Як здати в аренду Фейсбук аккаунт – відгуки

Основна вимога до користувачів – на одну людину може бути заведений тільки один акаунт, який обов’язково реєструється на справжнє ім’я. Таке правило обмежує можливості рекламників. Для того щоб обійти його, сьогодні аккауни беруть в оренду.

У такої схеми є свої мінуси і плюси.

Для чого була розроблена аренда в Фейсбуці

Рекламний профіль – це частина особистої сторінки. Така система розроблена для прив’язки всіх фінансових звітів до певного фізичній особі. Активно працюють сторінки є в продажу на сайті, однак вони дорогі, так як вимагають певного часу і ресурси для оформлення. На сайті знаходиться близько двох мільярдів чоловік, проте лише мала частина займається рекламою.

Найчастіше, якщо потрібно реклама товару, за який адміністрація сайту може заблокувати, акаунти беруть в оренду, побоюючись за свої особисті дані та блокування рахунку.

Відгуки про оренду аккаунта фб

Як і в будь-який інший галузі, є ряд плюсів і мінусів у такого способу заробітку. З одного боку, людина отримує гроші нічого не роблячи, з іншого боку – недобросовісні рекламодавці.

Як здати в аренду фейсбук-аккаунт

Негативні відгуки можна знайти на ресурсах таких як:

• Бахов.нет;
• Косса.ру;
• Ютуб

Є і позитивні відгуки, проте їх не так багато. Подивитися можна, пошукавши в пошуці Гугла по тематичному запиту.

Важливо: на сьогоднішній день ця сфера малорозвинена, тому часто пропозиції про аренду є шахрайськими. В результаті аккаунтом особи користуються, проте грошей він не отримує. Можливо і блокування сторінки з огляду на виявлення підозрілої активності.

Найбільш безпечний спосіб здачі в оренду

Можна розмістити оголошення про те, що особистий профіль фб здається в оренду на біржі фрілансу – кwork.ru. Зазвичай на них чітко відстежується діяльність користувача і полягає своєрідний договір. В такому випадку, сумлінному рекламодавцю доведеться виконати умови. Є два способи передачі можливості управління профілем:

1. Віддалений доступ без передачі даних
2. Доступ з передачею пароля і логіна рекламодавцю.

Які можуть бути ризики?

Важливо, що передала особистих даних для входу в профіль суперечить встановленим правилам на сайті. Такі дії можуть призвести до таких наслідків:

1. Фізична особа ризикує втратити доступ до свого аккаунту. Рекламщики можуть змінити пароль і всі дані, після чго вхід на фейсбук буде закритий.

2. Не відомо для чого потрібен був профіль. Можуть відбуватися шахрайські дії від імені користувача.

3. Якщо будуть порушені правила Фейсбук профіль може бути повністю заблокований.
Найбільш надійна схема роботи з орендою – передача віддаленого доступу.
Важливо: адміністрація соціальної мережі активно бореться зі схемами оренди профілів. Розробляється безліч методів боротьби з цією діяльністю.

Вимоги до акаунтів, що здаються в оренду

Для того щоб налаштувати рекламну сторінку, не підійде тільки створений акаунт або профіль-одноденка. Найчастіше рекламщики беруть в оренду тільки акаунти, які підходять за такими параметрами:

• термін роботи на момент оренди не менше року;

• вся інформація заповнена;

• є фото, пости, відео;

• на сторінку прив’язаний номер телефону;

• не менше 20 друзів у профілю;

• раніше не був в оренді;

• не повинен бути виявлений в сервісах по накрутці популярності;

• прив’язаний до аккаунту інстаграмм.

аккаунт фейсбук в оренду

Замовникам послуги потрібно повноцінний робочий аккаунт, який має високий рівень довіри. Він не повинен бути задіяний в будь-якої підозрілої діяльності раніше.

Принцип роботи віддалено

Процес оренди і передачі даних виглядає так:

1. Користувач віддає сторінку на перевірку замовнику.

2. Рекламщик перевіряє профіль і вирішує, чи підходить він за параметрами.

3. В обумовлений з замовником час через програму віддаленого доступу, до комп’ютера користувача підключаються, налаштовують і запускають рекламу.

4. Через такі програми як Таймвьюер або Анідеск, користувач бачить всі дії рекламщика і може їх контролювати.

Якщо є бажання в подальшому займатися рекламною діяльністю, це може бути корисним досвідом для користувача.

Наслідки здачі аккаунта

Найчастіше людина, запитувач аккаунт в оренду, турбуватися про своє особистому профілі, або втратив його раніше через блокування адміністрацією сайту. Потрібно розуміти, що часто така діяльність порушує правила, прописані керівництвом Фейсбук.

Запуск реклами з незаконними товарами на фейсбуці заборонений, тому це неможливо. Кожен проект ретельно перевіряється адміністрацією перед запуском. Якщо рекламодавець буде спамити, або здійснювати шахрайські дії з сторінки користувача, а також погрожувати іншим особам, це може навіть привернути увагу правоохоронців.

Наслідки здачі инстаграм аккаунта

Такий спосіб отримання грошей простий і не займає великої кількості часу, проте є свої ризики. Думки стосовно такого виду заробітку розділилися. Одні користувачі негативно налаштовані, так як порушується захист персональних даних і є ряд ризиків. Інші ж бачать велику вигоду, так як є можливість навчитися користуватися рекламним профілем і заробити гроші сидячи вдома на дивані.

Як здати аккаунт і рівень заробітку

Якщо після прочитаного бажання здати сторінку в фейсбуці залишилося, потрібно ретельно відібрати пропозиції. Ознайомитися з діяльністю організації і успішно завершеними угодами. Такі оголошення є на сайт з пошуку роботи в інтернеті, в тематичних групах під вконтакте або на сайті для розкрутки.

Основні умови, які слід дотриматися:

1. Вибирати тільки того, хто пропонує віддалене підключення.

2. Попросити приклади публікацій, які будуть в проекті, запускається з особистої сторінки.

3. Прочитати правила фейсбук стосовно реклами. Вивчити перелік допустимих товарів і послуг для рекламування.

4. Якщо пропозиції рекламодавця для реклами часто відхиляються адміністрацією, співробітництво потрібно відразу ж розривати.

5. Потрібно вести постійний контроль діяльності з особистої сторінки і з рекламного профілю.

6. Ні в якому разі не варто прив’язувати особисті реквізити для оплати.

На сьогодні за здачу акка в оренду можна отримати від 500 до 5000 рублів за один місяць.

Максимальну суму можна отримати лише при наданні повного доступу. У такому випадку термін оренди буде невеликим, тому що в найближчому майбутньому аккаунт буде заблокований. Причиною короткостроковість, також, може бути і те, що рекламний проект швидко закінчиться.

Такий спосіб заробітку набирає популярність. Сьогодні люди намагаються створювати правдоподібні акаунти на фейсбуці, вести активну діяльність певний період часу, після чого здають кожен в оренду. Маючи від десяти профілів можна заробити пристойну суму за місяць.

Сайт візитка: Замовити сайт: Створити сайт: Розробка сайтів під ключ ціна

Як перевести гроші з Росії в Україну (з України в Росію)

Кредит готівкою: в якому банку краще взяти?

error: Вміст захищений!!