Як заробити 100 доларів за день в Інтернеті?

Як стверджують психологи, у житті немає таких цілей, яких не можна досягти. Якщо людина чогось сильно захоче, то шукатиме можливості, щоб цього досягти. Цілком природно, що більшість людей мріє покращити свій фінансовий добробут. Якщо раніше люди шукали роботу з високою зарплатою, то з приходом у життя інтернету, шукають можливість для заробітку онлайн на різних віртуальних ресурсах.

Заробляйте 100 доларів на день в інтернеті без проблем

заробити 100 доларів

Як заробляти 100 доларів на день? Мета благородна, але дуже серйозна. Однак при серйозному підході та величезному бажанні цілком досяжна. Проблема може виникнути у новачків, бо вони хочуть одразу й багато.

А отримувати 100 доларів зі старту та без інвестиційних вкладень дуже важко.

Звичайно, найпростіше отримати щоденний непоганий дохід в Інтернеті, вкладаючи стартовий капітал у свою справу. Але успішні підприємці запевняють, що в мережі є багато інших можливостей, і ви можете отримати стабільний заробіток у розмірі 100 доларів на день, докладаючи до цього свої зусилля.

Зверніть увагу на один із найпопулярніших сьогодні напрямків заробітку в інтернеті – це отримання прибутку від інвестицій у криптовалюту.

Тому зараз мова піде саме про цифрові гроші та способи заробітку на крипті.

1. Хмарний майнінг Біткоїнів та іншої популярної криптовалюти

Видобуток нових крипто-монет в інтернеті може бути бізнес ідеєю для підприємців, так як на цій ідеї можна побудувати повноцінний бізнес. Щоправда, якщо цим зайнятися на своєму комп’ютері, то потрібні серйозні інвестиції, тому що доведеться купувати дорогі відеокарти та будувати свою саморобну ферму, а можливо й не одну.

Фахівці, які працюють по серйозному, виділяють на цей бізнес від 200 тисяч гривень і вище, тому що відеоадаптери зараз сильно подорожчали. Цей метод потребує низки заходів:

  • · необхідно знайти потрібне місце для створеної ферми;
  • · потрібно багато чого навчитися, щоб розумітися на цьому технологічному процесі;
  • · треба постійно контролювати стан обладнання та при необхідності регулярно оновлювати процесори та відеокарти;
  • · потрібно багато часу на постійний контроль та підтримку ферми;
  • · потрібно продумати та встановити потужну систему охолодження;
  • · прийдеться змиритись з великими фінансовими витратами на електрику.

Враховуючи великі витрати на створення своєї ферми та ймовірні ризики нічого не заробити, то зараз багато майнерів обирають хмарний майнінг. Великі ферми здають у найм частину потужності бажаючим користувачам майнути криптовалюту.

HashFlare – це перевірений експертами солідний проект, який надає щорічні контракти, крім того, він пропонує одночасно отримувати популярні Альткоїни.

Користувачеві достатньо вибрати відповідний метод видобутку монет, інвестувати гроші та спокійно на автоматі отримувати криптовалюту.

Пропонована ферма знаходиться в Естонії, кожен бажаючий може зайти на їхній сайт, вивчити умови роботи та вибрати криптовалюту для майнінгу за своїм бажанням.

Які інвестиції потрібно зробити, щоб заробляти 100 доларів на день? На головній сторінці сайту розташований спеціальний калькулятор рентабельності, і кожен користувач може розрахувати інвестиції після вибору хешрейту (одиниці потужності ферми).

Наприклад, якщо вибрати продуктивність 4,5 тис./с (алгоритм SHA-256 для майнінгу Біткоїнів), то інвестиція складає близько 550 доларів, при цьому дохід трохи більше 56 доларів на тиждень. Виявляється, 100 доларів буде зібрано за кілька тижнів. А нам потрібно 100 доларів на день, значить інвестуємо у вищу потужність ферми.

Тут принцип простий – чим вищий розмір інвестицій, тим більша потужність ферми, отже швидше дохід.

Після прогнозу прибутковості отриманого на калькуляторі користувач одразу побачить свою перспективу і ухвалить рішення, яку потужність купувати та наскільки це вигідно для нього.

З наведеного прикладу видно, що з інвестиції в 550 доларів, може отримати за рік майже 3000 доларів.

2. Заробіток на торгівлі цифровою валютою

Практично кожен користувач мережі інтернет, що шукає заробіток у розмірі 100 доларів на день, читав про валютну біржу Форекс, де успішні гравці заробляють багато грошей на обмінних курсах валюти.

Аналогічним чином проводять операції з криптовалютою. А з огляду на те, що крипта дуже волотильна і котирування на біржі змінюються дуже часто, то охочих випробувати своє щастя дуже багато.

Протягом дня ціна Біткоїну на біржі може впасти на 1 тисячу доларів або зрости більш ніж на 1 тисячу доларів.

Торгувати криптовалютою на біржі Forex може будь-хто, головне – це правильно прогнозувати вартість валюти і ловити вигідний курс (коли ціна крипти падає).

Необхідно враховувати, що торгувати можна не лише Біткоїнами, так само торгуються й інші популярні віртуальні валюти.

Мережа повна інформації про способи роботи в якості трейдера на різних біржах. Скрізь свої правила та свої способи заробітку. Є біржі, де можна копіювати ставки брокера, є програми, які подають сигнали вигідної угоди, є віртуальні роботи, що дають підказки, повідомлення та інші дані для прогнозування.

Тому дуже важливо вибрати біржу для себе, щоб було комфортно працювати, тому що умови скрізь різні.

Для новачків рекомендується не входити до складних процесів. Можна просто купувати крипто-монети і тримати їх протягом тривалого часу, поки ціна на них зросте, а потім просто продати. Це називається спекулятивний спосіб заробітку.

Якщо ви виберете перспективні альткоїни, то ваші інвестиції можуть бути помножені на 100 або навіть на 1000 разів за кілька місяців.

3.Заробіток на перепродажі товарів

Цей варіант заробітку дуже простий, а дохід залежить тільки від витрат, пов’язаних з придбанням товарів для перепродажу. Тут технологія проста: купуєте товар за низькою ціною, а продаєте його за високою ціною.

Не дивлячи на те що все так просто, умільцям вдається заробляти 100 доларів на день. Вам не потрібно чекати мінімальних сум на висновок, тому що гроші надходять прямо на ваш рахунок.

Суть заробітку така: ви знаходите щось прибуткове, купуєте його, а потім продаєте дорожче.

Ви завжди можете знайти цікаві пропозиції в Інтернеті.

Якщо у вас немає грошей для інвестування в товари для перепродажу або вас цікавить заробіток, не інвестуючи кошти, то можете працювати за партнерською програмою. Ви залучаєте клієнтів на сайт продавця своїми партнерськими посиланнями.

Якщо клієнт прийшов на сайт за вашим посиланням і зробив покупки, ви отримуєте свої комісійні. Щоб заробити 100 доларів на день, вам потрібно продати щось дороге, чи дешевих товарів, але багато. Тобто простіше отримати цю суму за рахунок кількох продажів.

У цій методиці заробітку успіх залежить від уміння проводити рекламні компанії. Де та як розміщувати рекламу, ви вирішуйте самі. Деякі люди мають свої блоги і там рекламують посилання, інші мають акаунти в соціальних мережах і там рекламують свої партнерські посилання. Люди, які мають канали на YouTube, рекламують свої посилання у своїх відео.

Резюме

Можливості, які приведені у статті для заробляння 100 доларів на день цікаві та прибуткові, тому кому важко вибрати якийсь один метод заробітку, може спробувати всі методи відразу.

Це дуже вигідно. Але для цього необхідно, по-перше, спочатку створити кілька джерел прибутку. По-друге, диверсифікувати всі можливі ризики. Досвідчені інвестори створюють кілька активів.

Топ-10 найвигідніших ідей для бізнесу в селі

Як заробити Криптовалюту без вкладень

Актуальні інвестиційні можливості для новачків

error: Вміст захищений!!