Де купити та продати криптовалюту в Україні

Що таке криптовалюта? Це форма цифрових готівкових коштів, що дозволяє особам передавати вартість у цифровому середовищі. Чим ця система відрізняється від WebMoney або програми цифрового банкінгу, яку користувачі мають на своєму телефоні? Зовні вони, здається, виконують однакові функції – платити за покупки з вашого улюбленого сайту, але фактично вони абсолютно різні.

Як купити криптовалюту через Приват24 та як її продати в Україні узнаєте зі статті.

Як купити криптовалюту в Україні: тільки те, що дійсно треба знати

Що робить криптовалюту унікальною? Вона унікальна з багатьох причин. Однак її основним завданням є функціонування електронної касової системи, яка не належить жодній із сторін.

Криптовалюта децентралізована. Немає центрального банку або підгрупи користувачів, які могли б змінювати правила.

Учасники мережі запускають програмне забезпечення, яке зв’язує їх з іншими учасниками, щоб вони могли обмінюватися інформацією між собою.

Де купити та продати криптовалюту в Україні

Binance: Місце, де світ торгує криптовалютою

• Купуйте крипту банківським переказом на біржі Binance. Вона підтримує понад 150 криптовалют. Більшість з них можна відразу обміняти на Bitkoin, використовуючи одні з найкращих курсів на ринку.

• Купуйте біткойни за допомогою кредитної картки Visa та Mastercard.

• Купуйте та продавайте BTC на ходу. Завантажте мобільний додаток Binance і торгуйте своїми криптовалютами та Bitkoin, де б ви не знаходились.

Як торгувати криптовалютою на Binance.com

Біржа Binance пропонує провідну в галузі продуктивність завдяки своєму механізму, який може обробляти до 1 400 000 замовлень в секунду. Що забезпечує швидку та надійну торгівлю криптовалютою, навіть у пікові періоди. Торгувати криптовалютj. на Binance дуже просто та інтуїтивно зрозуміло. Це найбільш ліквідна біржа криптовалюти у світі.

Щоб розпочати користуватися біржою необхідно пройти реєстрацію.

Для цього заходьте на головну сторінку біржі і тут вас зустріне попередження, що система побачила що ви житель України, тому можете переключити трансляцію на українську мову.

Далі натискаємо на жовту кнопку реєстрація і у відкритому вікні з’являється проста форма вже українською мовою «Створити безкоштовний акаунт», де потрібно вказати або свою пошту або мобільний телефон, дивлячись що зручніше для роботи, і придумати пароль. Натискаєте опцію «створити акаунт».

Система відправляє код на телефон. Код потрібен для підтвердження телефону і для переходу до подальшої роботи.

Отриманий код вводите в спеціальне поле і система відразу автоматично відкриває наступну сторінку «Ласкаво просимо на Binance». Тут система пропонує всім бажаючим пройти навчання. Тому, якщо ви новачок і не знаєте як купити криптовалюту через Приват24, обов’язково пройдіть це навчання. Там всього три уроки:

• як внести кошти і почати торгівлю;

• як купувати криптовалюту за допомогою кредитної картки;

• як купити криптовалюту на Р2Р-платформі.

На цій же сторінці натискаєте опцію «перейти в панель управління», яка розташована вгорі сторінки. Все, реєстрація практично зроблена, але ще не завершена.

Залишилося тільки підтвердити пошту, яку ввели при реєстрації. Переходите на сторінку «включити аутентифікацію по Email». Для авторизації в спеціальну форму вводите отримані коди: один з пошти, інший з телефону.

Така тут складна система безпеки. Але це потрібно щоб хакери не вкрали гроші.

Тепер залишилося пройти верифікацію, робиться це один раз, відразу після реєстрації аккаунта. Для цієї процедури потрібно мати паспорт або водійське посвідчення.

Щоб потрапити на спеціальну вкладку клікніть по своїй іконці, випаде меню, побачите опцію «аккаунт», клікайте по ній. Все, потрапляєте на вкладку під назвою «підвищити безпеку свого аккаунта».

Знаходьте опцію підтвердження особи, клікаєте на «підтвердити»і потрапляєте на сторінку верифікації. Тут потрібно вказати особисті дані.

Для цього натискаєте кнопку «верифікувати», відкриється вікно, де потрібно вибрати свою країну, вписати всі свої дані.

Не намагайтеся писати ліві дані, тому що адміністрація не схвалить верифікацію, туди доведеться скинути скан свого паспорта з фото.

Коли всі дані ввели, натискаєте опцію «відправити і продовжити», переходите на наступну вкладку, тут потрібно буде фотографувати, вибираєте опцію «паспорт» і натискаєте «продовжити», далі натискаєте «завантажити фото» якщо у вас звичайно вже є скан паспорта на компі. Коли все завантажили, натискаєте знову «продовжити далі». Щоб завершити верифікацію потрібно зробити ще розширену верифікацію. Її можна зробити через комп’ютер або через телефон.

Якщо хочете зробити через комп’ютер, то в спеціальній формі клікніть на опцію «почати верифікацію» і вам система сканує обличчя – все готово. Це можна зробити і через телефон, для цього наводите телефон на qr-код, який виставила система біржі, скануєте його, переходите в магазин з додатками завантажуєте звідти додаток Binance.

Далі його відкриваєте і на сторінці побачите в самому верху іконку, яка символізує обличчя зі сканером. Сканер знову наводите на цей же штрих-код, і вам тут запропонують пройти незвичайну верифікацію.

Натискаєте на опцію “почати перевірку” і потрібно за допомогою телефону вмістити своє обличчя в спеціальний контур і трошки похитати головою. На комп’ютері потрібно зробити те ж саме.

Все, нарешті перевірка пройдена, натискаєте закрити, на комп’ютері натискаєте «я завершив процес верифікації на своєму телефоні». Після цього система перекидає назад на вихідну сторінку, там буде написано щось на зразок йде обробка, потрібно почекати приблизно 2-3 години але проходить набагато швидше.

Після цього у вас з’явиться зелена іконка про те, що все чудово – верифікація підтверджена. Тепер ви можете починати торгувати криптовалютою.

Як купити та продати криптовалюту в Україні

Як купити та продати криптовалюту

Ви зареєструвалися пора купувати криптовалюту. Для цього є 2 варіанти покупки криптовалюти на біржі Binance: один простіший, інший складніший, але там буде менше комісія. Розглянемо перший варіант, він більш простіший, але система бере 0,75 відсотків комісію з суми яку купуєте.

В особистому кабінеті біржі натискаєте на кнопку Binance, у випадаючому меню натискаєте опцію «купити криптовалюту», і вибираєте вкладку «кредитна або дебетова карта», натискаєте на неї і у вікні вибираєте валюту в якій хотіли б оплатити, для України це гривні, і вбиваєту кількість грошей. Мінімальна сума тисяча, на неї і купимо крипту.

Далі вибираєте криптовалюту із запропонованого списку. Фахівці рекомендують купувати USDT тому що цю криптовалюту найпростіше потім конвертувати в іншу валюту. Яка логіка цього процесу. Ви переводите на біржу гривню, конвертуєте її в USDT – це валюта яка повторює рух долара, умовно її ще називають криптовалютний долар. Далі за допомогою цієї валюти можна проводити фінансові операції на біржі.

Далі, буде кнопочка «додати карту» або додати спосіб оплати. Натискаєте опцію дебетова карта Приватбанку. Натискаєте її і додаєте свою картку. Коли все заповнено натискаєте по опції купити USDT. Відкривається форма, куди потрібно ввести свої дані, і натиснути опцію «оплатити».

Далі все стандартно: на пошту прийде код, який потрібно ввести в форму і натиснути опцію «відправити».

Буквально через секунду з’явиться повідомлення, що гроші прийшли. Далі заходите в свій гаманець на Binance, натискаєте «огляд гаманця» і у вас буде показуватися повністю весь список криптовалюти, яку ви купили.

Як купити криптовалюту через приват24 в Україні

В даному випадку для прикладу ми будемо купувати bitcoin. Що потрібно для цього зробити? В першу чергу потрібно перейти на сайт моніторингу обмінників BestChange. Як працювати з цим сайтом? Спочатку треба пройти простеньку реєстрацію.

Як купити криптовалюту через приват24 в Україні

Зайти на головну сторінку обмінника і заповнити форму скільки гривень міняєте на біткойн, яку необхідно заповнити. Система вибиває список обмінників які є на даний момент, які актуальні.

Як працювати з цими обмінниками? Якщо, наприклад, потрібно купити на 2000 гривень біткойни, то відповідно потрібно шукати обмінники які працюють з сумами під 1800 гривень, чи від 2000 гривень. Далі потрібно обов’язково дивитися їх резерв.

Якщо у резерві сума грошей перевищує нашу потребу, то вибираємо його. Звертаємо увагу на відгуки користувачів. Якщо їх два чи три, не довіряємо, краще все-таки придивитися до обмінника де відгуків набагато більше, тобто, дві чи три тисячі. Туди можна спокійно заходити і купувати криптовалюту.

Вибираємо підходящий обмінник, переходимо до дії. Наприклад, нам потрібно на 2000 гривень через Приват24 купити біткойни. Вписуємо відповідно 2000 гривень, далі заповнюємо всі поля:

  • номер банківської картки в даному випадку це Приват24,
  • далі потрібно вказати рахунок свого bitcoin гаманця у нашому випадку це гаманець заведений на сайті Blockchain.
  • Ще заповнюєте особисті дані і натискуєте кнопочку обміняти.

Після того як пройде обробка, а вона триває буквально 5 секунд, відкривається нове вікно з вказаними даними, які потрібно ще раз перевірити. Якщо все окей ставите галочку опції «З правилами сервіса ознайомлений і згоден». Далі створюєте заявку, чекаєте 5 -10 секунд і система перекидає на нову сторінку сайту. Тут розташована інструкція «як оплатити через Приват24». В ній по крокам вказано порядок дій. Все елементарно просто.

Є ще один надійний спосіб, як купити криптовалюту через Приват24, він називається з рук в руки. Тобто у кого-то, наприклад, вашого колеги є криптовалюта, той же bitcoin ви просто йому можете перевести гроші на карту Приват24, а він переведе криптовалюту на bitcoin гаманець, або на гаманець біржі Бенанце. Перевага тут те, що не платите комісію обмінникам.

Резюме

Зі статті стало зрозуміло, як купити криптовалюту через Приват24 в Україні.

Стаття також дає розгорнуту відповідь на питання: «Де купити та продати криптовалюту в Україні». По кроках описаний процес реєстрації на фінансовій біржі Binance.

66 бізнес-ідей для малого бізнесу у 2021 році

Де взяти Гроші?

Хто такий трейдер Forex