18 способів пасивного заробітка в Інтернеті

Як отримати пасивний дохід в Інтернеті? Що означає створення пасивного доходу в Інтернеті? Це означає, що ви заробляєте гроші, поки не на роботі, а насолоджуєтеся райським відпочинком в екзотичній країні. Звучить весело, правда?

Зміст

Отримуйте пасивний дохід через Інтернет за допомогою цих 18 простих способів:

 • Почніть знімати відео на YouTube
 • Створіть сайт для партнерського маркетингу
 • Продавайте свої фотографії в Інтернеті
 • Напишіть електронну книгу
 • Продавайте власні продукти
 • Заведіть блог, який вже існує
 • Почати інтернет-магазин
 • Будьте рекомендаційним ресурсом
 • Створити мобільний додаток
 • Розробити онлайн-курс
 • Google AdSense
 • Пожертвування
 • Ви також можете отримувати пожертвування на Youtube
 • Продаж рекламних площ
 • Створення посібників
 • Інвестуйте в нерухомість через краудфандінг
 • Інвестування в акції
 • Запозичення тимчасової мережі (P2P)
 • Заробляйте на тому, що ви вже робите

Мова йде не тільки про отримання пасивного доходу через Інтернет, стає все більш популярним онлайн та офлайн. Але як отримати таку форму доходу?

На питання: «Як ви заробляєте додаткові гроші?» більшість людей відповідають «знайди підробіток або попрацюй більше».

Незалежно від тимчасового аспекту, звичайно, набагато краще працювати розумніше, ніж працювати більше. Найкраще знайти метод, який дозволить вам заробляти гроші з мінімальними витратами часу і інвестицій.

Іншими словами, створіть пасивний дохід!

Прості способи отримання пасивного доходу в Інтернеті в 2021 році – пасивний дохід – це фінансова свобода

У цій статті ми покажемо вам, як цього домогтися і почати отримувати пасивний дохід в Інтернеті без особливих зусиль. Я впевнений, що ви знайдете хоча б один метод, який вам підійде. Ви дізнаєтеся, як заробляти гроші в 2021 році, як отримувати пасивний дохід в Інтернеті, і поділіться деякими ідеями пасивного доходу в 2021 році.

Ви хочете знати? Давайте прямо зараз!

Отримуйте пасивний дохід через Інтернет за допомогою цих 18 простих способів
Якщо ви хочете заробити в 2021 році, у нас є для вас кілька відмінних ідей пасивного доходу. Нижче наведено список з 18 способів пасивного і простого заробітку в Інтернеті. Незважаючи на велику різноманітність, про деякі з них ви напевно чули раніше. Перегляньте їх все і виберіть методи, які підходять вам найкраще.

Чи готові ви заробляти пасивний дохід в Інтернеті?

Почніть знімати відео на YouTube.

Створення відео для YouTube – швидко зростаючий вид спорту. В даний час ви можете знімати звідки завгодно на високоякісні камери, навіть на свій телефон. А відео, яке ви знімаєте, дійсно може бути про що завгодно. Подумайте про макіяж, спорті, криптографії та чиєїсь повсякденному житті (відеоблог або інтернет-щоденник).

Можливості безмежні!

1. Почніть знімати відео на YouTube, щоб отримувати пасивний дохід.
Фото Тер’є Соллі

Ви витратите багато часу на створення відеороликів, особливо коли вони ще підлягають редагуванню. Однак по завершенні вони можуть довгий час отримувати пасивний дохід в Інтернеті. Ви будете заробляти з рекламою Google AdSense, яка відображається в ваших відео.

Хто може навчити вас краще стати супер-YouTube, ніж PewDiePie з його 100 мільйонами передплатників?

Вам платять кожен раз, коли хтось дивиться або натискає на це оголошення. Ціна за перегляд низька, ми не говоримо тут про божевільних грошах, але якщо у вас багато переглядів, це стає великим потоком доходу, особливо коли ви створюєте контент щодня.

Великі зірки Youtube, відео яких набирають сотні тисяч переглядів щодня, отримують постійний дохід тільки на Youtube.

Створіть сайт для партнерського маркетингу.

Ще один дуже цікавий спосіб, особливо для людей, у яких вже є блог або веб-сайт: це афілійований маркетинг. Ви можете використовувати це, щоб розмістити в своєму блозі посилання, що рекламують товари. Наприклад, ви будете отримувати фіксовану суму або відсоток від продажу за кожне замовлення, розміщений по вашому посиланню. У вас багато відвідувачів, яких цікавлять певні товари або послуги? Тоді ви, безумовно, зможете отримати хороший пасивний дохід за допомогою партнерського маркетингу!

Існує безліч платформ, на яких ви можете знайти компанії, що займаються партнерським маркетингом. Вони хочуть щось продати, бажано через якомога більше каналів. Якщо на вашому веб-сайті досить відвідувачів, ці компанії будуть раді співпрацювати з вами. Однак ви також можете запустити цілеспрямований веб-сайт в мікро-ніші, який буде приносити дохід при ще меншому трафіку.

Кращий спосіб створити веб-сайт або блог – це вибрати тему, яка вам подобається, і просувати продукти або послуги, що відповідають цій ніші. Це збільшує вашу конверсію! Дізнайтеся більше про програмне забезпечення для перфоманс-маркетингу.

Продавайте свої фотографії в Інтернеті.

Тобі подобається фотографія? Якщо так, то ваші фотографії можуть стати хорошим джерелом пасивного доходу. Ви можете публікувати фотографії, зроблені на так званих стокових фото-сайтах, таких як Shutterstock або iStockphoto. Таким чином, ви отримаєте фіксовану суму або відсоток за кожного покупця, який купив ваші фотографії через цей веб-сайт. Якщо зробити гарне портфоліо, можна заробити.

Для кращого розуміння давайте розглянемо прості приклади з ніші офлайн – пасивний дохід генерується, наприклад, за рахунок оренди квартири або від роялті.

Відомий менеджер хедж-фонду Тодд Тресіддер говорив, що пасивний дохід приваблює лише в кінці кінців, щоб швидко розбагатіти, але спочатку він вимагає великої роботи. Отже, ваші зусилля – це ваші інвестиції, які пізніше принесуть дивіденди, надавши вам свободу від повсякденної роботи.

Відмінності між пасивними і активними доходами

Активний дохід означає щоденні вкладення в вигляді грошей, часу, навичок і т. Д. У вас просто є робота з повною або частковою зайнятістю, на яку потрібно витрачати певну кількість годин кожен день. Інший спосіб отримання активного доходу – це володіння власним бізнесом, який не примушує вас кожен день проводити в офісі, але вимагає коштів і зусиль, щоб робити це і відстежувати результати.

Пасивний дохід в Інтернеті дає можливість ретельно працювати протягом тижня і продовжувати заробляти в Інтернеті протягом року. Пасивний онлайн-дохід надходить від відсотків за ощадними рахунками, роялті, дивідендів від інвестицій, веб-сайтів і т. Д.

Особливості та приклад активного доходу

 1. Якщо ви перестанете працювати, вам не будуть платити.
 2. Ваша зарплата залежить від кількості відпрацьованих вами годин.
 3. Ви покладаєтеся на свого начальника, колег, співзасновників, партнерів та інших представників бізнесу або офісного оточення.

Стрижка газону після роботи – наочний приклад активного доходу: робота з частковою зайнятістю, при якій ви отримуєте 5 доларів за кожен квадратний метр, який ви скосили.

Особливості та приклад пасивного доходу

Потрібні початкові зусилля.
Стабільний дохід незалежно від того, працюєте ви чи ні.
Вільний час для інших планів і захоплень.
Стати партнером по маркетингу подорожей – одна з кращих ідей для отримання пасивного доходу в Інтернеті. Ви можете створити блог про подорожі з порадами для мандрівників, потім співпрацювати з партнерськими програмами подорожей і успішно реалізовувати їх у своєму блозі. Якщо користувачі переходять по посиланню, щоб увійти на партнерський сайт і зробити покупку, вам буде виплачена комісія в розмірі суми досконалої продажу / бронювання.

5 причин для отримання доходу в Інтернеті

Найпривабливіша причина в тому, що не потрібно ніяких спеціальних навичок або освіти. Якщо ви збираєтеся вести блог, вам не потрібно вчитися класиці. Якщо ви берете участь в партнерській програмі подорожей, ви не повинні працювати в якості зареєстрованого турагента або досвідченого цифрового маркетолога.

Однак при виборі ніші для швидкого отримання пасивного доходу слід враховувати досвід і смаки.

Установка не передбачає великого початкового капіталу – можна заробити з мінімальними вкладеннями. Наприклад, ви можете заробляти гроші на перельотах і бронюванні готелів без веб-сайту і будь-яких вкладень, просто поділіться посиланням на авіаквитки з друзями в соціальних мережах і отримуйте комісію за кожну покупку.

Звичайно, ви повинні витратити свій час на дослідження, отримання нових знань, відвідування деяких класів або вебінарів. Проте, щоб отримати максимум, вам потрібен тільки мінімум.

Наприклад, ви можете використовувати конструктор веб-сайтів для створення власного блогу. Ви навіть можете використовувати безкоштовний шаблон, щоб почати, а через деякий час перейти до платного, щоб розробити сайт.

Ваше місце розташування не має значення, тому що Інтернет не має кордонів. Ви можете жити в країні, де середня зарплата становить 500 доларів на місяць, і працювати на зовнішньому ринку, де щомісячний дохід в десять разів більше.

Ви навіть можете впоратися з роботою під час подорожей – єдина вимога – стабільне підключення до Інтернету.

Багато компаній пропонують свої партнерські відносини для отримання пасивного доходу в Інтернеті. Можливості включають товари і послуги, мистецтво і освіту. Якщо ви захоплюєтеся фотографією, ви можете продавати стокові фотографії.

Якщо вам подобається подорожувати, рекламувати готелі, курорти або будь-які інші туристичні об’єкти, це принесе солідний дохід.

Інтернет-бізнес і цифровий маркетинг продовжують розвиватися темпами, які відкривають великі перспективи і роблять вкладення безпрограшними для всіх. До 2021 року понад 2,14 млрд чоловік у всьому світі будуть здійснювати покупки і бронювати онлайн, що забезпечить попит.

Ведення блогу – не найшвидший або простий спосіб, але це надійний і ефективний спосіб монетизувати інші ресурси і отримати хороший старт для безлічі прибуткових проектів.

Створіть блог, напишіть і опублікуйте корисний контент, подбайте про трафік і розширте свою аудиторію, щоб користувачі натискали на рекламу (в цьому випадку ви отримуєте кілька центів за годинник від рекламодавця) або посилання в блозі для входу на просувний сайт щоб зробити покупку.

Отримуйте відсоток від скоєних ними бронювань або покупок. Щоб домогтися успіху, виберіть сподобався вам контент, щоб ваш контент був переконливим і авторитетним.

Один з авторитетних туристичних блогів – Maptia, де публікуються статті про екзотичних і маловідомих місцях нашої планети, просуваються унікальні репродукції образотворчого мистецтва і фотографічні постери.

Ми вже зібрали всі способи монетизації на цій сторінці. Якщо ви виберете нішу для подорожей, ось керівництво про те, як створити і монетизувати проект. Ви можете заробляти на подорожах з партнерською мережею Travelpayouts.

Навчання Форекс для початківців з нуля ( Торгівля на Forex )

Що таке криптовалюта (біткойн), та як нею користуватися?

Онлайн дохід: 17 способів заробити в Інтернеті прямо зараз

Залишити відповідь

error: Вміст захищений!!