7 кращих сайтів для пошуку роботи в Україні

Люди, які втрачають роботу під час карантинних обмежень, відчувають приниження та безвихідь. Зібравшись з думками, вони вирушають на пошук роботи, знаючи заздалегідь, що це не просте заняття. Особливо в період карантину, коли запроваджено обмеження на спілкування та відвідування працюючих підприємств. На отримання послуг в Центрі зайнятості марно надіятися, бо це займе багато часу. А, зволікати і сидіти без роботи виснажує. В цей період на допомогу приходить інтернет, де можна шукати роботу, не виходячи з дому.

У статті приведені ресурси, де публікуються вакансії для мешканців України. Якраз ці сайти дадуть якусь надію отримати роботу.

Сучасний ринок праці: cайти для пошуку роботи – результативні методи знаходження роботи

7 кращих сайтів для пошуку роботи в Україні

Багато хто з людей вважає що у пошуку праці немає нічого складного: достатньо розмістити свою об’яву в засобах масової інформації і роботодавці самі постукають у двері. Це хибна думка і такий метод пошуку роботи докорінно неправильний.

По відгуку фахівців по працевлаштуванню близько 80% претендентів на вільні вакансії, в кінцевому результаті влаштовуються на роботу не за оголошеннями.

Існує перевірена людьми методика та розроблені фахівцями декілька простих правил, виконання яких підвищує ймовірність успіху в пошуку роботи:

1). Перше, докладіть зусилля для розширення кола своїх знайомств та проявляйте ініціативу в пошуку контактів з впливовими людьми, згадайте своїх колишніх колег з якими колись вчились в школі чи університеті, поцікавтесь їх справами і намекніть, що не маєте роботи, можливо хтось із них підкаже яка компанія шукає працівника вашої кваліфікації.

2). Друге, проявляйте активність, наприклад, пошукайте в інтернеті ресурси де роботодавці дають оголошення про набір працівників, зареєструйтеся на форумах пошуку роботи, спілкуйтесь з людьми які пройшли цей шлях, можливо експерти форуму дадуть якусь цінну пораду. В цій ситуації важливо не опускати руки і не чекати, коли робота сама вас найде.

3). Третє, не варто розсилати резюме одразу в усі кампанії, бо якщо роботодавці довідаються про те, що ви реагуєте на любу роботу і на любих умовах, то у них може скластися негативна думка про вас, буцім-то не знаєте чого хочете.

4). Четверте, пам’ятайте, що роботодавці віддають перевагу досвідченим фахівцям з високим рівнем освіти. Тому поки маєте вільний час, запишіться на курси підвищення кваліфікації за своїм фахом, почніть удосконалювати іноземну мову, бажано щоб у вас був сертифікат від комісії навчального закладу про ваш рівень знання іноземної мови.

5). Під час проходження співбесіди тримайтеся впевнено, не вихваляйтеся але і не занижуйте свій фаховий рівень. Говоріть тільки правду не вздумайте обдурити керівника який бере вас на роботу бо брехня може вилізти боком і ви втратите роботу.

6). Будьте чемним не відгукуйтесь погано про колег і начальника фірми де колись працювали. Люди не люблять коли за їх спиною погано про них говорять. Може таке статися що по цій причині вам відмовлять в роботі.

Якщо на першій співбесіді вам не сподобається керівник, чи правила поведінки в офісі компанії де плануєте працювати, то не варто себе ламати і перебудовуватись, бо з часом це почне вас пригнічувати.

Пропонуємо 7 основних сайтів, що спеціалізуються на розміщенні оголошень про пошук роботи в Україні

1.Перший сайт це сервіс Державної служби зайнятості України, його адреса dcz.gov.ua

Там є такий розділ «Шукаю роботу», переходьте до цього розділу, і перше, що побачите, це інформацію про те, скільки оголошень розміщено на цьому сайті в розділі «Вакансії», їх там 67 тисяч шістсот п’ятдесят вісім – це вільні робочі місця.

Пропозиція роботи за договором – двісті п’ятдесят одне та резюме від претендентів на роботу – 503 тисячі. Тобто тут кожна людина може не тільки подивитися для себе роботу, а й розмістити своє резюме, є спеціальна кнопочка «Додати резюме».

Якщо людина шукає роботу, то на сайті є форма для пошуку роботи, де можна обрати свій регіон, область, населений пункт, професію за якою шукає роботу, бажану зарплатню. Всі поля не обов’язково заповнювати, тобто, це своєрідний фільтр, за допомогою якого людина підбирає для себе відповідне оголошення.

Після того, як все заповнено, натискаєте на кнопку «Шукати» відбувається пошук роботи за заданими параметрами.

Чому цей сайт у списку поставлено першим? Тому що тут пропонується офіційна робота. Тобто, якщо людей цікавить офіційне оформлення, то вони мають шукати роботу, насамперед, на Державному сайті служби зайнятості України.

2. Work.ua – сайт пошуку роботи номер один в Україні

Далі наступний сайт Work.ua – це великий портал де роботодавці розміщують свої оголошення, а відвідувачі можуть тут розмістити своє резюме. На головній сторінці є розділ «Знайти вакансії» і розділ «Розмістити резюме» й розділ для роботодавців, вони теж можуть скористатися цим сайтом.

Для того щоб подати оголошення на головній сторінці розташовані банери популярних роботодавців які розміщують свої оголошення на цьому ресурсі.

Встановлена форма яка дає можливість розмістити резюме, також є опція «Популярні статті» про те, як шукати роботу. Як бачимо, на сьогоднішній день середня зарплата за поданими оголошеннями становить 12 тисяч гривень.

В принципі, тут теж усе зрозуміло: в спеціальну форму вводите бажану професію, клацаєте по кнопці «Знайти вакансії», і відбувається пошук.

Людина може вибрати місто, яке її цікавить, може також скористатися розширеним пошуком. Вгорі праворуч є опція «Розширений пошук», натискаєте на цю кнопку і з’являється фільтр, за допомогою якого вибираєте потрібні параметри пошуку.

3. Rabota.ua – це найбільша база оголошень роботодавців про резюме

Потрібні люди у потрібному місці. Знайти працівника тепер просто, сайт має автоматичний пошук і найкращі варіанти пропозицій.

Цей сайт являє собою великий портал для пошуку роботи. Тут як і попередні сайти є розділи «Знайти роботу», «Розмістити резюме» та розділ для роботодавців, які можуть теж зареєструватися та подавати свої оголошення.

На головній сторінці відразу виділено кнопку «Розмістити резюме», опцію «Вакансії від найкращих компаній», «Популярні професії». Тобто все відразу можна вибрати. Пошук відбувається дуже просто.

Треба ввести основний запит, тобто професію з якої шукаєте роботу, вибираєте місто, клацаєте на кнопку «Пошук» і здійснюється пошукова робота.

4. HeadHunter – це якісна база резюме та вакансій, це сучасний сервіс пошуку роботи

Наступний ресурс HeadHunter, він дає можливість знайти роботу не тільки в Україні, а й в інших країнах колишнього Радянського союзу. На головній сторінці сайту є розділ для роботодавців є кнопка «Створити резюме». Вгорі ліворуч є опція «Україна», якщо по ній клацнути, то відкриється сторінка з переліком держав, і переліком міст в кожній державі, де можна шукати роботу. Ресурс досить цікавий і пропонує багато різних вакансій в різних містах і країнах.

Для спрощення пошуку на головній сторінці є розділи де терміново потрібні працівники:

1). Вакансії дня: заробітна плата від 6000 до 21700 грн, всього 14 вакансій.
2). Компанії дня, всього 1432 вакансій.
3). Робота з дому, пропонується 1705 вакансій.

Приклад віддаленої роботи, оголошення:

• відгукнутися без резюме;
• посада – помічник керівника (Remote);
• заробітна платня 500 – 700 USD;
• можна працювати з дому.
• Leadsup.Financial, Київ.

Ведення календаря. Пошук інформації. Упорядкуванням завдань керівника. Щоденне виконання циклічних процесів. Ведення протоколів щоденних нарад. Досвід від 1 до 3 років. Уміння досконально знаходити, вивчати та структурувати інформацію. Вільне володіння ПК, Google Docs, календарем, планувальниками.

Праворуч з’являється фільтр, за допомогою якого кожний користувач має можливість встановити параметри згідно своїх вимог для ефективного пошуку.

5. Jobs.ua – портал в Україні для роботодавців та шукачів роботи

Jobs.ua – це пошук та працевлаштування вільних робітників в Києві та по Україні, банк резюме найкращих фахівців, корисні статті та поради експертів для відвідувачів.

Головна сторінка сайту аналогічна подібним сайтам пошуку роботи. Тут є п’ять головних розділів:

• шукачу роботи;
• роботодавцям;
• освіта;
• тренінги;
• публікації.

Далі, ще п’ять розділів для шукачів роботи:

• всі резюме;
• підбір персоналу;
• VIP резюме;
• послуги для роботодавця;
• додати вакансію.

Тут досить багато різної цікавої інформації. Оскільки ми розглядаємо пошук роботи, то в розділі «Пушок роботи» 7986 вакансій. Працює опція «Розширений пошук». Вводите професію, вибираєте місто, галузь та відбираєте оголошення яке вам потрібне.

6. Trudbox.com.ua – вся робота на одному сайті: велика база вакансій з усіх ресурсів пошуку роботи в Україні

Звичайний зручний портал аналогічний попереднім. Тут є пошук роботи у вигляді фільтру, де можна зразу знайти вакансію, вказавши бажаний регіон. є розширений пошук. Далі розташовані розділи:

• Пошук роботи.
• Створити резюме.
• Вписати вакансію.
• Статті, тести.

Далі бачимо дуже цікаві відомості: «Вакансії по категоріям», наприклад:

• Домашній персонал – 2 197.
• Житлове комунальне господарство – 1 481.
• Логістика / Склад – 1 477.
• Медицина / Фармацевтика – 1 465.
• Робочі спеціальності / Виробництво – 908.
• Торгівля / Продажі / Закупівлі – 872.
• Транспорт / Автосервіс – 731.
• IT / Комп’ютери / Інтернет – 660.
• Будівництво / Архітектура – 516,
• Телекомунікації / Зв’язок – 503.
• Бухгалтерія / Аудит – 482.
• Інженери / Технологи / Проектувальники – 429
• Туризм / Готелі / Ресторани – 306. Та багато інщіх.

Далі йде розділ «Кращі компанії», де бачимо перелік кращих компаній та їх вакансії, наприклад:

• Укрсіббанк – 103.
• Альфа-Банк – 87.
• Алекс-ЛТД – 44.
• Пумб – 40.
• La Famiglia – 36.
• StraightLine – 30.
• Forward Bank – 21.
• Сільпо –15, та інші.

На головній сторінці праворуч розташований розділ «Детальна статистика про роботу», з великою кнопкою «Перегляньте статистику» – тут треба вибрати позицію та перегляну детальну статистику вибраної роботи. Знизу є розділ «Повідомлення про вакансії» де можна отримати повідомлення на пошту.

Далі бачимо інформацію: топ-10 найбільш затребуваних професій в Україні за останні 30 днів, то-10 самих оплачуваних вакансій, та інше.

7. OLX – маркетплейс і сервіс оголошень актуальних вакансій

Цей сайт не спеціалізуються на оголошеннях пошуку роботи, це найбільший портал в Україні де люди розміщують будь-які оголошення але на ньому є такий розділ як «Робота». Якщо на цю опцію клацнути, то відкриється вікно з назвою «Дивитися всі оголошення про роботу».

Далі в переліку галузей вибираєте свою спеціальність і натискаєте на назву. Відкривається нове вікно з оголошеннями які виділені жовтенькою смужкою, це ті, що в ТОП-і, а нижче йдуть звичайні оголошення від роботодавців, які шукають собі працівників.

Для користування не потрібна реєстрація – достатньо ввести запит та вказати регіон. Зручність в тому, що на результат впливає вказана заробітна плата. Із роботодавцем можна підтримувати зв’язок як по мобілці, так і по E-mail або через особисте повідомлення, тоді вже потрібна реєстрація.

Перевага цього сервісу перед іншими в тому, що тут можна знайти оголошення з унікальною пропозицією роботи, які на інших ресурсах не знайдете.

Чому я такий ( ка ) невезучий і як це побороти

Чому варто інвестувати в інтернет-маркетинг

Робота в Інтернеті: 43 найкращі способи онлайн заробітку