Як заробити Криптовалюту без вкладень

Зазвичай для купівлі криптовалюти необхідно зареєструватися на спеціальній біржі та підключити до свого облікового запису банківський рахунок. Однак, можна піти іншим шляхом і не відкривати торговий рахунок.

Варто вивчити п’ять основних способів заробітку цифрових монет.

Як заробити криптовалюту без вкладень

Заробіток на навчанні

На Сoinbase та інших платформах платять користувачам, які виявляють інтерес до нових криптовалют. За здобуття знань кожному переводять цифрову валюту.

Користувач переходить на сайт, переглядає навчальні відеоролики або читає статті, потім відповідає на запитання щодо пройденого матеріалу. Запитання легкі, дається кілька варіантів відповідей. Отримана криптовалюта може коштувати недорого, але це чудовий старт. Адже можна раніше за інших розпочати новий проект та отримати більше вигоди.

СoinMarketСap – ще одна з таких платформ. Тут також потрібно дивитися відео, в яких розглядаються різні криптопроекти. Користувачам пропонують пройти вікторину. Суми відносно невеликі, зате можна відкрити для себе цікаві проекти та за бажання вступити в них на ранньому етапі.

Опитування та мікрозадачі

На веб-сайтах проводяться опитування та даються прості завдання. Як винагороду користувачам переводять цифрову монету. Від спеціальних платформ цей варіант відрізняється наявністю попереднього відбору. Для опитувань відбирають групи людей, які відповідають певним вимогам. Якщо людина підходить, її допускають до проходження опитувань та виконання поставлених завдань.

Що виконує користувач у результаті? Він тестує нові продукти, переглядає рекламу, грає у ігри за криптовалюту. Завдання прості, не забирають багато часу.

Позаштатна робота, оплачувана криптовалютою

Такий вид заробітку підійде фрілансерам, які займаються розробкою веб-сайтів, копірайтінг або створення фотографій.

Все, що потрібно для прийняття платежів у вигляді цифрової валюти, – електронний гаманець. Існують різні гаманці, необхідні для зберігання різних цифрових валют, але більшість гаманців містять біткойни та ефіріум.

Отримати в цифрових активах так само просто, як скопіювати адресу свого гаманця і поділитися ним зі своїми клієнтами.

Хоча отримання оплати в монетах може бути максимально ризикованим, ніж отримання чека або готівки з огляду на вкрай нестабільний характер цих цифрових активів. Це також має багато переваг, наприклад, витрати на отримання криптоплатежів нижче, оскільки транзакції часто здійснюються миттєво, немає ризику отримання платежів від учасників.

Крім того, приймаючи платежі в монетах, ви можете збільшити ціну вашого платежу.

За реєстрацію на біржі та реферальні бонуси

Криптобіржі використовують такі стимули, як реєстрація та реферальні бонуси, щоб залучити користувачів до своїх майданчиків. Хоча ці бонуси можуть бути не дуже прибутковими, вони, як і раніше, є відмінним способом заробити цифрову монету.
Деякі з цих бірж можуть вимагати від вас реєстрації на їх платформі або виконання інших дій для отримання бонусів.

Саме тому потрібно розуміти, що потрібно сайту, перш ніж використовувати цей метод для заробітку криптовалюти.

Деякі з цих бонусів будуть корисні лише для покупки цифрових активів на біржовій платформі. Це означає, що вам все ще може знадобитися торгувати, щоб отримати бонус.

Монетизація інтернет-трафіку

Більшість домогосподарств мають підключення до інтернету, але використовують лише невелику частину допустимої пропускної спроможності. Тепер можна підключитися до спеціальної мережі і конвертувати пропускну спроможність інтернету, що не використовується, наприклад, в PKT Cash це здійснюється кожні 60 секунд. Такий спосіб нагромадити криптовалюту без мінімальних зусиль як ніколи актуальний.

Актуальні інвестиційні можливості для новачків

Історія виникнення біткоїну ( Bitcoin )

Як вести сімейний бюджет щоб завжди були гроші

error: Вміст захищений!!