Топ-10 кращих ідей для написання статей

Вічна проблема будь-якого блогера – це про що і як писати, коли немає натхнення. Ви працюєте, діліться своїми знаннями зі світом. Ваша статися повинна вигідно виділити Вас серед конкурентів. Хочеться адже відчувати себе корисним і, звичайно ж, процвітати в своїй роботі.

А що ж робити, якщо ідеї більше не приходять Вам на розум?

Не потрібно витягати з себе слова. Текст не зможе бути хорошим і якісним, якщо Ви вимучував його з себе.

Дозвольте дати Вам 10 ідей для чудових статей. Так Ви точно будете у всеозброєнні на випадок раптового зникнення натхнення.

1. Особлива техніка, який кожен практикуючий (Ваша тема) повинен знати.

Наприклад, «5 прийомів, які повинен знати кожен боксер!»
«Техніка швидкого просування, яку повинен знати кожен блогер!»
«Особлива звичка, яка дозволить Вам заощадити 15 хвилин на збори з ранку!»

2. 10 речей, які вішають Вам розвинутися в (Ваша тема).

Скажімо, «10 основних труднощів при покупці квартири!»
«10 звичок, які заважають Вам схуднути!»
Або «10 причин, чому Ви не можете стати щасливими!»

3.Рассказ про долю цікаву людину, в рамках тематики Вашого блогу.

Багато людей стежать за знаменитостями. Так чому ж не використовувати такий міні «піар-хід», як розповідь про цікаву людину, якщо його доля підходить під тематику Вашого блогу? Можна розповісти історію знаменитості, дати своє оцінне думка на пару ситуацій з життя «зірки» і ось, Ваша стаття готова.

4.Дайте свою оцінку якої-небудь події, нещодавно вразив соціальні мережі.

Топ-вдалих-ідей-для-написання-статей

Всі ми обожнюємо сперечатися і обговорювати щось. Якщо Ви напишіть свою думку з приводу чого-небудь, відомого багатьом, в коментарях Вашого блогу відкриються справжні дебати! Мало того, що Вам буде досить просто створювати таку статтю для свого блога (завжди неважко висловлювати свою думку), так це ще й підштовхне людей до записів в коментарях. Знахідка для блогера, чи не так?

5.Рассказ про історію Вашого «успіху».

Необов’язково бути бізнесменом-мільйонером, щоб мати якісь досягнення в житті. Розкажіть про щось важливе для Вас. Про Вашій маленькій історії успіху в чому-небудь. Наприклад, про досягнення ідеальних оцінок або чудовою фігури.

6.Виход з побутової ситуації.

У всіх в житті бувають різні ситуації. Розкажіть в своїй статті про який-небудь труднощі на вашому життєвому шляху, про те, як Ви цю перешкоду подолали. Ідеальною схожості в життєвому досвіді практично не буває, але приблизно схожі ситуації все ж існують. Може Ваша історія допоможе кому-небудь вирішити свої «питання»? Не дарма ж кажуть: «На чужих помилках вчимося!».

7.Обзори на покупки.

Всі ми ходимо по магазинах, і, звичайно ж, всім хочеться купувати якісні товари. Опишіть щось, що Ви недавно купили. Розкажіть про якість товару, відповідності того, що говорить виробник, з тим, що отримує споживач. Це дуже корисна інформація, люди будуть з інтересом читати огляди на покупки! Особливо, якщо товар з Інтернет-магазину, адже не можна дізнатися про якість такої речі до її отримання.

8.Подбор образів.

У наш час все намагаються стежити за модою: як хлопці, так і дівчата. Складіть кілька стильних образів і розкажіть про них, прикладіть фото. Люди часто не знають, що надіти, навіть при повному речей шафі. Вони часто «лізуть» в Інтернет, щоб знайти деякі ідеї того, як поєднувати одяг в своєму гардеробі. Так що стаття з підбором образів буде вельми цікавою для читача!

9.Обзори рецептів.

Багато хто любить поїсти, але не хочуть готувати. Є люди, яким навпаки, дуже подобається пробувати нові рецепти. Будьте впевнені, стаття про способи приготування їжі, незвичайні поєднання продуктів, буде оцінена читачами. Вони будуть читати Ваші огляди рецептів, намагатися приготувати по ним, обговорювати щось в коментарях. Та й Ви зможете смачно поїсти після написання такої статті.

10. Оцінка ресторанів і кафе.

Ресторани і кафе часто стають місцем зустрічі: побачення, сімейне свято, посиденьки з друзями – безліч приводів, щоб приємно провести час за прийомом їжі і розмовами. Розкажіть про «смачних» місцях Вашого міста, порадьте якісь позиції з меню, тоді Ваша стаття буде вельми цікавою для читача!

Інвестування в золото — що потрібно знати?

Як вивести сайт на 1 сторінку Google безкоштовно

Інтернет-магазин — все що Вам необхідно знати

error: Вміст захищений!!