Що таке офшорна компанія?

Офшорні компанії є досить цікавим способом отримання вигоди, через що кожен з підприємців переслідує свої цілі розвитку свого бізнесу, використовуючи цей інструмент.

офшорні компанії можуть виконувати роль підрядників, які надають послуги компаніям, наприклад , в сферах юриспруденції, маркетингу, аудиту та інформатизації.

При цьому гроші, які були сплачені компанією, йдуть на рахунок за кордон. Завдяки даному ходу істотно зменшується податок на прибуток для компанії. Отримання прибутку при використанні подібних схем може бути реалізована як за рахунок зменшення валової виручки, так і за рахунок збільшення витрат.

При використанні офшорних компаній з’являється можливість отримання банківської карти із закордонним банківським рахунком та підвищеним рівнем конфіденційності Cirrus. Карту можна використовувати в будь-якій країні світу.

Реалізувати цю схему досить просто – для цього необхідно відкрити банківський рахунок через недорогу офшорну компанію в офшорній зоні, що не стягують податок з офшорних компаній і не вимагає податкової звітності.

Офшорні компанії використовуються багатьма підприємцями в якості інвестиційних. Накопичені через інвестиційні офшорні компанії фонди можуть бути вкладені або депоновані в будь-якій точці світу.

офшорна компанія
Low angle view of modern skyscrapers in Midtown Manhattan.

На сьогоднішній день існує безліч офшорних зон, куди можуть бути поміщені фонди, як в безподаткових облігаціях, так і в якості депозитів. При цьому податки на прибуток не стягуються.

Правильно вибравши офшорну зону, у підприємця з’являється реальна можливість вкладати капітал і платити, при цьому, низький податок, фактично перебуваючи в країні з високим оподаткуванням податку, де діє пільгову податкову угоду щодо інвестицій, зроблених компаніями , включеними в офшорну зону.

Офшорні компанії також використовуються для перекладу інвестицій в дочірні підприємства, асоційовані компанії, відкриті і приватні компанії. Офшорні компанії активно використовуються юридичними та фізичними особами для створення портфеля інвестицій.

Одержуваний відсоток за що знаходяться в портфелі акції, облігації та інші інвестиції, розміщені в офшорній зоні не обкладаються податком.

Офшорні компанії застосовуються людьми як холдингові компанії, що мають в наявності інвестиції, зроблені на різних ринках і в різних країнах. Створені таким чином холдингові компанії є не тільки конфіденційними, а й дозволяють заощадити витрати на створення і підтримку роботи різних підприємств.

Вести торгові справи використовуючи офшорні компанії дуже вигідно, тому що правильно застосувавши унікальні можливості офшорів можна істотно розширити свої фінансові можливості. В даному випадку офшорні компанії можуть отримати замовлення на поставку товару та виконавши його отримати прибуток з різниці між ціною закупівлі і ціною продажу.

Прибуток осідає в країні з низьким оподаткуванням, де була зареєстрована офшорна компанія. У підсумку, підприємець, який придбав якийсь товар за найнижчою ціною, а потім продав його кінцевому покупцеві за світовою ціною залишає у себе неоподатковувані податками і не контрольовану місцевою владою різницю в ціні.

Зрозуміло, і тут існує ймовірність помилки, так як, купуючи товар через офшорні компанії за заниженою ціною, можна потрапити під податок на прибуток, а якщо придбати за завищеною, то тут в справу вступають імпортні мита .

У зв’язку з цим необхідно знайти золоту середину, при якій сума митних податків і податку на прибуток буде мінімальною.

Досить велика кількість музикантів, що гастролюють по світу, використовують офшорні компанії для легального уникнення оподаткування на отримання доходу .

Подібна схема є досить поширеною серед:

  • дизайнерів,
  • інженерів,
  • консультантів,
  • письменників і фахівців інших областей,

і зводиться до того, що офшорні компанії укладають з ними контракти на надання послуг фізичної особи за межами країни постійного проживання.

Зароблені таким чином гроші залишаються в офшорній зоні звільненій від податків. Після цього, виплати даними фахівців можуть бути структуровані таким чином, щоб звести до мінімуму прибутковий податок.

Укладаючи договір на надання своїх послуг уже з цією компанією, можна отримувати від неї кошти в нашій країні в міру необхідності.

Ще одним способом застосування офшорних компаній в якості інструменту зниження податкових втрат є самофінансування. Особливо активно цей інструмент застосовується при використанні офшорної компанії спільно з іноземною офшорною компанією.

Таким чином, підприємці можуть виконувати функції управління скарбницею між групами своїх компаній. Не секрет, що виплати за відсотками між групами компаній підлягають оподаткуванню, але часто ці податки відрізняються від нормальних ставок корпоративних податків.

Підприємці, які створюють офшорні компанії реінвестують капітал, який був раніше виведений, назад в свої компанії і підприємства. У разі оформлення кредиту від іноземної офшорної компанії необхідно віднести на собівартість компанії виплату відсотків по кредиту в розмірі до п’ятнадцяти відсотків річних.

Завдяки даним маніпуляціям у власника офшорної компанії з’являється можливість на законних підставах отримати податкові переваги. Також вельми популярною технікою самофінансування є оформлення товарного кредиту між іноземною офшорною компанією та підприємством.

На сьогоднішній день компаніям досить складно вільно функціонувати на батьківщині, так як їх діяльність всіляко намагаються розкрити і оподаткувати. У разі якщо на розрахунковий рахунок в банку надходить виручка, вона відразу ж підлягає оподаткуванню.

Даний факт стосується і офшорної компанії, які змушені відкривати рахунки в банках і розкривати банкам інформацію про своїх директорів і засновників. Офшорні компанії, в свою чергу, намагаються обійти існуючий порядок і будь-якими засобами приховати інформацію, яка може бути виявлена ​​в будь-який момент за першим запитом від податкових органів.

Для засекречування інформації використовуються банківські рахунки, відкриті в закордонному банку, які використовуються для розрахунків з партнерами і клієнтами компанії. Також Ви можете проводити розрахунки офіційним і неофіційним способом.

При цьому офіційну частину пропонується проводити за заниженими цінами або безготівковим перерахуванням, або власними векселями.

Розрахунок векселями є вельми вигідним, так як при роботі з ними оподаткування виникає тільки при надходженні коштів за векселем. Дана схема рекомендується до застосування лише з найбільш довіреними клієнтами і партнерами. У підсумку, грошові кошти не надходять, а значить і оподаткування не виникне.

Заробіток для електрика ( бізнес ідея )

5 можливих проблем при пошуку роботи за кордоном

Безпечне і надійне сховище для біткоїнів

error: Вміст захищений!!