Секрети грамотного ведення бюджету із Вавилону

2500 років тому Вавілонське царство було одним з найбагатших держав і найбільш економічно розвиненим. Вавилоняни вміли заробляти і примножувати свій дохід. Кілька законів для збереження і примноження бюджету допомагали їм багатіти. Вони цілком прийнятні для сучасного світу.

Перший закон – «закон дев’яти десятих». Полягає в тому, що, потрібно намагатися відкладати 1/10 своїх грошових приток, робити цю частину недоторканною. Що дадуть ці 10% щомісяця? Не помічаючи, за деякий проміжок часу накопичується непогана сума.

Вавилоняне вміло інвестували свої накопичення.

Звідси випливає другий закон: «Гроші притягують гроші». Потрібно, щоб кожна вільна монета працювала на нас.

Секрети грамотного ведення бюджету із Вавилону
The ancient babylon seen slightly from above from the Palace of Saddam Hussein

Третій закон вавилонян теж про інвестиції.

Потрібно вкладати свої гроші тільки за порадами розумних, перевірених людей, фахівців в своїй області. Щоб менше ризикувати своїми грошима, потрібно консультуватися з людьми, що знають толк в інвестиціях. Пам’ятайте, чим швидше і вище прибутковість вкладень, тим більше ризик втратити власні гроші.

«Забезпечення гідної старості» – четвертий закон вавилонян. Це означає, що кожній людині слід відшукати для вільних грошових коштів такий напрямок вкладень, яке дозволить лише постійно примножувати їх.

Для сучасних людей один з найкращих варіантів виконання даного правила буде відкриття довгострокових вкладів в різні банки, з високим ступенем надійності.

П’ятий закон говорить нам про те, що постійне вдосконалення навичок заробляння грошей – справа важлива.Одні способи змінюють інші, постійно потрібно підлаштовуватися під вимоги часу, вчитися чомусь новому, постійно збільшувати свій прибуток, при найменшій витраті зусиль.

Шостий закон вчить нас тому, що не варто нехтувати підказками долі . Найчастіше, нас веде по правильному перебігу, потрібно лише вчасно виринути. У сучасному світі дуже багато шляхів для особистого збагачення.

Сьоме правило – правило про борги. Не варто брати кредити і влазити в борги без крайньої потреби. Іншим давати в борг має сенс, правда з розумом. Включайте чуття. Інакше можна залишитися без грошей і хороших відносин.

Особливе значення вавилоняни надавали своїм власним дому.
Це по праву вважалося одним з найбільш гідних застосувань своїм вільним грошам.

Безсумнівно, у такого вкладення безліч плюсів.

Наскільки особиста нерухомість дозволяє економити на статті витрат. З іншого боку, вона служить показником заможності свого господаря, піднімає на новий рівень і наділяє спокоєм і впевненістю в завтрашньому дні. До всього іншого, в майбутньому будинок буде переданий дітям і онукам.

Даний факт зайвий раз підтверджує, що реальна вартість нерухомого майна у багато разів більше, ніж його ринкова вартість. Ще в процесі пошуку вигідних пропозицій, необхідно дуже грамотно поставитися до можливості розстрочки, або іпотеки.

Не варто розраховувати на отримання кредиту.

Краще інвестувати в будівництво – це дозволить при наявності стартового капіталу виплачувати розстрочку без відсотків.

Такий спосіб набагато менш витратний, і при цьому сприяє швидкому отриманню власного нерухомого майна.

Все це показує, що вавилоняни з розумом розпоряджалися власними засобами і вміли грамотно примножувати свій дохід. Сучасній людині є чому у них повчитися в сфері накопичення і примноження.

Як відкрити аптеку: планування, приміщення, деталі

Роздільний бюджет: в чому плюси для сімї?

Заробіток в Інтернеті на лайках

error: Вміст захищений!!