Консультант по закупці товарів ( бізнес-ідея )

Сьогодні, коли у людей з’явилися гроші, вони хочуть витрачати їх з розумом. Це означає, що вони не будуть їх просто проїдати або марнувати в клубах, дивлячись футбол на великому екрані і замовляючи всім горілку за свій рахунок за кожен забитий гол.

Звичайно, їм захочеться трохи шпурляти грішми, показавши всім, що життя налагоджується. Однак якщо людина заробила гроші розумом, досвідом і професіоналізмом, а не виграв в лотерею, то дим дуже швидко пройде.

Він зміниться роздумами про те, що корисного для себе він на ці гроші зможе зробити. Припустимо, поміняти професію або просто просунути трохи вперед свій професійний рівень.

Або ж придбати нову квартиру, хоча навряд чи зароблених ним грошей вистачить на таке задоволення. А може, відпочити виїхати? Кудись, в жаркі країни?

Але все це занадто розмито, віддалене і більш того, вимагає занадто великих коштів, щоб можна було на все це розраховувати в рамках просто хорошої зарплати.

На це все одно потрібно збирати, відкладати, потім все ще раз перераховувати, потім окремо відкладати гроші на паралельні витрати, пов’язані з такими великими придбаннями … Загалом, морока все це!

Консультант по закупці товарів ( бізнес-ідея )

Тому, відклавши такі думки в сторону, людина обов’язково зверне погляд на те, як вони живе зараз. Він огляне квартиру і подумає, чого в ній не вистачає.

Як швидко Заробити Гроші онлайн

Як залучити гроші в своє життя?

Легкі гроші на сайті Aviso

Припустимо, він завжди хотів миючий пилосос з масою функцій, однак раніше він був недоступний.

Або ж – ще один приклад: на всіх сучасних красивих кухнях обов’язково варто мікрохвильова піч, а у нього її до сих пір немає.

Несправедливо! Нарешті, син давно хотів комп’ютер, можна і виконати бажання хлопчаки, тим більше що він так добре вчиться, та й кошти, нарешті, дозволяють.

Та й собі давно вже пора придбати телевізійну панель замість цього величезного старого телевізора, які четверо робітників ледве-ледве витягли в квартиру кілька років тому.

Однак в магазині людина може почати відчувати сумніви, які властиві всім без винятку. Отже, мікрохвильовки: чому вони такі недорогі? Настільки, що хочеться навіть сказати «дешеві».

Вони просто стали так доступні? Або ж з цим пов’язаний якийсь дефект, про який покупець не знає? Далі: миючі пилососи – та ж сама дурниця.

Ще зовсім недавно їх ціна перевалювала кілька тисяч рублів, а сьогодні вона і до півтора ледве-ледве доповзає, і то тільки там, де на ціннику підписано: новинка. При цьому в комп’ютерних магазинах ситуація абсолютно протилежна.

Комп’ютери та ноутбуки коштують дуже і дуже пристойно, так що навіть незрозуміло, за що беруться такі немаленькі гроші.

Інша справа – якщо у людини вже є конкретна роздруківка того, що він хоче. Зроблена вона була на його замовлення людиною, який в техніці «шарить» набагато краще.

Він – по телефону, припустимо, – вислухав всі його пояснення і побажання, а потім подзвонив в магазин (або навіть не в один) і уточнив у них всю потрібну інформацію.

Якщо ви розбираєтеся в техніці і володієте навичками пошуку інформації в інтернеті, ви можете стати таким консультантом. Це заняття нове і для багатьох незрозуміле, тому приготуйтеся отримувати клієнтів досить довгий час.

При цьому вам потрібно буде постійно рекламувати себе всіма способами, які у вас є.

Оцифровка видеокассет на CD ( бізнес-ідея )

Бизнес-идея: Детективне агентство

Збір та сортування лікувальних трав на продаж

error: Вміст захищений!!