Збір та сортування лікувальних трав на продаж

Тривалий час між офіційною і народною медициною існували конфлікти, велися складні медичні дебати з різноманіттям складних термінів незрозумілих простому обивателю. Сьогодні між двома напрямками встановився мир і взаємоповага. Завдяки взаємодопомоги лікарям вдалося врятувати не одне людське життя.

Плюси народної медицини

По-перше, незважаючи на те, що сьогодні медичні процедури завдяки різноманіттю знеболюючих стали практично безболісні, у більшості людей залишається психологічний бар’єр під назвою «я боюся йти в лікарню, там обов’язково зроблять боляче і не скажуть нічого хорошого».

Через це багато втрачають початкові стадії захворювань, коли допомогти значно простіше. Так що там говорити багато з нас, незважаючи на поважний вік і солідну посаду, бояться робити уколи.

До знахаря або цілителя ж ми йдемо з великим задоволенням тільки тому, що він сидить не в лікарні, і на ньому немає білого халата. По-друге, багато хто з нас просто не довіряють таблеткам, ставляться до них з підозрою і навідріз відмовляються приймати прописаний курс ліків, вважаючи за краще лікуватися трав’яними чаями та настоянками.

Природно, в умовах розвитку народної медицини збір і продаж трав будуть вельми прибутковим заняттям.

Але для того, щоб у вас брали зібрані трави, їх ще потрібно елементарно обробити. В цьому немає нічого складного. Ніхто не зажадає від вас збору трав’яних настоянок в правильних пропорціях. Цим будуть займатися самі лікарі.

Збір та сортування лікувальних трав на продаж

Вам же необхідно висушувати трави на сонці, перед цим ретельно промивши. Потім збирати в невеликі пучки і відносите на продаж.А ось тут починається найцікавіше. Всі ми прекрасно знаємо, що ліки на трав’яній основі продаються і в звичайних аптеках, тому на їх дверях часто вивішують оголошення про те, що приймається та чи інша трава.

Як правило:

  • влітку це ромашка і шипшина,
  • взимку – кора обліпихи і верби,
  • восени – листя брусниці, журавлини,
  • чорниці, навесні – кора берези, листя мати-й-мачухи.

Звичайно, це не весь перелік трав, які ви можете збирати для обробки на продаж. Ви можете прочитати будь-який довідник, що дає докладну інформацію про те, що коли, де і в який час краще збирати, а головне від яких хвороб. Повірте, така інформація не буде зайвою і для власного розвитку.

Для того, щоб принести зібрану траву народного цілителя, вам необхідно звертатися в оздоровниці народної медицини, яких зараз відкрилося безліч. Оцінюється принесена трава з розрахунку на кілограм і від рідкості виду, тому ваш добробут у ваших руках, чим більше зберете, тим більше заробите.

Як створити акаунт в Тік Ток

Заробіток на перекладі текстів і статей

Заработок на чужих видео із Тік Ток