Інвестування в золото – що потрібно знати?

З давніх часів золото завжди цінували, його вважали символом матеріального благополуччя. У наш час ставлення до золота нітрохи не змінилося. Як раніше, так і зараз, інвестиції в золото є дуже доречними, адже даний метал буде завжди затребуваний і не впаде в ціні, незалежно від багатьох зовнішніх чинників. Багато людей хочуть робити вкладення в золото, але не знають, як правильно це зробити.

Саме тут і стануть в нагоді наші поради.

Існує кілька способів придбання золота.

Першим способом можна назвати придбання злитків золота. Цей спосіб був популярний на початку двохтисячних років, але потім поступово втратив попит. Як показує практика, такий спосіб інвестування не є найзручнішим. Справа в тому, що при купівлі злитка золота в банку, вам доведеться ще й заплатити податок до бюджету на додану вартість.

Цим ви переплатите банку при покупці, а коли вирішите продати злиток – ця сума вам не відшкодується. У той же час, при купівлі злитка золота, вам потрібно забезпечити йому недоторканність і безпеку, щоб на ньому не з’явилися подряпини, так як в цьому випадку його вартість може знизитися або ж взагалі, банк відмовиться від покупки вашого злитка.

Інвестування в золото

Наступним способом інвестицій в золото є скупка інвестиційних монет. Видів таких монет може бути велика кількість. Ці монети, на відміну від монет, якими займаються антикварні і ювелірні магазини, виготовлені більш якісно, ​​їх дизайн складніше, а обробка акуратніше. Хотілося б ще зауважити, що інвестиційні монети випускають не тільки з золота, велика частина таких монет випускається з срібла.

Основним плюсом грошових інвестицій такого типу є відсутність оподаткування.

Крім плюсів, грошові інвестиції в золото подібним способом мають і мінуси: велика різниця ціни під час купівлі та продажу монети, не всі банки приймають такі монети назад.

Так само існує ще один, не менш розумний спосіб інвестування в золото. Цим способом є знеособлений металевий рахунок. У багатьох країнах цей спосіб є найпопулярнішим. При наявності у вас такого рахунку, ви зможете покласти на нього не тільки злиток золота, а так само і певну суму грошей, чию вартість прив’яжуть до вартості золота на національному ринку. Подібні рахунки поділяють на рахунки до запитання та строкові рахунки.

Ціна золота залежить від курсу вартості золота в головному національному банку, з урахуванням невеликої комісії під час проведення з ним операцій купівлі-продажу.

Однак, питання з оподаткуванням таких видів рахунків, до сих пір залишається невирішеним.

Крім вищезазначених, існує ще такий спосіб інвестицій в золото, який називається торгівлею на біржі. Через біржу можна зробити вклади в деривативи або ж придбати акції будь-яких золотодобувних компаній. При використанні такого способу інвестування стягуються найнижчі витрати. Однак необхідно врахувати, що цей спосіб швидше для фінансистів, які мають стаж в цій області, а не для початківців інвесторів.

Однак, прочитавши статтю, ви, напевно, здивуєтеся, що нами не згадані такі способи інвестицій, як покупка колекційних монет або ж придбання ювелірних прикрас. Ці способи хоч і є внеском в золото, але вони не є прибутковими.

Це все тому, що в їх вартості, крім собівартості металу, включені додаткові витрати, наприклад на роботу майстра-ювеліра або ж в залежності від рідкості певної монети.

Як вивести сайт на 1 сторінку Google безкоштовно

Інтернет-магазин — все що Вам необхідно знати

9 небезпечних звичок, які програмують на бідність

error: Вміст захищений!!