Заробіток на відгуках: як і де писати відгуки за гроші

Заробіток в інтернеті на відгуках одне з популярних напрямків серед користувачів, що бажають створити додатковий дохід, без спеціальних знань і навичок. Ділитися своєю думкою за гроші, може будь-який користувач. У мережі кілька майданчиків, на яких можна заробляти, а знаючи певні секрети, легко збільшувати прибуток.

Навіщо потрібні відгуки користувачів, за які платять

У всі часи люди, перш ніж зробити покупку або укласти угоду, цікавилися думкою тих, хто вже робив ними плановане. Думка могло в значній мірі вплинути на рішення, в гіршу чи в кращу сторону. Інтернет дозволяє ретельно вивчити продукт ще до моменту його придбання.

Прийняти зважене рішення багато в чому дозволяють відгуки користувачів, залишені на спеціальних майданчиках. Писати відгуки за гроші можна не тільки про продукти або послуги, але і переглянуті фільми, ігри, мобільних додатках.

Для виробників ж, думка допомагає отримувати зворотний зв’язок від покупців, і з його допомогою, покращувати запропоновані товари або послуги. Для розкрутки свого бренду або для підвищення продажів товару, виробники готові платити людям за написання і публікацію рецензій.

Кому підійде заробіток?

Особливі вміння, крім грамотності, не потрібні, тому заробляти таким способом може кожен: від школяра до пенсіонера. Є думка, що доходи будуть не більшими, а ось конкуренція – навпаки. Але якісний контент в мережі завжди цінувався, і навіть в умовах конкуренції, хороші відгуки будуть приносити авторам гроші.

З чого почати?

Якщо автор тільки починає свою онлайн-діяльність, його необхідно зареєструвати:

1. Електронну пошту – з її допомогою буде здійснюватися сама реєстрація на сайтах, де можна писати відгуки за гроші. Також, при включенні розсилки, на пошту будуть приходити пропозиції роботи і повідомлення про неї.

2. Електронний гаманець – на нього будуть перераховуватися зароблені гроші. Після їх можна буде вивести на банківську карту, оплатити товари або послуги віддалено.

Різні сайти підтримують різні платіжні системи. Найпоширенішими є:

 1. WebMoney,
 2. QIWI,
 3. Юмані.
 4. Приват24.

Деякі майданчики підтримую прямий висновок на банківську карту.
Іноді замовники можуть виставляти критерії до опублікованим текстом:

 • унікальність,
 • відсутність помилок,
 • входження ключових слів,
 • тошнотно,
 • водність і т.п.

Перевірку подібних параметрів можна здійснити на онлайн-сервісах: Текстра, Адвего (в розділі семантичного аналізу тексту).

ТОП-5 сайтів для заробітку на відгуках в Інтернеті

Спеціалізовані сайти для заробітку на відгуках, користувачі часто називаються отзовікамі. На них зібрано величезну кількість думок реальних людей про всіх видах товари і послуги, тому вони дуже зручні в пошуку інформації.

сайти для заробітку на відгуках
Consumer reviews concepts with bubble people review comments and smartphone. rating or feedback for evaluate.innovation lifestyle

Якщо на офіційних сайтах велика ймовірність куплених позитивних відгуків, то на отзовіках рецензії та огляди більше вселяють довіри, хоча і там багато проплачених оглядів.

Завдяки думку людей, можна скласти загальну картину про товар. Найбільші вітчизняні отзовікі:

 1. сайт з однойменною назвою Отзовік
 2. і старий розкручений IReccomend (Айрекоменд).

Крім них, є і безліч інших, менш популярних, але часто надають хороші можливості для заробітку своїм відвідувачам.

Отзовік

Популярний сайт, який володіє великою набором цікавих особливостей. З переваг можна відзначити наступні:

1. Можливість заробляти репутацію, яка підвищує вартість перегляду відкликання, а значить і збільшує прибуток автора.

2. Можливість заводити друзів і однодумців. Автори підписуються один на одного, і отримують повідомлення при публікації нових текстів, тим самим збільшуючи перегляди.

3. Є непогана партнерська програма, при якій 15% від заробітку запрошених авторів йде реферера.

4. Сайт дає можливість отримувати хороші гроші за умови, автор є професіоналом в цій області.

Учасники проекту зі статусом «Експерта» заробляють близько 100-300 рублів за 1000 символів.

Мінусів як таких у сайту немає, якщо тільки відвідуваність, вона нижче того ж IReccomend, хоча ставки вищі.

Замовити першу виплату можна, накопичивши 200 рублів, для подальших заявок достатньо мати на рахунку 100 рублів.

Айрекомменд

Ця платформа є головним конкурентом попереднього сайту за звання кращого отзовіка в рунеті.

Irecommend не має будь-яких бонусів, реферальной системи або можливості відслідковувати авторів, але він виграє за рахунок високої відвідуваності.

За перегляд написаної рецензії нараховується фіксована ставка в розмірі 5 копійок, а значить стратегія заробітку на сайті проста – чим більше невеликих відгуків буде написано, тим більше грошей отримає виконавець.

Висновок зароблених грошей можливий від 150 рублів, все кошти приходять протягом 10 днів після відправлення заявки.

Спасибі всім

Ще один великий отзовік, хоч і менш популярний, ніж попередні два. З плюсів:

• бонус новим авторам в розмірі 300 рублів;
• часто проводяться конкурси з грошовими призами;
• реферальная система, при якій 10% заробітку залучених авторів дістається реферера.

Однак у сайту є і вагомі мінуси:
• низька відвідуваність;
• не сама чуйна модерація;
• місяць не активності припиняє постійні виплати.

Мінімальна сума виплати – 500 рублів. Щоб заробити на цьому сайті, потрібно постійно писати нові відгуки.

QComment

Це вже не спец платформа для відгуків, а біржа коментарів, однак тут часто зустрічаються завдання і на написання оглядів. Такі завдання стоять від 9 рублів, тому за пару годин роботи отримати суму до 150 рублів не складе труднощів.

Доступ до написання відгуків з’явиться не відразу. Виконавцю необхідно здати тест перевірки грамотності, довівши вміння правильно будувати думки і пропозиції. Судячи з відгуків користувачів, пройти його нескладно. У платформи є система рангів від 1 до 5, підвищуючи яку, виконавець отримує більше замовлень для виконання.

ВідгукиPRO

Сайт новий, а тому дуже щедрий на гроші. За перегляд розгорнутого відкликання, автори отримують 30 копійок. Писати можна як на готові теми, так і на вільні, плата буде залежати від кількості символів. 1 рубль за 500 знаків, 2,5 за 1000 знаків і 5 рублів за 2000 знаків.

Платформа має реферальную програму в розмірі 10% від заробітку запрошених виконавців. Виведення коштів здійснюється від 300 рублів, є можливість перевести зароблені гроші одразу на банківську карту з комісією 10%.

Скільки можна заробити на відгуках?

Для кожного виконавця сума буде індивідуальна. Все залежить від бажання і вміння працювати, кількості написаних відгуків, умов сайтів, на яких виконавець працює і інших чинників.

За перегляд в середньому сплачується від 5 до 30 копійок, що, незважаючи на маленькі цифри, становить непоганий пасивний дохід.

Є сайти, які платять саме за написання, але в такому випадку це буде разова оплата і після написання рецензії додаткових грошей автор не отримає. В середньому люди в перші місяці роботи по написанню відгуків виходять на дохід 1000-1500 рублів, працюючи на кількох біржах одночасно і публікуючи по кілька карток в день.

Але чим більше часу буде проведено за написанням оглядів товарів і відгуків про них, тим вище буде прибуток.

У цій сфері автор заробляє не тільки за публікацію нових текстів, а й за перегляди вже наявних (на повному пасиві).

Як заробити за допомогою сайту? Монетизація

Заробіток на введенні капчі: недоліки та переваги

Як розкрутити відео Тік Ток та потрапити в рекомендації

Залишити відповідь