10 головних причин чому варта купити MacBook (макбук)

Насправді, покупка комп’ютера не може бути імпровізованою … Якщо тільки це не Macbook, де ви впевнені в очікуваному якості. Давайте розглянемо кращі причини для покупки нового комп’ютера Apple.

Причина 1: мережева система Apple

Магазин Apple – це рай для дорослих (або дорослих)! Найкраще знати, що кожен продукт Apple створений для спільної роботи з усіма іншими: спільне використання бібліотеки фотографій iCloud, синхронізація заміток, розпізнавання програмного забезпечення …

купити MacBook
Apple Macbook Pro Retina cover on a desk, table with mouse and stationery. Mockup for cover, decal, sticker design. Trendy office, freelance workplace, top view. White background.

Коротше кажучи, вибір комп’ютера Apple – це, так би мовити, Mac робить ставку на якість!

Мій попередній комп’ютер, Asus, був портативним, але таким повільним і, перш за все … Не дуже зручним для користувачів. Було складно синхронізувати мою музику або фотографії з мого LG з моїми додатками або навіть підключати і розпізнавати пристрої.

Коли я перейшов на Mac і iPhone (і iPad Pro), це змінило моє життя: одним клацанням миші нічого не втрачається!

Знайдіть свій комп’ютерний курс.

Причина 2: ергономічний інтерфейс Mac для робочої станції

Якщо ви використовуєте Mac для роботи або навчання, знайте, що він найкраще підходить для ваших потреб. Чому? Тому що з точки зору оперативної пам’яті (ОЗУ) Mac добре наділений, особливо професійні версії, які збільшують до 128 ГБ ОЗУ.

Розмір бокового екрану коливається від 11 до 17 дюймів, його можна переносити на стаціонарний ПК, що забезпечує найбільш зручну ергономіку в залежності від вашого використання.

Крім того, з екраном комп’ютера з регульованою яскравістю однією кнопкою, з Mac легко працювати в будь-який час.

З іншого боку, ми гарантуємо: обробка тексту не найефективніша в OpenOffice, але ви легко знайдете задовільні варіанти, хоча б з такими додатками, як Pages. В іншому випадку скачайте Microsoft Office для Mac!

Чи готові до комп’ютерних уроків?

Причина 3: комп’ютер Mac не заражен вірусом

На відміну від ПК з Windows, Mac не потребує антивірусів для роботи – він не може отримати (або, принаймні, набагато менше) пошкоджень. Єдина можливість – відкрити електронну пошту і клацнути сумнівні посилання, але ви можете це передбачити!

Таким чином, віддаючи перевагу Mac в якості комп’ютера, ви вибираєте безпеку, велику перевагу для ваших даних і вашого особистого перегляду в Інтернеті.

Причина 4: TimeMachine, дуже корисний винахід

Резервне копіювання даних на робочу станцію або зовнішній жорсткий диск вимагає багато зусиль, особливо якщо ці дані зберігаються на вашому телефоні.

З TimeMachine вам просто потрібен час від часу запускати додаток, і воно записує всі ваші дані. У разі раптової втрати ви зможете повторно завантажити останню збережену версію.

 

Маленька квартира, яка врівноважує цей винахід: неможливість використовувати кард-рідер або USB-порт на Macbook Air, щоб зробити резервну копію на зовнішніх жорстких дисках, паралельно. Але на Mac Pro це можливо!

Ось наші комп’ютерні курси.

Причина 5: комп’ютер Mac завантажується

У Linux не думайте, що між включенням комп’ютера і появою домашнього екрану має пройти більше 5 секунд. І тоді ніяких збоїв на горизонті, на відміну від операційної системи Windows!

Те ж саме і з iMac, у якого немає додаткового процесора.

Пройдіть курси з комп’ютерної безпеки.

Причини 6: поєднання клавіш Mac для підвищення продуктивності

Які основні функції Mac?

Сполучення клавіш – одна з причин, по якій професіонали воліють Mac іншого комп’ютера: ефективність понад усе!

Можливість робити це швидко і якісно, ​​завдяки сполученням клавіш на ПК або ноутбуці, обов’язково збільшує продуктивність!

Якщо вони й існують в Windows Vista, то в зменшеній кількості і з «вихідної» клавіатурою, а не на тонких і низьких клавішах.

Деякі моделі також можна модернізувати з точки зору відповідного обладнання, за допомогою бездротової миші або клавіатури Bluetooth: при цьому ви постійно підключені і економите час.

Ознайомтеся з доступними комп’ютерними курсами для початківців.

Причина 7: для всього програмного забезпечення Apple встановлено

Якщо ви звикли до Office Pack, ви швидко будете зачаровані інтуїтивно зрозумілим характером додатків Apple, таких, як Numbers, Pages або PhotoBooth. Інше програмне забезпечення, таке як Photoshop або inDesign, можна легко встановити. Після цього давайте подивимося правді в очі: iMovie пропонує цілий ряд можливостей для редагування відео або редагування фотографій.

Причина 8: легендарна і проста естетика Mac

Що характеризує Apple Mac, так це їхня легендарна естетика, як сучасна, так і мінімалістичний, але при цьому настроюється. З іншого боку, якщо моделі Apple рідко сумісні з записуючим пристроєм, у них є ідеальна відеокарта для самої естетичної стійки адміністратора …

Причина 9: тому що Mac також приймає інтерфейс Windows …

Чому віддають перевагу Mac Windows?

Більш інтуїтивно зрозумілий, швидкий, ефективний: є багато причин вибрати Mac Pro або Air!

Macbook Air
Recanati, Macerata, Italia – June 11, 2020: Brand new rose gold macbook air (2020) on a wooden table with the Apple logo highlighted in black, close up.

На Mac ви також можете встановити Windows, хоча це здається дивним, оскільки у Apple є власна операційна система. Він ідеальний з точки зору автоматизації офісу: ви можете об’єднати переваги пакету Office з естетикою і інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом Mac.

Для настільних ПК це теж добре, тому що ваш Mac ідеально гнучкий і адаптується. Ви робите його тим інструментом, який вам потрібен, без обмежень!

Причина 10: тому що Mac сучасний і необхідний!

Для порівняння, хоча Mac, як правило, дорожче, у вас є деякі з найбільш привабливих функцій, що полегшують роботу:

  • Попередній перегляд файлів одним дотиком,
  • Відправка документів через AirDrop,
  • Режим “Target” на комп’ютерах Mac з FireWire,
  • Материнська плата, яка відмінно виконує всі свої функції,
  • Віртуальні Мультиекрани,
  • Дуже ефективна док-станція,
  • Дуже проста у використанні файлова система стовпців.

Не кажучи вже про те, що Mac працює дуже тихо, не перегрівається і такий же тонкий, як ноутбук (особливо Macbook Air). Більш того, ви можете взяти його з собою всюди, в сумці, сумочці або невеликому рюкзаку, навіть не підозрюючи, що він там є, такий тонкий і легкий (920 грамів для Macbook Air)! Між Mac і ПК, якщо вам довелося вибирати, ви зрозумієте, що рішення приймається швидко …

error: Вміст захищений!!