Як заробити гроші взимку? 5 способів +1 бонус

Зараз на вулиці “зима” і багато людей почали думати на тему “як заробити гроші зимою” і якраз в ційстатті буде описано 6 практичний ідей для заробітку взимку без вкладень.

Отож почнем: перший спосіб для заробіку на Новий Рік, це “Дід Мороз по виклику”

Як заробити гроші взимку
Для початку нам знадобится десь знайти костум Діда Мороза, можна попитати в знайомих, або взяти в оренду на який час, наприклад на 10 днів ( коли пройде Новий Рік, костюм можна повернути і все ) для цього потрібно зайти на ОЛХ і пошукати там, бо там дійсно є все.
Так, костюм знайшли, дальше починам шукати клієнтів ( замовлення ) для цього потрібно написати текст типу: Дід Мороз по виклику, прийду розкажу віршик Вашому малюку і подарую Новорічний подарунок.
Дальше вказати свій контакт, розпечатати на принті пару листів А4, вирізати акуратно, так номера, взяти клей і піти розклеїти по під’їздам свого та прилеглих будинків.
Також можна розмісти безкоштовне оголошення на ОЛХ та інших досках.
На цьому все, тепер залишилось чекати дзвінків і збирати замовлення.

2 спосіб для заробітку це – “прибирання снігу” давайте подумаєм як тут діяти!

прибирання снігу
Snow and Ice Removal after Blizzard Concept. Cheerful Characters Remove Snowdrifts with Shovels from Ground Clean Backyard from Snow. Neighbors Wintertime Activity. Cartoon People Vector Illustration
Якщо Ви живете в приватному масиві, то тут простіше, просто купляєте лопату для снігу, зранку коли випало багато снігу, виходе з дому і шукаєте потенційних клієнтів, ходяти від будинку до будинку, повірте на слово, що таким чином, ви дуже швидко знайдете хорошу пропозицію і непогано підзаробите.
Також можна взяти з собою друга, вдвох веселіше і швидже будете справлятись із роботою.

Ще можна також подавати безкоштовні оголошення на різних досках ( їх читаю старші люди і можуть запропонувати вам роботу ).

Так, з цим способом, розібрались. Потрібно працювати фізично і грошенята задзвенять у ваших кишенях.

3 спосіб це “Коляда на Різдво Христове” потрібно вивчити гарні колядки і ходити до сусідів, друзів, знайомих, колядувати і отримувати гроші.

Коляда на Різдво Христове

Ви знаєте, що є така традиція на Свят-вечір, колядувати. Особисто я обожнюю Різдвяні свята і коляду в тому числі, також можна брати з собою друга абож йти самому в колядки.

Единий мінус цього способа, що є обмеження по віку, адже 40-літний дядько навряд-чи буду йти колядувати.

4 спосіб “прокат санок” – цей спосіб мені найбільше подобається, і зараз поясню, чому.

прокат санок

Отже, майже всюди в парках чи скверах є зимові гірки і охочих кататись там завжди хоч відбавляй, але проблема в тому, що не кожний має санки вдома на балконі і прийде з ними, ось тут наша фантастична бізнес-ідея і вступає в дію.

Купляєте 3-4 пари санок, йдете на оживленну гірку і чекаєте свої клієнтів ( а їх буде дуже багато ) здаєте санки в оренду на 10-20-30 хв і отримуєте свій кєшик ( грошенята ) ну як вам така ідея? Напишіть в коментарях!

5 спосіб “передержати домашніх тварин” тобто це як, гаразд зараз розкажу.

Взимку дуже багато людей їздить в відпустки, і в великої кількості цих людей є свої домашні улюбленці – як як правило немає де діти, на період відпустки, ось вам і чергова бізнес ідея.

Якщо ваша квартира, чи дім позволяє взяти до себе на період котів, собач, хом’ячків, попугаїв тощо, тоді супер, ця ідея саме для вас. Даєте оголошення в Інтернет і чекаєте дзвінків.

Ну і бонусний спосіб заробітку взимку – це “продаж незамерзайки” так так, саме на неї є великий попит в мороз та холод.

продаж незамерзайки

Тут також немає нічого складного, находим десь саму речовину ( шукаєм дуже дешево) потім шукаєш гарне притрасове місце з хорошим авто-трафіком і чекає на своїх клієнтів.

Висновок

Як бачите друзі, способів заробітку взимку є досить багато, головне мати бажання та включати логіку і грошикі самі полізуть Вам в кишені.

Куди вкласти гроші у 2022 році — Інвестиції в Україні

Де можна виграти реальні гроші в Інтернеті

Заробіток на лайках в Інтернеті