Робота в Інтернеті: 43 найкращі способи онлайн заробітку

Заробляти онлайн гроші в Інтернеті ніколи не було простіше, ніж зараз. Не турбуйтеся про пошук роботи, все, що вам потрібно, це комп’ютер, клавіатура і миша для того, щоб почати заробляти.

1. Станьте партнером

У світі є багато людей, які заробляють понад мільйон доларів на рік цим методом. Афілійовані магазини-це інтернет-магазини, в яких споживачі купують товари на сайті через третю особу.

Amazon – одна з найпопулярніших партнерських програм в світі, але насправді вам навіть не варто думати про це, так як комісійні невеликі. У порівнянні з Amazon існує набагато більше програм, до яких ви можете приєднатися: існує 1000 партнерських програм, з них ви і можете вибирати. Хоча Amazon може приносити непогані гроші, є варіанти краще, варто тільки пошукати. Можна заробляти до 75% комісійних в деяких випадках.

Для цього створіть кілька веб-сайтів, працюйте у вільний час і зосередьтеся на топових продуктах, які будуть вам цікаві.

2. Відкрийте свій інтернет магазин

На чолі інтернет-революції стоїть електронна комерція. В даний час ви можете мати простий у використанні, функціональний інтернет-магазин приблизно за пару тисяч рублів. Вам знадобиться тільки одне доменне ім’я і один хостинг.

Звичайно, ваш прибуток буде залежати від ваших методів і ефективності ваших маркетингових кампаній, які можуть включати в себе: друковану рекламу, PPC, SEO, соціальні мережі і т. Д.

3.Продавайте на EBay

Успішно продавати на EBay нелегко. Вам потрібно буде вибрати нішу, де маржа досить висока, а конкуренція низька. Якщо ви виберете правильні продукти (особливо продукти без певного бренду), у вас буде можливість імпортувати продукти і отримати величезний прибуток. З Росії найкраще заходять всякі раритетні речі: фотоапарати, швейні машинки часів СРСР тощо.

4. Стати тренером

Може бути, у вас є особливі здібності, яким ви могли б навчити? Є сотні речей, які ви могли б викладати в Інтернеті, особливо завдяки Skype, програма на даний момент є безкоштовною.

Найпростіше-запропонувати послугу freemium (запропонувати безкоштовну обліковий запис з обмеженою ємністю, щоб розблокувати її, потрібно буде заплатити). Це відмінна техніка для тих, хто володіє великими знаннями. Ви можете викладати мову, проводити уроки маркетингу, допомагати поліпшити чиєсь лист …

5. Дропшиппінг

Dropshipping дуже схожий на початок партнерського бізнесу. Ваша роль-бути посередником, який ніколи не буде стосуватися продукту безпосередньо.

Різниця між Дропшиппінг і приналежністю полягає в тому, що система продажів повинна бути налаштована вами. Вам потрібно буде налаштувати систему закупівель, щоб клієнт міг замовляти її безпосередньо у вашого постачальника.

6. Заробляйте на ціні валют

Кожен день відбувається велике коливання ціни валют. Якщо ви об’єднаєте свої можливості технічного та фундаментального аналізу, а також трохи грошей, ви можете стати онлайн-трейдером, валютою. Є багато сайтів, щоб дізнатися основи цієї роботи.

Майте на увазі, що ви можете заробити великі гроші, але ризик також великий, якщо ви не використовуєте правильні стратегії.

7. Створюйте відео

В даний час онлайн-відео прагнуть обігнати телебачення, і рекламодавці це розуміють. Тб, такі, як YouTube, – це хороший початок, щоб зацікавити нових людей і в той же час заробити трохи грошей, багато, якщо це позиціонування товару.

8. Створюйте цінні продукти

Сайти з найбільшим вмістом також є найбільш цінними. Facebook містить інформацію про кожного з користувачів. У YouTube є мільйони відео майже кожної категорії. Якщо ви можете створити сайт, орієнтований на якісний контент, то у вас не повинно виникнути проблем з його використанням.

9. Переклад

Є сотні тисяч перекладачів по всьому світу, тому що завжди є хтось, хто потребує цього. У світі, де все більше компаній спілкуються за кордоном, люди, які можуть говорити на іноземних мовах, стали незамінними. Будь то переговори по імпортно-експортних контрактах або, простіше кажучи, відповіді на листи компанії, завжди є робота для перекладача.

У малих компаніях, наприклад, на позаштатних сайтах, або у великих контрактах на спеціалізованих сайтах є можливості працювати неповний робочий день.

10. Механічний турок

Mechanical Turk – це мікроплатформа Amazon. Вона містить тисячі пропозицій про роботу, HIT, які дуже короткі і за них ви отримаєте кілька центів. Це надзвичайно прості завдання, які може виконати кожен.

Хоча вони не платять багато, але якщо ви налаштовані серйозно і заповнюєте сотні добре оплачуваних хітів, ви можете легко заробити кишенькові гроші досить швидко, якщо ви дійсно потребуєте них.

У зворотному напрямку ви також можете звернутися до інших працівників за допомогою, заповнивши надані вами HIT.

Є російська альтернатива, це яндекс толока, але платять там значно менше.

11. Etsy.

Etsy – це відмінна платформа і хороше місце для всіх, хто любить предмети ручної роботи. Якщо вам подобається створювати речі і переконувати людей в тому, що вони потребують в них, випробуйте свою удачу і спробуйте продати їх на цій платформі.

Сайт буде брати невеликий відсоток, але це може коштувати того! Простіше почати продавати тут, ніж створити свій власний бізнес-сайт. Ви навіть можете спробувати побачити, хто є найбільшими продавцями і скопіювати те, що вони роблять …

12. Пишіть статті для інших

Залежно від вашої здатності писати, ви можете легко знайти роботу для написання статей для інших людей. Ви не будете багато заробляти на початку, особливо якщо у вас немає досвіду в цій галузі. Але в будь-якому випадку ви можете з часом побудувати свою репутацію.

13. Відповідайте на онлайн-опитування

Такі сайти, як платне опитування або Myiyo, дозволяють щодня отримувати гроші за заповнення анкет. Є навіть кілька сотень інших, які пропонують цей тип послуг, але не забудьте витратити час на вибір правильних сайтів, перш ніж ви зрозумієте, що ви втратили надто багато часу.

14. Торгівля

Як і в техніці 6, мова йде про торгівлю чимось іншим, крім грошей. Будь то акції або цінні метали, є сотні сайтів, де ви можете навчитися торгувати легко, щоб заробити гроші.

15. Kwork (біржа фріланса).

Kwork або його американська версія 5fiveer – це мікроплатформи, на яких ви можете продавати свої таланти. Ви можете робити все що завгодно-від написання до перекладу, розміщення контенту в соціальних мережах, навчання створенню музики, створення голосів або коротких відеороликів …

Початкова ціна 500 рублів, але ви можете запропонувати додаткові послуги, такі як більш швидка доставка по високій ціні. Хоча це не виглядає багатообіцяюче, ви можете швидко накопичувати завдання і швидко заробляти багато грошей. Ключовим моментом тут є мінімізація часу, що витрачається на кожну задачу, щоб збільшити вашу прибуток.

16. Перепродаж доменних імен

Доменне ім’я-це не що інше, як інтернет-адреса (наприклад, monsite.fr або gaindelargent.com), і існує безліч розширень (.com, fr, net, org і т. Д.). Їх ціна починається з 100 рублів на таких сайтах, як Reg.ru або тому подібних, але «преміальні» імена можуть досягати суми в 60000 рублів або навіть мільйонів при перепродажі.

У 2007 році holidayrentals.com був проданий за 35 мільйонів доларів! Чесно кажучи, ви, безумовно, ніколи не потрапите в таку угоду, але ви все одно можете насолоджуватися цим трюком. Йдеться про пошук безкоштовних доменних імен, які мають деяку комерційну цінність, складанні їх списку і перепродажу.

17. Upwork

Upwork – це сайт, на якому перераховані сотні тисяч фрілансерів в самих різних областях. Будь то писемність, переклад, редагування, дизайн, субтитри. Великою перевагою цього сайту є те, що ви можете просто працювати час від часу або зробити його своїм основним джерелом доходу! Є нова робота кожен день і кожну годину, незалежно від вашої спеціальності.

18. Створення сайтів.

Створення сайтів, безсумнівно, вигідно, але вимагає певних навичок і знань. Для початку достатньо того, що викладено в Інтернеті. Пройдіть курси HTML і PHP, а потім почніть працювати самостійно. Якщо виявите себе – кількість виконуваних замовлень буде дійсно великим.

19. Графіка

Якщо ви можете створити унікальний логотип, флаєр або графічний дизайн веб-сайту – варто перенести свої навички в сферу бізнесу. Графічні дизайнери в даний час користуються попитом, тому замовлення можуть надходити з багатьох джерел, що гарантує вам прибуток.

20. Інстаграм магазин.

Магазин може процвітати не тільки на місцевому рівні, а й в Інтернеті. Тому варто почати продаж обраного вами товару. Всупереч увазі, цей вид бізнесу не вимагає великих вкладень, тому що спочатку витрати обмежуються тільки сайтом. Ви можете отримати товари для продажу в місцевому розподільчому центрі, який може бути доставлений одночасно.

21. Копірайтинг

Ця індустрія вимагає не тільки знань, а й навичок «світлового пера», тобто грамотного письма. Однак пам’ятайте, що створення текстів для Інтернету – це не те ж саме, що написання есе під час уроків російської мови, тому вам потрібно підготуватися до цього. Конкуренція дуже жорстка, але, доклавши трохи зусиль, ви проб’ється на ринок.

22. SEO послуги.

Це не що інше, як позиціонування сайту. Однак, перш ніж вийти на ринок, дізнайтеся про принципи роботи алгоритмів Google і методах позиціонування. Також варто придбати кілька книжок і курсів. Тільки коли ваші сайти займають високі позиції в пошуковій системі, ви почнете свій бізнес, і ваш прибуток буде зростати.

23. Агентство інтернет-маркетингу.

Маркетинг – це галузь, яка потребує великих знань, тому їх варто отримати, перш ніж починати свій бізнес. Як і у випадку з SEO, як онлайн, так і офлайн, ви знайдете безліч курсів, які допоможуть вам зрозуміти суть бізнесу і розправити крила.

24. Ведення інтернет-блогу чи сайту.

Багато людей не заводять блог, тому що думають, що він буде недостатньо цікавим. Це помилка. Ніколи не знаєш, чи зацікавлять наші записи велику групу людей, тому варто завести блог, писати і прагнути до успіху. Вкладення невеликі, тому на цей крок може зважитися кожен.

25. Ваш власний стартап

У вас є ідея для мобільного додатка або веб-сайту. Для створення стартапу не потрібно багато капіталу. Якщо іншим сподобатися ваша ідея, ви також можете знайти інвестора, який в обмін на деякі акції вкладе гроші в стартап.

26. Продаж на Авіто чи ОЛХ

Почніть торгувати і продавати на Авито. Купуй дешевше, а продавай дорожче, якщо у тебе є правильні схильності, можна заробляти кілька тисяч рублів на місяць.

27. Інвестиції в Інтернет

Ви чули про людей, які професійно грають на біржі? Стати трейдером, якщо ви схильні до аналізу і контролюєте свої емоції. Спочатку ви можете грати на демо-рахунку (на віртуальні гроші на реальному ринку). Ви також можете інвестувати в криптовалюта, такі як біткойн.

28. Інтернет-бухгалтерія.

Ви розбираєтеся в бухгалтерії? Пропонуйте свої послуги в цій галузі через Інтернет. Бухгалтерські послуги потрібні багатьом, і немає часу шукати типову бухгалтерію, онлайн-бухгалтер – ідеальне рішення для них, а для вас – постійно нових клієнтів.

29. Вивчення іноземної мови через Інтернет.

Все більше і більше людей вивчають іноземні мови онлайн. Там ви знайдете своїх нових учнів. Ця форма навчання не вимагає оренди класної кімнати, тому витрати нижче. Або ви можете створити свій власний оригінальний курс.

30. Написання листів, заяв і т. д.

Чи зможете ви легко написати будь-який лист або заяву? Ви навіть не уявляєте, скільки людей відчувають з цим проблеми. Використовуйте свої навички і почніть писати листи для інших.

Для багатьох заповнення заяви в суд або складання простого листа в комуну – це рутинна робота, тому вони з радістю скористаються вашими послугами.

31. Планування подорожі.

Якщо ви багато подорожуєте і маєте досвід пізнання світу, почніть заробляти гроші. Багато людей хотіли б відправитися в далеку подорож, але їх лякає планування маршруту, проживання та поїздок на роботу. Ви можете допомогти їм в цьому і прокласти для них кращий маршрут. Багато людей готові платити за цю послугу.

32. Розробка веб-додатків (в тому числі мобільних).

Ні, ще не всі можливі додатки розроблені. Завжди буде лазівка. Якщо ви вмієте програмувати, знайдіть цю прогалину і створіть нові додатки. Ви також можете створювати нові, поліпшені версії існуючих.

33. Переклади з іноземної мови.

Ви досконало знаєте якусь іноземну мову? Скористайтеся цим і запропонуйте переклади. Неважливо, що ви не присяжний перекладач. Такий переклад потрібен далеко не всім. Часто потрібно простий переклад тексту або листи іноземного друга. Вашого знання мови виразно досить, щоб задовольнити клієнта.

34. Писати для другого автора.

Це англійське ім’я означає написання статей і навіть книг для кого-то. Якщо ви любите писати і робите це добре і не дбаєте про публікацію під своїм ім’ям, це може стати вашим способом заробітку. Всупереч увазі, що бажають на такі послуги досить багато.

35. Оригінальний дизайн і друк етикеток або пакувальних банок, пляшок і т. д.

Якщо у вас є художні навички і ви знаєте, як користуватися графічними програмами, то, можливо, вам варто подумати про створення наклейок для різних типів упаковки.

Багато хто робить варення, настойки і з задоволенням прикрасять їх оригінальними наклейками, наприклад, в подарунок. Ви можете запропонувати готові дизайни, а також виготовити їх на замовлення.

36. Редагування та вичитка текстів.

Вас дратують помилки на сайтах або в газетах? А може ви будете займатися редагуванням і коректурою тексту? Це може бути цікавим способом заробітку.

37. Консультаційна діяльність в області соціальних мереж.

У Facebook, Instagram, Twitter немає від вас секретів? Скористайтеся цим, тому що є багато людей і багато компаній, які повинні бути в соціальних мережах, і вони дійсно не знають, як це робити. За допомогою цієї послуги ви можете їм допомогти і розвивати свій бізнес.

38. Створення онлайн-курсів.

У вас є знання в якійсь області і ви хочете використовувати їх у своєму бізнесі. Може бути гарною ідеєю створити власний (власний) онлайн-курс. Простий і зрозумілий курс приверне безліч претендентів, а це призведе до більш високого доходу.

39. Віртуальний помічник.

Професія майбутнього, особливо для людей, які з різних причин хочуть працювати з дому. Такий помічник виконує адміністративну роботу, переглядає поштову скриньку, відповідає на електронні листи, вставляє повідомлення на веб-сайти і т. Д. Це відмінне рішення для молодих мам, які хочуть бути вдома зі своїми дітьми.

40. YouTube канал.

Власний канал на YouTube – відмінний спосіб заробити за умови, що у вас є що запропонувати і ви можете донести це оригінально. Перш ніж стати відомим ютубером, вам потрібно буде трохи попрацювати над контентом свого каналу.

41. Допомога в оформленні презентації

Якщо в презентації для вас немає секретів, можливо, почніть допомагати іншим в цьому. Чи не кожен є чемпіоном в цій області, і гарна презентація часто є ключем до просування по службі або бонусу. Таким чином, буде багато людей, які захочуть використовувати ваші знання про презентаціях. А обачність і можливість скористатися онлайн-радою зваблять ще більше людей.

42. Заповнення анкет.

Це заняття відмінно підходить для додаткового заробітку. Компанії зазвичай мало платять за одне опитування, але коли опитувань багато, прибуток може бути цілком пристойною.

43. Запуск спонсорованих профілів в Facebook, YouTube або інших соціальних мережах.

Відмінний спосіб заробити гроші для людей, які люблять соціальні мережі. У багатьох компаній і людей є свої акаунти там, де нічого не відбувається, хоча має. Вашим завданням буде забезпечення належного управління аккаунтом, розміщення реклами, публікацій і фотографій в тісній співпраці з клієнтом. Це також турбота про максимально можливій кількості лайків профілю.

Висновок

Вибираєте ви онлайн або місцевий бізнес – вирішувати вам. Не забудьте визначитися з тим, ким ви відчуваєте себе фахівцем і затребуваність або постачальником послуг. Також подумайте про те, яка ваша думка з обраним питань, тому що може виявитися, що ваша точка зору, незважаючи на наявність безлічі фахівців, виявиться корисною.

Віддалена робота — 15 популярних професій

Як заробити гроші на телефоні ( кращі програми )

15 перевірених способів, заробити гроші в Інтернеті