Грошова енергія: як залучити та контролювати

Якщо ви працюєте заради того, щоб отримати гроші, це доля невдах. Громадяни, у яких з валютою всі добре знають, що бути успішним в економічному плані вийде будь-якої миті: навіть якщо ви не володієте вигідною справою.

Найголовніше тут зрозуміти, як працює грошова енергія і зрозуміти, як її контролювати.

Грошова енергія: як залучити та контролювати

Запам’ятовуємо не складні закони Всесвітнього обміну енергії та засоби самі стрибатимуть вам у гаманець. Існують шість методик, здатні допомагати залучати усі фінансові струмки.

1. Будь-яка наша думка є потік енергії. Вона живить енергетичне поле.

Якщо воно насичене сильно, воно вступає у зв’язок з полями всіх оточуючих і змінює все, що відбувається навколо вас. Адже буває, що одного дня випадково згадали про старого друга і наступного дня ви з ним зустрічаєтеся на вулиці. Або захотіли чогось нового, то раптом на роботі відправляють у нове місто чи роблять незвичайну пропозицію.

З грішми це теж відбувається чудово, потрібно, щоб ваш заряд був довгим, не негативним і максимально зарядженим.

Деякі особистості думають про власний успіх, однак вони мають думку, що багаті займаються бандитизмом і пов’язані з криміналом. Потрібно знати, що це небажаний настрій, він руйнує вашу енергію. А слабка аура не може впливати на інші особи і тому не отримаєте того, чого хочете. Завжди пам’ятаймо такі слова: «Я магніт для коштів. Це те, що я хочу, я зможу стати щасливішим і здійснити всі мрії».

2. Валюта любить людей із амбіціями.

Ошуканці радять людям відвідувати дорогі заклади, елітні райони, найбільші банки, щоб налаштувати монетний потік. Однак це обман і такі дії не запустять коштів у рух.

Фінанси люблять активних і спраглих рухів.

Якщо ви зібралися сидіти вдома і валятися на дивані, то потік не активується, ніколи не відкриється, настав час переходити до активних дій. Пора натякнути шефу про збільшення заробленої плати, якщо ви сам собі начальник, то настав час підняти тариф на свої пропозиції. Потік посміхається сильним і людям, які вміють приймати рішення, відкриваючи нові шляхи припливу грошових коштів у ваш бік.

3. Пошук відмінного варіанту

Навчіться торгуватися. Торгуйтесь завжди за першої можливості. Запитуйте про знижки та пільгові картки у всіх магазинах. Не соромтеся ставити запитання. Не погоджуйтесь на першу пропозицію, шукайте найкращий варіант. Страхи та погані думки перекривають шлях до потоку.

4. Ритуал

Щомісяця візьміть десяту частину зарплати та відкладіть на майбутнє та забудьте про цю частину. Можна брати і більшу частину, але розрахувати треба так, щоб не виникла потреба взяти з скарбнички.

5. Візуалізуйте багатство

Подумайте про ту суму, яка вам потрібна для щастя. Подайте її у вигляді повної ванни грошей, повної квартири, концертного залу.

6. Не бійтеся позбутися мотлоху. Зайві та старі речі, якими ви давно не користуєтеся, тягнуть вас тільки назад як зайвий вантаж. Без жодних сумнівів віддайте, а краще продайте. Наведіть порядок у будинку та на робочому місці, вас повинні оточувати лише потрібні речі.

Приймайте рішення завжди самі, або радьтеся, але з найближчими людьми. Ніколи не звинувачуйте нікого у своїх невдачах, вся відповідальність лежить тільки на вас і тільки від вас залежить, коли вирішаться проблеми. Важливі завдання не віддавайте іншим на виконання, робіть самі, адже краще за вас ніхто зробити не зможе.

Як зняти готівку з віртуальної картки ПриватБанку

Кращі банки для малого та середнього бізнесу

Тюнінг салонів старих автомобілів — інноваційна бізнес-ідея

error: Вміст захищений!!