5 можливих проблем при пошуку роботи за кордоном

Робота за кордоном здається привабливою по ряду причин. Більш висока зарплата, досвід, знайомство з новою, але чужою країною, можливість подорожувати і змінювати навколишнє середовище дійсно приваблюють натовпи людей. У таких зарубіжних країнах, як Данія, Німеччина, можна заробити набагато більше, ніж в Росії чи Україні, тому фінансові можливості часто є основною причиною від’їзду для роботи в цих країнах.

Хоча переваг багато, важливо розуміти, що пошук або вже робота за кордоном може бути менш приємним заняттям. Отже, з якими основними проблемами стикаються претенденти за кордоном і як їх уникнути?

1. Невдалий пошук роботи.

Хоча ви можете подумати, що якщо ви поїдете за кордон, у вас буде багато часу, щоб знайти роботу, це безумовно не так. Такий пошук може зайняти деякий час. Іноді просто неможливо знайти очікуване пропозицію про роботу чи ні вакансій у вибраному регіоні.

Є багато причин, які можуть негативно вплинути на ваші зусилля. Якщо довго не можеш знайти роботу, виникають інші проблеми – у тебе закінчаться заощадження, у тебе немає грошей на оплату знімною квартири або кімнати.

5 можливих проблем при пошуку роботи за кордоном
Offering a euro zone document isolate don a white background

Коли ви їдете за кордон без гарантованої роботи, завжди є ризик, що вам доведеться повернутися на батьківщину, коли ваші заощадження закінчаться. Щоб відчувати себе безпечніше, необхідно їхати за кордон з гарантованою роботою.

2. Невдалий пошук житла.

Вирушаючи на роботу за кордон, також потрібно ретельно продумати, де ви будете жити.Чудово, якщо у вас є друзі, родичі або хороші знайомі в чужій країні, які дозволять вам залишитися з ними хоча б на короткий час. В інших випадках знайти відповідне житло може бути складно, особливо якщо ви не знаєте, де шукати. Перед від’їздом найкраще знайти місце для проживання – завдяки цьому ви не вийдете на вулицю.

Знайти житло можна за допомогою соціальних мереж – існує безліч груп, в яких іноземці діляться інформацією і допомагають один одному. Ви також можете ознайомитися з різними веб-сайтами, на яких жителі обраної країни розміщують свої оголошення про оренду квартир.

Також варто відзначити що в деяких випадках роботодавець надає житло, тому завжди необхідно з’ясувати, чи пропонує роботодавець таку можливість. Пошук житла ускладнюється тим фактом, що домовласники не хочуть здавати його в оренду людям, які не мають номера соціального страхування.

Невдалий пошук житла
Eine Straße und Pfeil in Richtung Grenze Polen

Ще важливо те, що потрібна передоплата мінімум за два місяці. Також дуже часто буває, що знімається квартира залишається без меблів і при виїзді потрібно перефарбовувати стіни.

При виборі пропозиції про роботу кадровим агентством найчастіше пропонується житло, що часто знімає додатковий стрес, пов’язаний з підготовкою до від’їзду за кордон. Однак дуже важливо заздалегідь узгодити умови проживання та ціну.

3. Несправедливість.

Збираючись працювати за кордон, природно, що не все відомо про закони, культурі праці і системі, що діє в цій країні. Ви можете зіткнутися з недобросовісними роботодавцями і поганими умовами праці. Деякі нечесні роботодавці прекрасно розуміють, що іноземців обдурити набагато простіше, ніж місцевих.

Часто вони не розуміють мову так само добре, як місцеві жителі, вони не знають, як повинні виглядати трудові договори та інші документи. Отже, коли ви самі знаходите роботу, не завжди можливо отримати хороші умови праці або зарплату, відповідну вашим очікуванням.

Також може статися так, що ви не отримуєте свою зарплату, трудовий договір є фальшивим або людина працює на законних підставах зовсім іншим чином, ніж узгоджено.

Кадрові агентства захищають вас від такого поганого досвіду. Вони допоможуть вам знайти роботу, часто пропонують житло, укладають контракти, надають податкову інформацію, відповідають на всі ваші питання і допомагають вам протягом всього вашого трудового життя.

Агентства з тимчасового працевлаштування, які спеціалізуються на працевлаштуванні за кордоном добре знають податкову систему і отримують максимальні податкові пільги для своїх співробітників при роботі з документами.

Тому робота через агентство може вберегти вас від можливих неприємних ситуацій.

4. Мовний бар’єр.

Знання іноземної мови має велике значення для пошуку роботи за кордоном. Насправді неможливо зробити багато роботи, якщо ви не говорите на місцевому або англійською мовою.

Звичайно, є багато професій, в яких мова не важливий, але може бути нелегко вивчити і знайти роботу без доброго володіння мовою. У таких випадках можна шукати роботу за кордоном, перебуваючи в своїй країні; можливо, ви знайдете пропозицію, де мова не потрібна.

Мовний бар'єр
Welcome in EU! Woman against European Union flag. Travel and study in Europe

Однак якщо ви докладете багато зусиль, ви дійсно зможете вивчити іноземну мову. Припустимо, англійська відмінно підходить не тільки для пошуку роботи, а й для проживання в іншій країні або подорожей.

5. Ніяких гарантій.

Навіть якщо ви знаходите роботу за кордоном, часто неможливо передбачити, як довго ви зможете її утримати. Ви ніколи не знаєте, коли ваш роботодавець може вас звільнити, попросити звільнитися або зіткнутися з будь-якої іншою проблемою, яка може привести до втрати роботи.

Оскільки багато іноземці не обізнані про свої права, найкраще довіряти компаніям-посередникам. Підписані документи будуть роз’яснені, і зобов’язання будуть виконані.

Ви також зможете вибрати короткострокові вакансії, у яких період роботи має певні дати початку і закінчення, щоб ви відчували себе більш впевнено. Ви також можете знайти довгострокову роботу через кадрові агентства, де будуть уточнені умови.

Якщо ви хочете працювати за кордоном, то повинні розуміти, що не завжди все буває так просто, як ви думаєте. Якщо ви нерозумні, заробляти більше грошей і отримувати досвід за кордоном може бути ризиковано.

Щоб зберегти і гарантувати хорошу роботу з усіма гарантіями, найкраще шукати роботу там, де її надають хороші друзі, родичі, колишні колеги або кадрове агентство. В інших випадках дуже важливо не забувати уважно читати контракти і завжди запитувати, питати і повторно питати про всі неясних частинах.

Безпечне і надійне сховище для біткоїнів

Легкі гроші на сайті Aviso

Виготовлення та встановлення камінів на замовлення (ідея для бізнесу)

Як написати електронну книгу?

error: Вміст захищений!!