Тіньовий бан в TikTok: що це, як вийти, за що дають

Якщо у роликів різко зменшилася кількість переглядів, значить, швидше за все, це тіньовий бан. Що це таке?

Тіньовий бан – це тимчасове обмеження автора, яке не дозволяє йому опинитися в рекомендаціях, зберігаючи можливість завантаження і транслювання відеоролика тільки передплатникам.

Для популярних тіктокеров це означає падіння статистики переглядів і втрату потенційних передплатників, а для початківців блогерів це означає, що вони якийсь час не зможуть просувати свій блог і напрацьовувати цільову аудиторію.

Як зрозуміти, що аккаунт знаходиться в тіньовому бані?

Для розпізнавання бана необхідно перевірити статистику переглядів. При попаданні в тінь статистика покаже, що:

Тіньовий бан в TikTok

1. Відсутні перегляди. У тому випадку, коли кілька останніх роликів не проглядаються користувачами, це може означати, що аккаунт в тіні.

2. Відсутні підписки. Якщо контент як і раніше цікавий, а якість відео не змінилося, то це може означати, що акаунт знаходиться в тіньовому лазні.

3. Відсутність коментарів. Точним показником тимчасового блокування є системне видалення коментарів, залишених автором під чужими роликами.

За що і на який час блокують в Тік Тоці?

Якщо автор потрапив у тіньовий бан, значить їм були порушені деякі правила соцмережі. Таким чином модератори проводять фільтрацію неякісного контенту і карають авторів за можливі порушення.

Що ще крім постів може вплинути на отримання покарання від модераторів соціальної мережі:

Масове видалення контенту. Якщо автор часто і у великих кількостях видаляє викладені відеоролики, то для системи це може здатися підозрілим, що призводить до тимчасової блокування.

Коментарі. Якщо блогер залишає коментарі, що містять некоректні заклики до дій, адміністрація ТікТок розцінює це як спам і блокує профіль автора.

Ліміт. У разі використання програм для накрутки, слід відстежувати статистику їх дій, оскільки якщо одночасно буде виконано велику кількість завдань, не властиве людині, то алгоритм соцмережі це швидко помітить і профіль буде заблокований.

Ідентичні хештеги . Якщо в кількох відеороликах використовується одна і та ж підпис, то адміністрація сайту розглядає подібні випадки як поширення спаму і накладає тимчасові обмеження трафіку на аккаунт блогера.

Скарги. Якщо профіль заповнений контентом, який порушує права людини, містить сцени насильства, вживання алкоголю або наркотичних засобів, інші користувачі можуть звернутися в адміністрацію соцмережі зі скаргою, що призведе до блокування облікового запису.

Зловживання хештегом. Алгоритм ТікТок виявляє випадки, коли в одному ролику застосовується занадто багато хештегів і приймає їх за спам, що є приводом для застосування тимчасового покарання блокуванням профілю.

Терміни зниження трафіку можуть тривати до 2-х тижнів, але тяжкість покарання повністю залежить від виду порушення правил соціальної мережі.

Розмір зображень в: Instagram, Фейсбук, Тік Тік, YouTube, Твіттер, Pinterest

Як стати популярним в Тік Ток з нуля і без накруток

Популярні хештеги для Тік Ток ( актуальні на 2021 рік )

Як розкрутити відео Тік Ток та потрапити в рекомендації

Безкоштовна накрутка Тік Ток: лайків, підписників, переглядів

Топ-6 способів заробити гроші в Тік Ток (Монетизація TikTok)

error: Вміст захищений!!