Як стати блогером і заробляти гроші?

Блогери – категорія людей, яку люблять і ненавидять одночасно. Хтось вважає їх прикладом для наслідування, а хтось думає, що все це несерйозно, і пора б їм уже влаштується на нормальну роботу. Але, як би там не було, з кожним роком ця сфера діяльності привертає все більше людей як з молодого покоління, так і з більш зрілого. І якщо раніше блог сприймався як хобі, то зараз – це професія.

Що потрібно знати про Блогерство?

По суті блогери – це люди, які викладають контент певної тематики і займаються просуванням своєї сторінки, а часто ще й заробляють на цьому.

блогерство
Beautiful young woman in casual wear smiling while recording video

Залежно від того, як подано матеріал, блоги можна поділити на кілька категорій:

1. Блог – скорочено від відеоблог. Тут вся інформація представлена ​​в форматі відео.

2. Текстовий – в таких блогах переважає текст, який іноді розбавляється картинками.

3. Фотоблог – повна протилежність попереднього варіанту. Головний об’єкт – фото, яке може бути доповнено підписом.

4. Підкаст – аудіоблог. Все, що людина хоче розповісти, він записує на диктофон, а потім викладає запис в мережу.

Також є особисті і корпоративні блоги. Перші ведуться через одного чоловіка, він викладає те, що цікаво йому. А другі створені для продажів і управляються фахівцями, яких найняла компанія.

Як стати блогером?

Всім, хто хоче цим займатися – не завадять деякі якості. Це в першу чергу, активність і любов до публічності, закритим людям досить складно спілкуватися з аудиторією.

Також важливі харизматичність, завзятість, креативність, а особливо – стресостійкість. Адже Хейтер є скрізь, але не можна все сприймати близько до серця.

З чого почати?

Для початку потрібно визначитися з видом блогу і вибрати тематику. Це повинно бути щось близьке і цікаве автору, так буде простіше знаходити ідеї і залучати людей.
Наступним етапом є обладнання і навички роботи з ним.

Наприклад, для якісного блогу потрібно обзавестися гарною камерою (бажано штативом), мікрофоном, навчитися хоч трохи монтувати відео.

Заздалегідь складений приблизний план публікацій допоможе правильно розподілити час і не загубитися в ідеях. Добре, коли є кілька готових матеріалів наперед – це страховка на випадок непередбачених обставин.

Не варто думати, що аудиторія прийде миттєво і на рахунок почнуть капати грошики.

В першу чергу блогерство – це робота на якість. Саме хороший контент – запорука успіху. Так що спочатку доведеться вкласти чимало часу і ресурсів, перш ніж почати заробляти.

Як заробляє блогер?

Як стати блогером
illustration of a young Slavic girl blogger with red hair in a sweater resting over a cup of coffee on a carpet with a laptop.girl takes herself on camera phone for a blog at home.home vlog.flat style

Відповідь проста – на рекламі. Найчастіше блогери, у яких вже набралося досить велика кількість передплатників – співпрацюють з різними магазинами, брендами, компаніями, просуваючи їх товар або послуги на своїй сторінці.

Найпоширеніші майданчики для цього – YouTube і Instagram.

Заробіток на YouTube

Щоб почати отримувати дохід від свого каналу, потрібно набрати мінімум 1000 передплатників і 4000 годин переглядів / рік.

Після цього можна підключити партнерство з платформою і отримувати гроші від реклами, яка буде показана в відео. Також хорошим варіантом є платне рекламування чого-небудь.

Заробіток в Instagram

Тут немає чіткого порога, але потрібно хоча б 5000 підписників, щоб зацікавити рекламодавця.

Висновок

Блог – це непросто захоплення – це праця, часто нелегкий. У нього багато потрібно вкласти, але потім при належному завзятості все окупиться сповна.

Як знайти і видалити вірус на сайті?

Як приймати оплату в Інстаграм? 4 популярних способи

Розмір зображень в: Instagram, Фейсбук, Тік Тік, YouTube, Твіттер, Pinterest

Як почати вести блог – список з 9 рекомендованих заходів

error: Вміст захищений!!