Вишивка на замовлення – робота для жінок на дому

В епоху пандемії велике значення набули різні види робіт, що виконуються з дому, але варто зазначити, що і до введення обмежень, пов’язаних з карантином, багато людей заробляли надомною роботою.

Протягом багатьох років надомна праця у широкому розумінні цього слова була формою зручного додаткового заробітку для багатьох соціальних груп населення, які на традиційній державній чи приватній роботі не могли працювати.

Сьогодні в Інтернеті можна знайти безліч пропозицій, що дають змогу творчо працювати вдома.

Вишивка на замовлення – чудова пропозиція для молодих мам та жінок, які мають вільний час і вміють гарно вишивати.

Індивідуальна вишивка на шторах, скатертинах, постільній білизні та одязі на замовлення: надомна робота для жінок

Вишивка на замовлення

Ексклюзивні вишиті штори, гарні портьєри, скатертини, жіночі блузки з вишивкою та чоловічі сорочки-вишиванки ніколи не вийдуть з моди. Цей вид мистецтва у генах українського народу був, є і буде завжди. Вишивальниці надомниці пропонують усім охочим унікальну можливість прикрасити свій неповторний інтер’єр елементами вишивки. Гарна вишивка – це показник стилю та смаку господаря, а високий професіоналізм вишивальниці подарує свято в оселі, втілить в життя сімейні ідеї та мрії.

Кілька років тому дистанційна робота – заробляння грошей, не виходячи з дому, вважалася дивовижною формою праці, і відносно невелика кількість людей погоджувалась на цю форму професійної діяльності. Але сьогодні не можна сказати, що віддалена робота не дуже популярна.

Додаткова надомна робота – де її шукати?

Хоча багато людей цінують роботу з дому, але варто пам’ятати, що вона потребує знань, умінь та навичок. Так, будь-хто може спробувати працювати з дому, але немає гарантії, що він зможете на цьому заробляти, щоб утримувати себе та свою сім’ю. Якщо у вас немає великого досвіду, то краще ставитися до такої діяльності, як до додаткової роботи. Надомна робота має багато можливостей, але варто підходити до неї з розумом і знати, де шукати замовлення.

І тут на допомогу приходить інтернет. Замовлення можна знайти через соціальні мережі або веб-сайти, присвячені заданій проблемі (наприклад, мати свій блог із рекламою своїх виробів для продажу). Спеціальні форуми також є добрим місцем для пошуку потенційних замовників. Але варто вибирати такі замовлення, які дозволять швидко та ефективно виконати покладені на виконавця завдання. Здебільшого ця робота стосується людей, які не можуть влаштуватися на найману роботу, чи мають проблеми з доступом до поточного місця роботи.

Вишивка на замовлення: найчипурніша прикраса інтер’єру житла

вишиванка

Вишивка, як і раніше, залишається одним з найпопулярніших напрямків у дизайні інтер’єру, її використовують на шторах та столовому текстилі, а також на постільній білизні. Вишивка в інтер’єрі, поряд з логотипом на одязі, є «завершальним штрихом», що надає стиль приміщенню, коли кожна дрібниця впливає на спосіб життя сім’ї.

За допомогою вишивки змінюється статус виробів та житла. Вони набувають особливої індивідуальності, і не повторності.

Любов до вишивки в генах українців, бо споконвіку вишивка завжди була найчепурнішою окрасою оселі. А приклади використання можна знайти в текстильних предметах інтер’єру та одягу: декоративні подушки, картини, штори та, звичайно ж, сорочки-вишиванки. Такі вироби будуть передаватися в сім’ї з покоління до покоління.

Сім’я більшу частину часу проводить на кухні. Тому будь-які зусилля щодо створення затишної та комфортної атмосфери будуть нагороджені гарним настроєм всіх членів родини. Одним з важливих елементів інтер’єру кухні або кухні-їдальні стануть віконні штори. Їх слід вибирати дуже ретельно.

Вишивка на замовлення: віконні штори

вишивка на шторах

В інтер’єрі будь-якого будинку всі види віконних жалюзі займають одне з центральних місць. Вони допомагають створити затишок, надають індивідуальності стандартному плануванню та меблям, створюють колірну гаму, покращують настрій і працездатність.

Тому в колі сім’ї потрібно вирішити, чи ви хочете, щоб ваш віконний декор став фокусом кімнати або був частиною загальної колірної гами інтер’єру. Якщо стіни оформлені шпалерами з яскравим або різноманітним візерунком, то краще віддати перевагу шторам з вишивкою.

Якщо у вас є красиві старі штори, але вони не підходять до інтер’єру вашого будинку або ви плануєте купити нові штори, але не можете знайти такі, що підходять під візерунок шпалер на стінах, зверніться до вишивальниці яка працює віддалено з дому. Вона з радістю допоможе вам у цьому питанні. На ваш запит зробить ручну вишивку на вибраних вами шторах.

В результаті ви отримаєте зовсім інші оригінальні штори з душею, які прослужать довгі роки. Дизайнери гарантують, що вони приковуватимуть до себе погляди ваших близьких та гостей.

Вишивка на замовлення: вишиванки

вишиванки

Напевно, кожен з нас пам’ятає своїх бабусь, що сиділи на дивані та вишивали рушники, серветки, хусточки, сорочки або гарні спідниці. Кожна вишивка тоді відрізнялася індивідуалізмом та оригінальністю. Наразі теж є така можливість. Вишивка – один із найкрасивіших способів прикраси одягу, завдяки якому тканини та одяг виглядають дуже оригінально.

Для українців сорочка-вишиванка чи сукня-вишиванка – стали вже символом країни, це українська історія, українська творчість, українська генетика. Такі вироби люди одягають з нагоди сімейних свят:

  • на ювілеї,
  • весілля,
  • дні народження,
  • а також на державні свята, наприклад, на «День Незалежності» та інше.

Проте не заборонено носити такий одяг щодня. Вишивка – це вже ознака культури українців, їхній побут та традиція.

У багатьох сім’ях це вже реліквія, яка передається з покоління до покоління.

Вишивка на виробі зроблена вручну – це тривала і кропітка робота, в процесі її виконання майстриня вкладає любов і старання. Тому її робота цінується дуже дорого, на відміну від машинної вишивки. Безсумнівно ручна вишивка набагато цінніша.

Індивідуальний одяг із вишивкою на замовлення

Індивідуальне замовлення одягу відрізняється тим, що його матеріал, малюнок, колір, крій та прикраси підбираються індивідуально. Завдяки цьому одяг стає оригінальним і неповторним.

Для довговічності нанесених прикрас: вишивка або нашивки значною мірою сприяють вибору відповідного методу та матеріалу. Однак, перед цим вибором варто точно знати, які види прикрас потрібно вибрати, щоб вони відповідали дизайну.

Способи прикраси одягу: вишивка

Зазвичай існує два види вишивки: традиційна ручна та сучасна комп’ютерна або машинна. Відмінності ручної та машинної вишивки:

1).Традиційна ручна вишивка – це техніка, яка цінується через обсяг роботи, необхідної для її виконання, і необхідності ретельного догляду за деталями, тому ефект виходить унікальний і винятковий. Що це означає на практиці? По-перше, потенційно навіть одна й та сама вишивка трохи відрізнятиметься, що має як переваги, так і недоліки.

Коли нам потрібна унікальна річ, наприклад, прикрашена вручну скатертина, це безперечно буде перевагою. Однак, якщо нам потрібна сотня однакових серветок, то кращим вибором буде використання комп’ютерної вишивки.

Традиційна вишивка через великий обсяг роботи, звичайно ж, буде набагато дорожчою і вимагатиме більше часу для виготовлення. Так що якщо хочете отримати конкретну річ швидко, варто покладатися на сучасні технології.

2). Машинна вишивка. У світ тонкого мистецтва до вишивання увійшли й сучасні технології. Нічого незвичайного. Насамперед, це метод, що гарантує економію часу та одночасно уваги до кожної деталі. В результаті вироби створюються швидко та ідеально відображають прототип.

Машинна вишивка, на відміну від традиційної, застосовується у разі вишивки назв, наприклад, на готельних рушниках або інших декоративних елементах, які мають бути створені у великій кількості екземплярів.

Кожна технологія як традиційна, так і сучасна працює в конкретних випадках. Як бачите, вибір того чи іншого способу залежить насамперед від того, який виріб треба прикрасити, в якій кількості та наскільки треба витримати оригінальність.

Вишивка на замовлення, як продати вироби: 10 перевірених сервісів

де продавати вишивки на замовлення

Виготовлення речей із вишивкою – це вже не просто хобі, а прибутковий бізнес. Щоб продати вишивки в інтернеті, є багато інструментів:

  • дошки-оголошень
  • та соціальні мережі,
  • тематичні форуми,
  • інтернет магазини.

Пропонуємо список українських ресурсів, де можна здати вишивку:

1). Золоті руки – популярний торговий сервіс, в якому зареєстровано понад п’ять тисяч людей, які працюють вдома та продають свою продукцію. Тут можна з представленого асортименту вишитих виробів знайти потрібний товар: від вишитих рушників і серветок, до чоловічих та жіночих вишиванок.

2). Skrynya – це український знаменитий інтернет-майданчик, де жінки надомниці з успіхом продають свої вироби ручної роботи. Користування сервісом безкоштовне. Магазин відомий далеко за межами України, тому вироби, вишиті в українському стилі, продаються дуже добре.

3). HandemadeUA – це ще один великий торговий майданчик, де товари продаються онлайн. Вишивальниці розміщують свої вишиті вироби безплатно. Покупців тут багато, бо працює послуга з повернення неякісного товару. Тобто, покупець може вільно повернути річ, яка не підходить за якістю.

4). Crafta – ресурс від компанії Prom.ua, яка продає будь-які товари, у тому числі вироби ручної роботи. Товари продаються добре, тому що Prom.ua добре відомий покупцям портал. Що ще дуже важливо, то те, що на цьому майданчику можна продавати свою продукцію без посередників.

5). UAmade Store – це торгова платформа для виробів найвищої якості. При розміщенні товару на продаж він проходить найсуворіший контроль, і не факт, що система його пропустить.

6). Etsy.com – найбільший закордонний майданчик, де можна продавати вироби з ручною вишивкою. Дуже популярний сервіс серед продавців тут тусується близько 30 мільйонів покупців.

Платформа американська та покупці – 80% американці. Але продавати на ній легко, тому що вона має інтерфейс російською мовою.

За викладення товару продавець платить 20 центів за 4 місяці, під час продажу товару потрібно заплатити 3,5% комісійного збору від його вартості.

7). ArtFire – це закордонний сервіс, на якому можна отримати індивідуальні замовлення і завдяки йому можна добре заробляти. Платформа платна, але комісія невелика – лише 3% вартості товару. Тут спілкується велика кількість творчих людей, із якими можна обговорити деякі питання щодо своїх виробів. Легко можна знайти замовника.

8). DaWanda – це німецький портал, який має заслужену популярність у Європі. Як нестача для українців, немає інтерфейсу російською мовою. Доводиться покладатися на інтуїцію та перевіряти все методом тику.

9). Zibbet – ще один гарний проект для продажу виробів ручної роботи. Сайт працює трохи інакше, ніж звичні торгові платформи. Тут передбачено три тарифні плани: один безкоштовний, другий початковий, третій професійний. На безкоштовному тарифі можна продати 50 виробів.

10). ShopHandmade – платформа пропонує мінімальну кількість функцій, зате вона абсолютно безкоштовна. Ви можете продавати свою продукцію без обмежень. Сайт перераховує певну суму з кожної комісії на захист тропічних лісів. Так що, продаючи свої вироби через цей ресурс, ви приєднаєтеся до корисної справи.

Як жінці досягти успіху на роботі?

Як відкрити власну справу без грошей?

7 кращих сайтів для пошуку роботи в Україні

error: Вміст захищений!!