Що таке франчайзинг?

Раптово наступила криза позбавила робочого місця багатьох людей, у яких було і є бажання працювати, а також малих і середніх підприємців без можливості ведення власної справи. Само собою зрозуміло, більшість цих людей не можуть відновити або створити нову справу. У цей момент на допомогу приходить франчайзинг.

Як це у нас вже прийнято, термін франчайзинг прийшов до нас з Америки. Хоча більшість людей не розуміють сенсу цього слова, вони його використовують. Сенс цього слова полягає в тому, що компанія або фірма, яка має успішний і прибутковий бізнес, дає право працювати під своїм ім’ям і брендом підприємствам, які розорилися.

Успішні підприємство продають свою назву і допомагають у розвитку справи малих підприємців.

Наприклад, завозять своє обладнання або надають свої технології виробництва.

Такі компанії називаються франчайзори, а право носити ім’я франчайзера – франшиза. Сам процес передачі прав від франчайзора до покупця, який іменується франчайзі, називається франчайзинг.

Все досить легко, якщо вникнути в суть. Бізнесмен, який не може відкрити свою справу, приходить до великій фірмі, яка має багато філій, і купує право на відкриття своєї справи під ім’ям цієї компанії.

Договір називається франчайзинг, а бізнесмен – франчайзі.

Компанія, що продає своє ім’я або франчайзер, знаходить для франчайзі місце майбутнього підприємства, надає обладнання, матеріали, технології виробництва, а також допомагає організувати діяльність підприємства.

Можна уявити франчайзинг як клонування одного підприємства з успішним видом діяльності, так як ця система перевірена і приносить дохід.

Через це, багато підприємців вдаються до франчайзингу, тому що так відкривати нову справу набагато безпечніше, ніж починати все з нуля.

Тепер ви знаєте, що якщо побачили в своєму місті магазин з відомим брендом, це може бути не тільки успішна брендовий компанія, а й франчайзі, що працюють під відомою маркою франчайзера.

У підсумку отримуємо, що франчайзинг є формою організації бізнесу, при якій велика брендовий фірма дає право будь-якому середньому або малому підприємцю продавати продукцію під своїм ім’ям в обмін на дотримання всіх технологій франчайзингової фірми, використовувати репутацію фірми, маркетингові дослідження, технологію підтримки і так далі.

Початковий внесок за франчайзинг можна порівняти з платою за оренду приміщення. Така форма ведення бізнесу має масу достоїнств. Наприклад, крім успішного старту власної справи, ви купуєте відразу масу нових клієнтів, які довіряють репутації франчайзингової фірми.

Використовуючи франчайзинг, як основний тип ведення власного бізнесу, ви втрачаєте всіх проблем пов’язаних з відкриттям нової справи.

Головна організація надає:

  1. всі свої бізнес-ідеї,
  2. управлінські методики,
  3. забезпечує організацію та ведення підприємництва,
  4. а також всебічну підтримку зі свого боку.

Статистично доведено, що за кордоном з десяти нових підприємств, які відкривають власну справу, закриваються від семи до дев’яти підприємства малого бізнесу, тоді як при франчайзингової формі ведення бізнесу, невдачу терплять лише 14% підприємств.

Можна зробити висновок, що на сучасному етапі розвитку малого і середнього підприємництва, найвигіднішим типом ведення бізнесу є франчайзинг.

Так що сміливо йдіть у франчайзіноговие фірми, дізнавайтеся всі вимоги, рівень надійності і починайте нове, надійне, прибутково справу, з мінімальним ризиком.

Ось тільки кожен вирішує по-своєму, де взяти початковий внесок за франшизу.

Але початковий внесок є, мабуть, єдиною проблемою при веденні підприємництва за системою франчайзингу.

Секрети написання успішного SEO-тексту

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *