Як економити на їжі без шкоди здоров’ю

У когось це питання може викликати здивування, у іншого схвалення, або, навпаки, обурення. Усі люди вільні у виборі продуктів харчування. Швидше за все, погодьтеся, що іноді бувають необдумані та марні покупки. Згадали? А можна подібних дій уникнути, при цьому дуже добре заощадити? Особливо якщо підраховувати суми за рік. Як це зробити? Легко.

Нижче наведені способи можна застосовувати до будь-якого виду покупок. Була обрана їжа, тому що, на мій погляд, від цього виду покупок найскладніше відмовитись, тим важче економити.

Склав план, заощадив гроші. Смішно.

Як економити на їжі

Більшість часу наші дії є спонтанними та емоційними. Заходьте в супермаркет, і внутрішній голос починає монотонно, але впевнено каже таким змовницьким голосом, давай купимо цю марну річ, побалуємо себе, вона в такій гарній упаковці, і в неї чудовий запах.

Ну і що, що в цій штучці немає потреби, але так хочеться мати, з грошима розберемося потім, навіщо економити. І як слухняний робот, що діє за програмою, дістаєте зі свого чарівного гаманця чергову пачку купюр, призначених для великого та світлого майбутнього.

Тільки це вільне майбутнє буде потім, річ ж матимете зараз. Так народжуються дірки у бюджеті, і виникають питання: «А де ж гроші?»

Справді, а де вони? Хоча минулого вже не повернеш, але змінити майбутнє можна завжди. І допоможе в цьому невелика така, красива, приємна на дотик книжечка під назвою «Планування покупок», автор «_____» (потрібне ім’я вписати). У ній вказані всі ваші плани придбання продуктів харчування, які поділені на місяці, тижні та дні.

Перш за все, почніть з великих покупок, таких як м’ясо, крупи, які можна брати оптом і зберігати тривалий час. Що дозволить значно заощаджувати на їжі. Перед походом до магазину, обов’язково складіть список, та робіть покупки тільки відповідно до нього.

Це дозволить завжди мати на столі всі необхідні продукти. Я закликаю вас не відмовлятися від їжі, а робити покупки свідомо, розуміючи, навіщо купуєте той чи інший продукт. Просто похвалитися перед друзями, або він насправді потрібний і буде корисним.

Як заощаджувати на їжі? Купуй сезонні товари.

Все дуже просто. Харчуйте більше тими овочами та фруктами, на які настає сезон. По-перше, вони коштують дешевше, по-друге, у них, як не крути, а вітаміни все ж таки є. Взимку їх немає сенсу купувати, та ще й дорого.

Зверніть увагу, коли у вашому регіоні починають масово розпродувати сезонні продукти. Наприклад, восени дуже старанно продають картоплю. Потрібно бути на цей момент готовим, щоб можна було брати оптом, на всю сім’ю і відразу на рік. Так само справи і з м’ясом. Виявіть фантазію та кмітливість.

Розумію, що можна знайти купу відмовок, і сказати, що нема де зберігати, фінанси не дозволяють. Ось якраз, щоб фінанси дозволяли, треба ретельно готуватися та брати одразу багато. Мало того, що це дозволяє значно економити на їжі за рахунок придбань за нижчими цінами, так можна добитися додаткової знижки за опт.

Проаналізуйте самі, подивіться на плюси та мінуси, внутрішній голос вам завжди підкаже правильну дорогу. Відчувши ситуацію, починайте економити вже сьогодні. Кожен зекономлений рубль є вашим доходом.

Заощаджуй на їжі, використовуючи знижки та опт.

У попередньому абзаці було сказано кілька слів про закупівлю оптом, що дозволяє заощаджувати. Обов’язково вдавайтеся до такої можливості. Також слід придбати картки, що надають знижки тих магазинів, в яких регулярно купуєте продукти.

Вигідніше, виходить, купувати продукти на тиждень, щоб за одну покупку сплатити велику суму, тим самим отримати велику знижку відповідно більше економити.

З такими продуктами, як хліб, молоко, і подібних до них, звичайно, оптом не купиш. Та й вибирати їх потрібно за уподобаннями сім’ї, хтось молоко не п’є, або хліб не їсть, та чи мало чого. Аби було в радість.

Домашня їжа – це приємно та економно.

Мало хто може з цим посперечатися. Знаю, що бувають винятки, але все ж таки. Намагайтеся якнайменше харчуватися в різних кафе та їдалень. Віддавайте перевагу домашній їжі. Снідати, обідати і вечеряти завжди краще будинок. І не лише через економію.

Якщо немає можливості відвідати будинок, візьміть обід з собою.

Насамкінець, хочу сказати, що абсолютно не важливо, чи будете ви застосовувати вищезазначені способи. Головним критерієм оцінки має бути ваше здоров’я. Є необхідність, час, можливість зайти в кафе пообідати, навіть на шкоду грошовим витратам, обов’язково зайдіть та перекусіть. Живіть вільно, і знайте, що на їжі теж можна грамотно заощадити, без шкоди здоров’ю.

Висновок:

Використовуючи невеликі хитрощі економії, можна завжди мати на столі необхідну і здорову їжу. При цьому живучи вільно і балуючи сім’ю сюрпризами.

Як заощадити електроенергію вдома – 8 способів

Американські сайти для заробітку в Інтернеті

Як економити на покупках — 10 практичних порад

error: Вміст захищений!!