Як створити успішний бізнес на Amazon: покрокова інструкція

У зв’язку з важкою економічною ситуацією і падінням купівельної спроможності населення підприємці шукають спосіб додаткового заробітку або зовсім нові шляхи ведення власного бізнесу. Рішенням може стати створення власного бізнесу на крупній платформі Amazon.

Перевага даного методу полягає в тому, що в даному випадку ситуація не так сильно впливає як на бізнеси всередині країни. При торгівлі на Amazon підприємець отримує прибуток в доларах, що також є перевагою даного способу.

Сума початкових інвестицій не така велика, як може здатися на перший погляд – в районі 5-10 тис/доларів.

бізнес на Amazon
November 2, 2018 Sunnyvale / CA / USA – Amazon headquarters located in Silicon Valley, San Francisco bay area

Чому Amazon?

Згідно з останніми даними саме Амазон є найбільшим світових рітейлером, який здійснює безліч мільйонів відправлень щороку.

В рамках даної торгової площадки підприємці з усього світу продають і купують власні товари.

Даний спосіб може стати найпростішим способом почати власний бізнес за кордоном.

Перевагою ведення бізнесу в інтернеті є можливість працювати, не виходячи з дому.

При цьому на найбільшому споживчому ринку світу. В результаті продавець істотно розширює географію своєї діяльності.

Для продавців Амазон надає різні програми підтримки. Компанія допомагає підприємцю в питаннях логістики, доставки і зберігання.

Для підприємців існують привабливі умови по співпраці, так як Амазон зацікавлений в залученні нових покупців і продавців.

До придбання товар зберігається на складах Амазон, вступаючи туди відразу від постачальників. Складські працівники самі організовують доставку товару споживачеві, попередньо маркіруючи його.

В результаті значна частка проблем вирішується самим Амазонії, що значно спрощує здійснення діяльності. Крім цього, компанія бере на себе питання, пов’язані з проходженням митниці.

Виходячи з різних характеристик варіюється вартість участі для підприємця. Існують різні розцінки для різної ваги і розмірів коробок.

При деяких умовах працювати з Амазонії набагато зручніше, ніж створювати власний інтернет-магазин.

З чого почати?

заробіток на амазон
Jan 24, 2020 Sunnyvale / CA / USA – Amazon headquarters located in Silicon Valley, San Francisco bay area

Для того щоб отримувати прибуток, необхідно правильно вибрати товар і нішу. Варто уважно вивчити ринок, щоб зрозуміти які товари і виробники виділяються на тлі конкурентів.

Після того як буде обрана ніша, необхідно знайти відповідальних постачальників. Можна вибрати для цього китайських продавців з Аліекспресс, або знайти місцевих постачальників.

Найкраще скласти список з декількох кращих постачальників і вибрати серед них найбільш підходящого контрагента.

Краще зробити пробний замовлення і подивитися який товар і в які терміни буде доставлений до кінцевого споживача. Якщо все в порядку, то можна замовити першу партію прямо на склад Амазону.

При цьому необхідно буде пройти процедуру реєстрації товару і скласти його опис. Сам Амазон всіляко допомагає підприємцям в збуті, надаючи широкий набір способів підвищити прибуток.

При заповненні якості товару необхідно виставити якісні фотографії, де чітко видно товар. У картці варто використовувати ключові слова, по яких споживач може знайти товар на сайті.

Коли буде продано певну кількість товару, то на аналізі попиту можна зробити висновки про те, чи варто далі продовжувати розпочате. Для цього можна використовувати інструменти, які показують динаміку продажів.

Варто пам’ятати про те, що краще закрити бізнес при його неконкурентоспроможності.

Для залучення уваги з боку покупців можна здійснювати рекламу в соціальних мережах, використовувати контекстну рекламу, або залучати блогерів.

Бізнес з Аліекспрес: як почати і що варто знати

6 стратегій взлому маркетингу для стартапів в 2021 році

Безкоштовна гра казино-онлайн: плюси і мінуси демо-версій

7 важливих кроків до успіху в Інтернет-бізнесі

Залишити відповідь