Як хобі перетворити на заробіток? 10 важливих правил

Отримувати гроші за своє хобі – кращий спосіб зайнятися бізнесом. Ви не тільки займаєтеся тим, що вам подобається, але також заробляєте і вчіться.

10 правил, які дозволять почати свою справу:

1. Не бійтеся брати гроші за те, що вам подобається.

2. Створіть веб-сайт якомога швидше.

Це може здатися банальним, але ви будете здивовані міццю власного веб-сайту. Ви виявите, що, маючи веб-сайт, ви почнете серйозно ставитися до себе. Ви будете почувати себе підприємцем, а не любителем.

Як хобі перетворити в заробіток
smiling elegant woman in white sweater and skirt with basket with knitting yarn and needles learn how to knit using website on a laptop at modern home in sunny winter day.

Не обов’язково віддавати багато грошей за розробку сайту. Можна зробити його на будь-якому безкоштовному конструкторі сайтів і трохи пізніше купити платну версію, щоб він працював без обмежень. На старті можна користуватися і безкоштовними варіантами.

3. Не обов’язково відразу відкривати ІП.

Протестуйте нішу, якої хочете займатися. Реєструйтеся, як юридична особа, вже тоді, коли будете впевнені, що справа піде. Для тесту можна, наприклад, створити кілька оголошень на дошках оголошень і розповісти людям про свій товар або послугу. Якщо вам почнуть дзвонити або писати, значить попит є.

4. Маркетинг – це все для вас.

Легко зробити, але важко продати. Щоб заробляти гроші, ви повинні вміти робити і те, і інше: створювати, а потім вміти це продавати. Розкажіть кому-небудь про своє хобі. Не розраховуйте на швидке отримання рекомендацій. Це працює, але може тривати до декількох років. Новини поширюються повільно, тому для початку вам потрібно буде покластися на своїх інтернет-клієнтів. Отримайте їх в Facebook, Google, на тематичних форумах, дошках оголошень і з інших джерел.

5. Поговоріть зі своїми клієнтами.

Основна помилка будь-якого бізнесу – робити те, що нікому не потрібно. Якщо ви зосереджені на своєму хобі, у вас може виникнути спокуса ігнорувати потреби клієнтів. А адже це вони платять, і без них продажів не буде. Тому почніть розмовляти з покупцями якомога раніше. Пошукайте їх в тематичних групах, на форумах, в соціальних мережах. В ідеалі ваша ідея повинна відповідати вже існуючим потребам.

6. Будьте відкриті і покажіть процес створення.

Це ваше найпотужніше маркетингове зброю, не бійтеся його використовувати. Ви можете показати на своєму веб-сайті або профілі в соціальних мережах, як зроблений ваш продукт. Завдяки цьому ви можете викликати інтерес у потенційних покупців.

7. Будьте собою і не вдавайтесь великою компанією.

Не соромтеся представитися по імені і не претендуйте на звання міжнародного стартапу, якщо таким не є. Якщо час від часу ви будете демонструвати недостовірність, клієнти будуть почувати це. І їм це не подобається. А якщо їм це не подобається, вони це не купують.

8. Не відкладайте догляд з основної роботи.

Швидше за все хобі стане доповненням до вашої роботи. Однак настає час, коли продажі і компанія ростуть. При досягненні доходу від хобі, порівнянного з зарплатою на роботі, не варто чекати. Виняток: якщо вам реально подобається колишня робота і / або вам потрібно ще попрацювати, щоб отримати певний досвід, необхідний для подальшого розвитку вашого власного справи.

9. Підготуйте наступні продукти.

У кожного продукту свій життєий цикл, навіть у того, який ви створили в рамках свого хобі. Спочатку товар модний і процвітаючий, але з часом його продажу починають знижуватися. Тому, якщо ви серйозно ставитеся до того, щоб заробляти на своєму хобі, вам слід подумати про новинки з самого початку. Це можуть бути абсолютно нові речі або якісь поліпшення. Однак жодна компанія не може довго існувати без зростання. Про це варто пам’ятати з самого початку.

10. Варто мати партнера.

Коли ви будуєте бізнес, грунтуючись на своєму захопленні, вам може бути легко створити продукт для продажу, але Ви можете втратити важливі бізнес-елементи. Ось чому добре мати партнера або інвестора. По крайней мере, того, хто круто подивився б на весь проект. Така людина обов’язково стане в нагоді, якщо хобі буде не тільки захопленням, а й джерелом великих грошей.

Найважливіше – діяти!

Головний ворог успіху – це голова. Якщо ви віддані своєму хобі, то легко потрапите в пастку досконалості. Ви продовжите вдосконалюватися, тому що «продукт ще не достатньо хороший» або «Я не досконалий в тому, що роблю».

І в 90% випадків ці недоліки видно тільки вам. Клієнтам не потрібно досконалість, щоб бути щасливими. Їм достатньо отримати цінність, а не досконалість. Що б ви не робили, якщо ви серйозно ставитеся до свого хобі і займаєтеся їм кілька років, у вас є достатній рівень майстерності. Досить почати брати за це гроші.

Тому почніть зараз, але не чекайте. Тому що, якщо ви чекаєте досконалості, ви ніколи не доживете до нього.

Кредитна картка «Універсальна Gold» ПриватБанк

Як розводять людей в Інтернеті — Топ-10 лохотронів

Сторінка в Facebook: як створити і заробити на ній?

Створення (розробка) та просування сайтів: Веб-майстер

error: Вміст захищений!!