Як заробити гроші літом (варіанти літнього заробітку)

Літо – це прекрасний час, щоб відпочити і підробити. Якщо з розумом підійти до пошуку роботи і не кидатися туди де багато платять, а туди, де кращі умови, то буде два в одному: відпочинок від офісу, плюс гроші на поїздку до Туреччини. Влаштуватися на тимчасову роботу можна протягом дня, причому як на кілька годин, так і на кілька місяців, особливо багато вакансій в агросекторі. Ягідні фермери запрошують на збір чорниці і полуниці, лісництво – на висадку саджанців, а тваринницькі ферми – на покіс трави.

Що вибрати і скільки можна заробити дізнаєтеся зі статті.

Перевірена стратегія як заробити гроші влітку, яка точно працює

Літній сезон – це не тільки період відпусток і літніх канікул у студентів які використовуються для відпочинку, це ще можливість зміцнити своє матеріальне становище, влаштувавшись на сезонну роботу. У цей період ринок праці активно лихоманить: одні люди, наприклад, приватні підприємці шукають працівників на вакансії, що утворилися, інші, наприклад, студенти і відпусткники, роботу з хорошою оплатою.

В Україні сезонний ринок нічим не відрізняється від Європейського, хіба що оплатою праці.

У Європі вона на кілька порядків вища. З приходом літа починається період сезонних робіт. Багато хто не знає, що це таке і які плюси і мінуси є у такого виду робіт. Традиційно до сезонних видів робіт відносяться сільськогосподарські та будівельні роботи, сфера послуг, весь спектр робіт, які актуальні в туристичній сфері.

Плюси сезонних робіт:

• це роботи, які не вимагають особливих знань і умінь, вам доведеться виконувати прості завдання. Якщо вас цікавить робота на нетривалий термін то сезонні роботи якраз для вас, адже сезон закінчиться, а разом з ним і робота.

• брак робочих рук у агробізнесі привів до великого вибору сезонних вакансій, тут є з чого вибрати, наприклад, збір полуниці, прибирання в готелях, торгівля овочами, та інші схожі пропозиції.

Перейдемо до мінусів сезонної роботи:

• Це важкі умови праці. Не можна звичайно так сказати про всі локації, але переважна більшість в сезон літа – це роботи в полі під пекучим сонцем в незручних позах, тому якщо у вас є проблеми зі здоров’ям, а особливо з суглобами або спиною така робота вам не бажана.

Як заробити гроші літом

Протягом останніх десяти років постійним високим попитом користуються робітники на сільськогосподарські роботи, наприклад збір полуниці, в Німеччині, Фінляндіі, в Польщі. Оплата праці в Україні значно нижча, ніж за кордоном. Наприклад, у нас зібрати один кілограм полуниці коштує 5 гривень, у Польщі за таку роботу заплатять 150 злотих на день.

Дуже затребувані влітку продавці всіх напрямків, як продовольчих, так і промислових товарів. Наприклад, продавці прохолодних напоїв, морозива, солодкої вати, попкорну тощо.

Скільки можна заробити грошей влітку на сезонній роботі

Зарплата на тимчасових, сезонних роботах, залежить від сфери діяльності та умов роботодавця. Наприклад, кухарю можуть запропонувати роботу на кілька літніх місяців з оплатою 300-500 гривень в день, з безкоштовним харчуванням і проживанням.

В середньому в регіонах:

  1. універсальним кухарам пропонують зарплату від 12 тисяч гривень,
  2. садівникам – від 8 500 грн.,
  3. покоївкам – від 7 700 грн.,
  4. рятувальникам – від 6 тис. грн.,
  5. менеджерам прокату велосипедів – від 6 тис. грн.,
  6. прибиральникам приміщень – від 6 тис. грн.

Дуже часто на сезонні роботи запрошують людей і роботодавці державних установ. Наприклад «Укрпошта» приймає на тимчасову роботу в літній період операторів і кур’єрів із зарплатою від 6000 грн.

Як заробити гроші влітку: робота, яка не вимагає знань і вмінь

1). Продаж полуниці та інших фруктів на вулиці.

У сезон дозрівання полуниці багато фермерів наймають продавців, щоб ті продавали полуницю на ринках і в невеликих точках на вулиці. В цей час в кожному житловому масиві можна зустріти молодих людей, які торгують полуницею з невеликого столика, і все його обладнання – це ваги і невеликий сейф.

Скільки можна заробити грошей влітку на сезонній роботі
View of the Blue Lagoon, Oludeniz, Mugla, Turkey

2). Роздача листівок та інших рекламувок від туристичних агентств на головній вулиці міста.

Це настільки проста робота, що виконати її може будь-який підліток. Вона не вимагає кваліфікації, досвіду, тут не важливо, який у вас вік, тому почати працювати можна в той же день, коли вас приймуть на роботу. Однак це низько оплачувана робота і на ній довго не затримуються.

3). Сезонна робота в садку.

У кожному місті є контора, яка надає послуги по догляду за клумбами і садом. І вони постійно шукають працівників, для виконання простих робіт, таких як сапання або згрібання листя . Тому варто пошукати в своєму місті невеликі компанії, які іноді наймають помічників.

4). Робота по розкладці товарів на полицях в гіпермаркетах.

Часто таку роботу виконують студенти під час навчання, знайти вакансію можна, наприклад, через агентства тимчасового працевлаштування, які постійно співпрацюють з гіпермаркетами. У всякому разі, на таку роботу завжди затребувані працівники, особливо в період літніх відпусток, коли в супермаркетах багато товарів, які потрібно розкласти.

5). Зайнятість під час акції та дегустації.

Саме тут, найчастіше, шукають роботу дівчата, які потім стоять в гіпермаркетах і пропонують покупцям нове печиво або сир. Чоловіки іноді знаходять таку роботу в рекламних акціях з електронним обладнанням. У цьому випадку погодинна ставка набагато вище, ніж при дегустації та рекламі продуктів.

6). Продавець в магазині, в торговому центрі – це не тільки робота на канікулах, а й шанс затриматися довше.

Чому роботу варто шукати влітку? У магазинах в цей час багато співробітників йдуть у відпустки, а студенти, які тимчасово працювали, закінчують навчання і кидають роботу, тому що починають шукати вакансію, пов’язану з їх освітою.

У цей складний період адміністрація змушена шукати їм заміну, тому із задоволенням приймає людей за тимчасовою угодою.

Люди, які шукають літній підробіток, можуть цим скористатися і пошукати, чи є де-небудь оголошення про наймання.

7). Робота в ресторані, в пабі, в парку атракціонів, кіоску з їжею

– відмінна ідея підробити влітку, адже в кожному містечку, куди приїжджають туристи, щорічно відкривається маса таких літніх закусочних.

Влітку жвавішає вуличне життя і парки відпочинку, де зазвичай працюють студенти.
Робота в пабі або в парку атракціонів має дві переваги.

• По-перше, для того, щоб влаштуватися на таку роботу, зазвичай не потрібно ніякої кваліфікації і досвіду.

• По-друге, якщо ви знайдете відповідне місце роботи, можете розраховувати на чайові. Іноді це може бути більше зарплати, так як вона, на жаль, в таких місцях не карколомна.

Недоліки – це робота в незвичні години, часто вночі. Зворотною стороною роботи в таких невеликих гастрономічних кіосках, наприклад, на березі моря, є ще й те, що там багато відпочиваючих і у вас, ймовірно, не буде часу для відпочинку, тому така робота втомлива.

8). Щоб заробити хороші гроші влітку, можна влаштуватися на роботу в Mcdonald’s.

Там також можна працювати без будь-якого досвіду і освіти. Перевага роботи в цих установах – це гнучкий графік роботи. Хоча це не так важливо під час літньої відпустки або канікул, тому що, якщо хтось шукає роботу на літо, у них зазвичай є вільний час, гнучкий графік буде корисний, якщо ви вирішите залишитися в Mcdonald’s на більш тривалий час. Багато молодих людей – від 16 до 18 років, мріють на канікулах попрацювати в Mcdonald’s.

Як заробити гроші влітку: підробіток під час відпочинку на морі

Деякі люди спокушаються зароблянням грошей під час відпустки з відпочинком на морі. Вони спокушаються пропозицією сезонної роботи з продажу книг, журналів, газет на березі моря, в спеціальному наметі, де можна купити кримінальні романи і путівники за кілька гривень.

Це хороший спосіб заробити влітку, якщо ви любите книги, але це також втомлива і важка робота.

Приємно, що ви на морі проводите там 2-3 місяці, але якщо доводиться працювати по12 годин на день, і 6 днів на тиждень, повертатися додому, коли заходить сонце, з’являється відчуття, що відпустка вислизає з рук. Те ж саме, і з роботою в сувенірних крамницях – багатогодинна щоденна робота, і всього кілька вихідних, тобто працювати доведеться все літо.

Взявшись за таку роботу, експерти радять уважно ставитися до зарплати. Хитрі власники кіосків домовляються з продавцем при найманні на роботу, наприклад, з кінця червня до кінця серпня, і пропонують круглу суму на весь період, наприклад, 10 000 гривень.

На перший погляд сума звучить непогано, але якщо уважніше все порахувати з урахуванням 12 годинного робочого дня, то виходить що вона нижче національного мінімуму (6 000 гривень при 8 годинній роботі) майже в два рази.

Як заробити гроші влітку: 5 бізнесів, які легко відкрити

Літо – це пора, щоб почати щось нове, наприклад, відкрити сезонний бізнес, який легко окупається, легко регулюється і може слугувати непоганим джерелом додаткового доходу.

1). Торгівля морозивом

– це сама банальна ідея, яка першою спадає на думку. Експерти радять вибрати людне місце, де постійно тусується багато людей. Звичайно ж ви зіштовхнетеся з серйозною конкуренцією, але тут важливий творчий підхід. Назвіть свою скриньку з морозивом якось оригінально, повісьте прикольний банер, виділіться серед конкурентів і тоді вам нічого не страшно. Тому це прекрасна ідея для того щоб відкрити влітку простий бізнес.

сезонна-робота-в-польші

2). Тату з хни.

Що це таке? Ви напевно часто зустрічали у своїх друзів в Інстаграмі в історіях якісь дивні візерунки на руках з коричневої фарби, так ось це тимчасові татуювання.

Дуже багато молодих людей займається тим, що їх роблять особливо в таких місцях, де масове гуляння людей. Тому якщо у вас досить рівні руки ви завжди можете спробувати себе в цій діяльності.

Тюбик чорнила коштує приблизно 35-40 гривень, потренуватися можна навіть на собі, так як татуювання тимчасове. Тому якщо у вас добре з фантазією добре з малюванням або ви просто не знаєте чим ще зайнятися, то це ваш вибір. Головне знайти підходяще місце, а влітку подібних місць дуже багато.

3). Ремонт велосипедів.

Влітку дуже багато велосипедистів. Бувають випадки, коли трапляються перебої в роботі громадського транспорту. Навіть якийсь час автобуси не ходили, тому багато людей сіли в сідло і швидше всього після того, як ситуація з транспортом нормалізується, всі так і залишаться на велосипедах.

Точніше більшість, тому можете сміливо використовувати нагоду для організації бізнесу з ремонту велосипедів, тому що вони ламаються, а лагодити їх не так вже складно, але багато людей не вміють цього робити.

Спробуйте відкрити майстерню з ремонту велосипедів, розрекламуйте її всіма можливими способами – це і соцмережі, і роздача рекламних листівок, публікація в місцевому міському форумі та інше. Можливо, люди звернуть на це увагу і у вас з’являться замовлення.

Ремонт – це не якась ракетна наука, тим більше, що в інтернеті дуже багато статей і матеріалів про те, як лагодити якісь конкретні поломки у велосипедів.

Тому, якщо ви помітили у себе вміння дружити з технікою і гайковими ключами, скористайся цим шансом. Велосипедів дуже багато і без роботи ви не будете.

4). Прокат велосипедів.

Якщо ваш стартовий капітал дозволяє вам придбати кілька вживаних велосипедів, ви можете відкрити прокат, зробити простенький сайтик на безкоштовному хостингу, через який можна було б залишати заявки на бронь велосипедів.

5). Мангали на прокат.

І не тільки мангали, а все, що пов’язано з шашликами. Якщо ви знаєте якісь точки, де відпочивають люди і роблять шашлики, активно відпочивають таким м’ясним грильним чином, прийдіть туди, візьміть кілька своїх мангалів з дачі, якщо вони у вас є, або візьміть у друзів і здавайте їх в прокат. Обов’язково візьміть з собою шампури, дрова, вугілля, засіб для розпалювання. Ці матеріали в будь-якому випадку закінчуються у людей, які там відпочивають. Тому ідея не погана, тим більше, що витрат практично немає.

Резюме

У статті описані реальні способи, як можна заробити гроші влітку. Сезонний бізнес – це не міф, адже ми всі свідки, як люди навколо нас заробляють, а ми в цей час сидимо вдома, і говоримо, що все це дурниця, так як в бізнесі велика конкуренція. Так, конкуренція є, а скажіть, де її немає. Але, тим не менш, люди якось придумують щось нове, щоб реалізовувати свої ідеї. Вони якось по-іншому ставляться до організації бізнесу, тому відрізняються від інших і у них все виходить.

Повірте, золотої пігулки немає, потрібна фантазія і творчий підхід.

Загальна характеристика інтернет-магазину одягу

Як здати в аренду Фейсбук аккаунт — відгуки

Сайт візитка: Замовити сайт: Створити сайт: Розробка сайтів під ключ ціна

error: Вміст захищений!!