Бізнес-ідея з продажу штучних квітів

Цей бізнес досить швидко розвивається в різних регіонах України. Справа в тому, що навіть з урахуванням того, що багато людей негативно ставиться до штучних виробів, проте штучні квіти виглядають прекрасно. Саме тому попит на них залишається на високому рівні. Звичайно, все це не говорить про те, що новачок-підприємець на цій бізнес-ідеї досягне успіху, але це цікавий варіант, який варто вивчити.

Тому, в сьогоднішній статті дається кілька порад, які допоможуть підприємцю відкрити власний магазин штучних квітів.

Квітковий бізнес: як відкрити магазин штучних квітів з нуля

Бізнес-ідея продажу штучних квітів

Розташування магазину буде однією з найважливіших проблем для тих, хто хоче інвестувати в магазин штучних квітів. Тому в ідеалі потрібно спочатку витратити час, щоб спробувати знайти де вдало розташувати комерційну точку, щоб її добре було видно з усіх боків.

 Відкриття свого магазину поруч з магазинами товарів для вечірок або навіть в районі, де вже відкрито велику кількість різних магазинів, може призвести до збільшення продажів.

Однак, перш ніж вирішити цю проблему, підприємцю потрібно на мить зупинитися і подумати, чи дійсно цей бізнес варто відкрити у вашому місті. Все, що вам потрібно зробити, це поговорити з різними людьми на вулиці, щоб дізнатися, чи зацікавлені вони в такому продукті, як штучні квіти, чи будуть вони купувати їх, дізнатися, чи є у вашому місті магазини штучних квітів.

Де купити штучні квіти на продаж

Найкраще купувати ці товари оптом для перепродажу, для цього є багато компаній, що займаються поширенням штучних квітів, деякі публікуємо нижче:

  • Штучні квіти на Aliexpress оптом.
  •  LiderFlor – оптовий продавець штучних квітів, рослин і дерев з тканини для магазинів, декораторів і оптовиків.

Крім цього, є ще багато інших постачальників, просто потрібно виконати простий пошук в Інтернеті, там ви знайдете ще кілька компаній де можна вигідно купити квіти для перепродажу.

Скільки коштує відкрити квітковий магазин

Інвестиції у відкриття магазину штучних квітів будуть залежати від розміру магазину, місця розташування, вартості оптових поставок, та інших факторів.

Загалом, підприємцю доведеться орендувати приміщення під торгову точку. Далі потрібно зробити гарне оформлення магазину. Для цього потрібно буде купити вітрини і початковий запас квітів. При всьому цьому середні інвестиції становитимуть приблизно від 3000 до 10 000 доларів, в залежності, звичайно, від структури магазину.

Легалізація магазину з продажу штучних квітів

Ще одним фактором, який, безсумнівно, зажадає невеликих вкладень, це процес легалізації. У цьому випадку ідеальним варіантом буде можливість скористатися послугами фахівця, який спеціалізується в галузі права, або бухгалтера, який допоможе з легалізацією нового магазину.

Робота і персонал торгової точки

Магазин штучних квітів буде продавати свою продукцію в основному людям або компаніям, які хочуть прикрасити якийсь об’єкт або захід, наприклад, котедж, весілля, дитяче свято, похорон, презентацію фірми, новий офіс або будь-який інший об’єкт, де цей тип квітів підходить.

З іншого боку, дуже важливо, щоб ви зосередилися на обслуговуванні клієнтів і запропонувати їм програму лояльності, тому що це допоможе зростанню продажів.

Враховуючи поради експертів, завжди намагайтеся приходити на роботу в гарному настрої, регулярно проводьте акції в певну пору року, впроваджуйте інновації і створюйте хороші відносини з кожним з ваших клієнтів.

Робота при відкритті магазину штучних квітів може бути дуже напруженою, але завжди корисно найняти хоча б одного співробітника, який буде допомагати вам на протязі дня, тому що дуже важливо піклуватися про ідеальну чистоту приміщень магазину і продукції, що продається.

Як рекламувати квітковий магазин

В ідеалі потрібно інвестувати в покупку реклами в місцевих газетах, поширювати її в певній радіопрограмі, створювати свої візитні картки і, що не менш важливо, використовувати сайт і соціальні мережі, щоб мати велике охоплення.

Чи вигідно відкривати магазин штучних квітів, і чи варто воно того

Правда в тому, що цей бізнес дає хороший щомісячний дохід, тому що товарна продукція може приносити до 150% прибутку за кожну продаж, і, крім того, попит на квіти цього типу стає все більш частим.

Відповідаючи на питання, чи вигідно вести квітковий бізнес експерти стверджують, що якщо підійти до справи серйозно, то вигідно. Справа в тому, що штучні квіти це такий товар, який не псується и не має терміну придатності, за то на нього постійний попит. Це його позитивні якості.

Рентабельність цього бізнесу досить висока, і добра маржинальність. Причому на хороший результат можна дуже швидко вийти. Для цього треба тільки постійно формувати клієнтську базу, пропонуючи різні види програм лояльності.

Як повідомлялося на початку статті вартість входу невисока, все залежить від підприємця і його амбіцій. Потрібно заздалегідь порахувати, скільки часу знадобиться, щоб бізнес окупився. Почати справу можна і з 3 тисяч і з 10 тисяч доларів. Франшиза починається з 20 тисяч доларів – зі слів людей причетних до цього бізнесу.

Істотна стаття витрат – це співробітники. Тут важливо визначитися з самого початку, якщо будете працювати самостійно, то одна стаття витрат, а якщо візьмете помічника, то це додаткові витрати.

Третє – це витрати на ресурси та інструменти для реклами і розвитку бізнесу. На старті, можливо, буде потрібно взяти кредит, обов’язково потрібен сайт і людина, яка буде ним керувати, а також оплата реклами на Facebook, Instagram і Youtube. Багато підприємців, коли відкривають квітковий магазин, не враховують ці витрати.

90% з них розраховують, що будуть займатися квітами. Але не розуміють, що їм доведеться більше займатися організацією і розкручуванням бізнесу. Це досить трудомісткий бізнес, який окупиться в кращому випадку через півроку.

На чому можна заощадити на старті

Найпростіше почати бізнес в Інтернеті в інтернет магазині або бізнес сторінці Facebook. І, тільки тоді, коли піде стабільний дохід на продажу квітів, можна відкрити офлайн-точку.

Інтернет магазин може спокійно жити і приносити пасивний дохід. Продаж товарів в Інтернеті онлайн може дати економію на оренді приміщень.

Експерти завжди раджуnm новачкам-підприємцям спочатку розвинутись в тій ніші, де вони експерти, щоб досягти постійних продажів, які приносять дохід.  А потім вже можна думати про перспективу.

Купуйте квіти в українських компаній, що торгують оптом. Так простіше з логістикою і дешевше доставка. У закордонного постачальника дорожче доставка і втрати на курсі валюти. Штучні квіти продаються оптом і в Україні. Знайти таких продавців дуже просто:

  • Інтернет магазину Flora-shop;
  • Магазин Mirbuketov;
  •  Інтернет-магазин Astra.

Як бачимо, проблем з оптовими поставками не буде, тут головне знайти споживача. Процес оформлення замовлень простий, на головній сторінці сайту вибираєте товар, натискаєте на кнопку «замовити» і продавець сам з вами зв’яжеться.

Прибутковий онлайн-бізнес на купівлі-продажу товарів

66 бізнес-ідей для малого бізнесу у 2022 році

Як зберегти і захистити гроші під час інфляції?

error: Вміст захищений!!