Бінарні опціони для новачків

Для трейдера, який щойно розпочинає торгівлю, дрібниць бути не може. Для нього дуже важливо вивчити значення професійних термінів, дізнатися основні принципи бінарної торгівлі і навчитися вибирати торгові стратегії для себе. Крім цього, починаючому трейдеру слід привчити себе до дисципліни, навчитися вибирати брокерів і ще багато чого.

Всі початківці хочуть стати успішними трейдерами, але вдається це далеко не всім, а тільки тим, хто дотримується правил і не нехтує вивченням навчальних матеріалів. Не варто орієнтуватися на везіння, таким чином постійного успіху добитися не вийде. Є правила і принципи, яким обов’язково повинен слідувати кожен трейдер. На це і повинен робити акцент новачок.

Навчання

Важливість навчання перебільшити не можна. На перших порах трейдер повинен все вбирати в себе як губка. Не варто нехтувати навчальними матеріалами, наданими на безкоштовній основі, яких, до речі, досить багато в інтернеті. Але дуже бажано вивчати інформацію і платних курсів, адже саме в них знаходиться все найцінніше. Але не варто купувати все підряд, до цього питання потрібно підходити грамотно, і купувати навчальні матеріали, які написані всім відомими досвідченими трейдерами.

Зараз багато брокерські компанії пропонують своїм клієнтам використовувати функцію копіювання угод. Але сліпе копіювання ні до чого доброго не призведе, потрібно ще й самому аналізувати торгову ситуацію.

Основи прибутковою торгівлі

Вивчаючи навчальні матеріали, трейдери знайомляться з основними принципами успішної торгівлі:

Бінарні опціони для новачків

– Вивчення торгової платформи і сайту брокера.

– Відточування техніки торгівлі.

– Правильний вибір часу виконання опціону і основних активів.

– Вибір власною торговою стратегії. Деякі вважають за краще розробляти торгові стратегії самі, але до цього ще доведеться дорости.

– Навчання майстерності визначення напрямку ринкового руху. Саме від уміння визначати правильний напрямок ціни залежить якість торгівлі.

– Навчитися застосовувати основні види аналізу ринку (технічний і фундаментальний). Набагато частіше трейдерами використовується технічний аналіз.

Рекомендовано його використання і для новачків. Це пояснюється тим, що саме такий вид аналізу найбільш чітко працює на коротких часових проміжках, на яких, як правило, торгують трейдери.

Потрібно як слід вивчити всі ці поняття і принципи, і тільки потім приступати до практичної торгівлі. Практика повинна бути постійною, але особливо часто слід практикуватися в трейдингу на перших порах. Практичні заняття дуже важливі в бінарній торгівлі точно так же, як і в будь-якому іншому справі. Іноді трейдеру здається, що він вивчив багато теоретичної інформації, і що тепер він може бути впевнений в своїх можливостях. Але на ділі часто виявляється так, що без необхідних практичних занять трейдер зливає угоду за угодою.

Демо-рахунок

Необов’язково практикуватися, ризикуючи великими грошима. Ними взагалі можна не ризикувати, якщо тренуватися на демо-рахунку. Зараз майже всі брокери надають для своїх клієнтів таку можливість. Звичайно, торгівля на фішки не може зрівнятися з торгівлею на справжні гроші, але таке тренування обов’язково буде корисною.

З переходом на реальну торгівлю поспішати не потрібно. Бувалі торговці рекомендують не поспішати припиняти торгівлю на демо-рахунку. Поспіх в цьому випадку не буде доречна. Навіть коли ви вирішите, що прийшла пора переходити на реальну торгівлю, зовсім необов’язково відразу ж починати піддавати ризику великі суми. Зараз більшість брокерів пропонують використовувати центових рахунку.

Обов’язково варто скористатися цією можливістю, оскільки це крок вперед. Судіть самі: торгуючи на демо, трейдер не ризикує нічим, і це його трохи розхолоджує, а торгуючи на центової рахунку, трейдер вже ризикує своїми, нехай і невеликими, грошима.

Торгова стратегія: як її правильно вибрати

Тим, хто цікавиться інформацією про торгівлю бінарними опціонами, не один раз доводилося чути про важливість вибору торгової стратегії для себе. Переоцінити значення цього неможливо. Швидше за все, абсолютним новачкам не зовсім зрозуміло, що ж це таке – торгова стратегія. А між тим, це система, що дає відповіді на деякі питання:

– Який базовий актив застосовувати, торгуючи бінарними опціонами?
– На який термін купити опціон?
– Які торгові сигнали найкраще використовувати для визначення напрямку ціни.

Якщо базуватися на цих принципах, то створити власну систему торгівлі буде неважко. Наприклад, візьмемо пару долар-євро, задамо час виконання контракту – 1 година, для визначення руху ціни можна застосовувати найрізноманітніші індикатори, нехай це будуть ковзаючі середні.

Важливо! Обов’язково перед застосуванням індикатори повинні бути протестовані на демо-рахунку!

Як бачимо, нічого надприродного тут немає. А найважче в цьому – в точності слідувати торгової стратегії, якої ви вирішили дотримуватися. Не варто робити спонтанне відкриття угод, не потрібно залишати межі стратегії, якщо ви зможете цього досягти, вас уже можна назвати досвідченим трейдером.

В основі своєї торговельної системи новачкам можна використовувати і копіювання угод відомих трейдерів. Найголовніше тут – бути дисциплінованим і дотримуватися системні правила.

Як грамотно управляти ризиками

Ризикувати треба вміти. Дуже часто ризик буває невиправданим, і тоді він перетворюється на ворога торговця. У бінарних опціонів немає нічого спільного з азартними іграми, досвідчені торговці говорять це з повною відповідальністю, незважаючи на зворотні заяви, які виходять, швидше за все, від колишніх бінарних торговців, які не дуже відповідально підходили до своєї справи, і в результаті цього залишилися без депозитів.

Потрібно точно розуміти, яку суму можна піддати ризику. Дуже важливо вміти правильно вибирати угоди, відмовляючись від деяких з них. Досвідчені трейдери радять не укладати угоди, сума яких буде перевищувати 10% від справжнього депозиту. Професіонали точно розуміють, яку кількість угод вони готові зробити і скільки грошей готові вкласти в них. Саме так і слід чинити новачкам, щоб обмежити себе в ризиках. Вкладений в угоду відсоток депозиту слід поступово зменшувати (до розумних меж, звичайно), щоб зменшити свої ризики ще більшою мірою.

Головні принципи бінарної торгівлі

Зрозуміти головний принцип торгівлі опціонами буде неважко, адже головне тут – зрозуміти, в який бік почне здійснюватися ціновий рух. Це правило використовується у всіх видах опціонів. Брокери можуть поміняти тільки час експірації, але тепер уже стали з’являтися опціони без терміну експірації, але більш вони підійдуть для досвідчених торговців, а новачкам краще використовувати класичні види опціонів, в яких присутня можливість дострокового закриття.

А ще дуже важливим моментом для новачка є вибір брокера. Є багато брокерських компаній, які вимагають наявності невеликого депозиту для торгівлі. Деякі з них пропонують почати торгівлю аж з 5 доларів.

А якщо ви бажаєте робити торги, зовсім не ризикуючи своїми грошима і при цьому виробляючи торгівлю на реальні гроші, а не на фішки, тоді вам потрібно підібрати брокера, який надає бездепозитний бонус. Є й інші умови, при яких трейдер може здійснювати торгівлю, використовуючи гроші брокера: використання безкоштовних угод (у деяких брокерів кількість таких угод може досягати двадцяти), торгівля в безризикові дні (вони призначаються не так часто, але все ж це трапляється).

Таким чином можна торгувати, практично не ризикуючи власними грошима. А це дуже важливо для новачків, адже у них так часто не вистачає коштів для проведення повноцінних торгових операцій. Але трейдери повинні розуміти, що незалежно від того, які кошти вони будуть використовувати при торгівлі, свої або брокера, потрібно мати хороший рівень підготовки, без якого по-справжньому прибуткова торгівля просто неможлива.

Як заробити 1000 гривень ( день ) в Інтернеті

Як прибрати рекламу в браузері

Майнінг криптовалют — ви повинні це знати

error: Вміст захищений!!