написання відповідей, а перш за все для себе.

Якщо справа приносить задоволення і інтерес, то гроші, іноді, йдуть на другий план.

Як заробити на безкоштовних лотереях в Інтернеті?

Як заробити на іграх в Інтернеті з виводом грошей?

Як заробити на курсових і дипломних роботах студенту?

error: Вміст захищений!!