5 способів заробітку на криптовалюті – новачку

Чи можна заробити на криптовалюті? Якщо можна, то яким чином? Де люди заробляють на криптовалюті? Це лише деякі питання, які часто ставлять новачки інтернету, які шукають в мережі можливість заробити. В основному це ті користувачі комп’ютерів, хто вперше дізнався про криптовалюту. .

Керуй бажаннями: 6 фактів про криптовалюту, котрі не дадуть вам заснути

Однак, перш ніж розглядати найчастіше використовувані методи заробітку віртуальних грошей, необхідно зробити деякі пояснення. Перш за все, необхідно пам’ятати, що цей ринок ще молодий, має як сильні, так і слабкі сторони. Серед переваг, безумовно, варто виділити капіталізацію, яка ще не досягла свого найвищого рівня.

Якщо у 2017 році вона перевищила 900 мільярдів доларів, то цифри, досягнуті останніми роками, становлять близько двох трильйонів доларів. Це говорить про те, що це ще молодий ринок, який знаходиться в стадії зростання.

Ще однією перевагою є наявність нормативних та ринкових прогалин та дірок, які можна використовувати для монетизації. Це пов’язано з тим, що ця валюта все ще не дуже стабільна. Її характеристики мають деякі мінуси, які слід враховувати при прийнятті рішення про інвестування в крипту.

Оскільки закони часто змінюються, і йдеться про нестабільний ринок, на якому невелика необачність з боку інвестиційного банку може визначити пік або обвал вартості криптовалюти.

Як заробити на криптовалюті

Щоб мати можливість отримувати гарний прибуток, потрібно брати на себе великі ризики, але не всі можуть собі це дозволити. Немає інвестицій з низьким рівнем ризику, які приносять щедрий прибуток, а якщо вони є, це пов’язано з шахрайством.

Якщо у вас виникає спокуса вкласти частину своїх заощаджень у криптовалюту, добре при цьому продумайте стратегію, щоб не втратити гроші. Багато обережних людей починають з нуля, не вкладаючи ні копійки, збирають по крихтах портфель віртуальних грошей.

Цей ринок підходить для людей з високою схильністю до ризику і з добре диверсифікованим портфелем. Ті люди, хто інвестує в активи із середнім або низьким рівнем ризику, можуть спробувати вкласти частину грошей у крипту, а сміливі та з великою грошовою подушкою можуть зробити інвестиції з високим ризиком.

Але в жодному разі не варто інвестувати всю доступну суму тільки в біткойни, оскільки, не маючи доходу від інших інвестицій з малим ризиком, виникає ймовірність, при краху біткоїна втратити всі гроші і навіть закладену нерухомість.

5 способів, як заробити на криптовалюті новачкові і крутому підприємцю

1.Майнінг криптовалют: що це таке?

Декілька слів про технічне визначення того, як працює майнінг криптовалюти. Тут необхідно зрозуміти, що ринок цифрових валют відрізняється від ринку паперової валюти і виступає в якості альтернативи традиційній банківській системі.

Криптовалюта має децентралізований ринок, це означає, що вона не має впливу від центральної влади і не належать до централізованого реєстру. Таким чином, будь-хто може взяти активну участь в цій цифровій системі, а транзакції можуть проводитися без проходження через центральний банк.

Але тут виникає питання: як усі транзакції перевіряються перед їх підтвердженням у бухгалтерській книзі? Тут вступає в гру. криптографічна система, яка є основою системи блокчейн, і «майнерів».

Фактично, кожна людина майнить умовні гроші, виконуючи на комп’ютері криптографічні обчислення, необхідні для додавання нових транзакцій до загального реєстру.

Після виконання цих складних алгоритмічних обчислень та перевірки транзакцій, виробнику в якості винагороди залишається невелика сума в криптовалюті. Процеси, які є частиною єдиної цифрової системи, включають перевірку блоків даних, що належать блокчейнам, та вноситься запис цих транзакцій до загального реєстру, який стає загальнодоступним для оточення.

Майнінг є фундаментальною діяльністю, що лежить в основі створення та «випуску» нової криптовалюти, і гарантує широку участь у проектах, пов’язаних з використанням технології блокчейн.

2. Хмарний майнінг: віддалений спосіб видобутку віртуальних грошей

Є альтернативний варіант класичного майнінга – це хмарний майнінг. Для цієї технології можна брати обладнання в оренду віддалено. Людина оплачує потужності і запускає спеціальну програму на своєму комп’ютері. Цей спосіб вимагає мінімальних вкладень.

Яку криптовалюту можна майнити?

Якщо спочатку діяльність з майнінгу була зосереджена виключно на біткойнах, з роками добувати її ставало все менш і менш зручно. А індустрія видобутку біткойнів стала занадто конкурентоспроможною. З цієї причини сьогодні існують різні стратегії отримання прибутку від майнінгу, і все більше і більше платформ дозволяють своїм користувачам навіть трохи брати участь у цих майнінгових операціях.

Отже, давайте спробуємо зрозуміти, які віртуальні гроші можна видобувати і які винагороди надаються тим, кому вдасться першим завершити весь технологічний процес майнінгу і видобути нову криптовалюту. Ось перелік кращих криптовалют, які варто майнити.

• Біткойн (BTC).

• Ethereum (ETH).

• Monero (XMR).

• Litecoin (LTC).

• Dogecoin (DOGE).

На цьому етапі виникає запитання, чи зручно майнити криптовалюту сьогодні? Найправильніша відповідь, яку дають фахівці – це те, що все залежить від початкових можливостей і цілей людини. Якщо вже є комп’ютер, що підходить для цих процедур, то ви, ймовірно, спробуєте стати частиною тієї групи людей, які витягують криптовалюту з мережі.

Якщо у вас немає можливості займатися майнінгом, але ви глибоко довіряєте цим активам, ви можете брати участь у групах інвесторів навіть із менш ефективними інструментами та ресурсами. які об’єднують свої можливості та технологію для управління процесами здобувати криптовалюту більш прибутковим і менш дорогим способом.

3.Альтернатива майнінгу: спекуляція криптовалютою

Як бачимо для майнінгу криптовалюти, потрібні певні ресурси. В результаті виникають високі витрати: вартість електроенергії та відеокарта та деякі інші деталі комп’ютера. Існують набагато дешевші альтернативні рішення, особливо якщо у вас немає потужного комп’ютера та грошей на постійну заміну відеокарти. Одним з основних, альтернативних методів майнінгу є онлайн-торгівля CFD криптовалютою.

CFD (англійська абревіатура від Contract for Difference) – це фінансовий інструмент, який дозволяє робити спекулятивні інвестиції. Торгівля за допомогою цього інструменту дозволяє отримувати прибуток від зміни ціни валюти з часом. Тобто – це різниця в ціні між купівлею та збутом валюти.

Основні переваги торгівлі CFD:

  • • можливість працювати навіть з малим капіталом, що значно знижує ступінь інвестиційного ризику;
  • • можна отримувати прибуток навіть на заниженні вартості валюти, використовуючи безперервні коливання нестабільного ринку криптовалюти.

Стратегія спекулянта, яка ще красиво називається перепродаж, полягає у купівлі криптовалюти, її подальшого утримання протягом певного періоду часу та перепродаж за ціною вище, ніж при купівлі. З більш практичної точки зору цей метод означає: матеріальні вкладення в криптовалюту, ціна якої, на думку спекулянта, буде збільшуватися, і тримати її у своєму гаманці в надії, що з часом вона подорожчає.

Придбавши віртуальні гроші і зберігши їх протягом тривалого періоду часу (7 – 8 років), багатьом користувачам вдалося збільшити свій капітал в десятки тисяч разів.

Однак зовсім не обов’язково чекати так довго існують варіанти заробити на цій валюті набагато швидше

Ті, хто обирає цей метод дуже часто купують кілька видів крипти, щоб урізноманітнити портфель і збільшити ймовірність заробітку. Так що, якщо валютчик програє, на одній валюті, продавши її за невигідною ціною, є шанс компенсувати збиток іншою валютою, продавши її за високою ціною.

4. Альтернатива майнінгу: щоденна торгівля віртуальними грошима

Термін «торгівля» відноситься до безлічі дуже коротких спекулятивних операцій. Тут йдеться про процес, за допомогою якого валютчик намагається отримати максимальний прибуток у найкоротші терміни часу, купуючи криптовалюти стільки, щоб продати та заробити.

Він може купувати і продавати навіть в один і той же день багато разів, одну і ту ж, валюту, щоб отримати хоча б маленький прибуток (1% -3%), але часто.

Такі мікрооперації, якщо постійно виконувати, з протягом часу можуть принести чималий дохід. Щоб торгувати з найменшим ризиком, рекомендується провести поглиблений аналіз тенденції ринку, використовуючи перевірені стратегії і завжди зі сприятливим співвідношенням ризику до прибутковості.

В основному торгівля здійснюється через криптовалютні біржі. Ці онлайн-сервіси дозволяють інвесторам торгувати найпопулярнішими цифровими грошима. Завдяки біржі у користувача будуть основні інструменти для відстеження тенденцій у вартості крипти і на підставі цього приймати рішення, коли купувати і продавати валюту.

У режимі прямої покупки є можливість спекулювати на падінні цін, не кажучи вже про щоденні коливальні рухи валюти. Отже, це класична інвестиція, аналогічна до тієї, яка зазвичай використовується на фондовому ринку.

5. Як заробити на криптовалюті: торгівля на біржі

Є міжнародні біржі без підтримки української мови є вітчизняні майданчики. Новачкам навіть не обов’язково створювати криптовалютний гаманець. Переводите гроші на біржу і назад прямо на місці. На деяких закордонних біржах для розміщення депозиту доведеться реєструватися в платіжних системах незручних для українських користувачів.

Відгуки про майданчики на професійних сайтах і форумах різноманітні, тому вірити всьому що пишуть не варто але загальну обстановку з’ясувати слід. Працюйте з надійними біржами, які гарантують безпеку ваших операцій. Обираємо популярну та надійну біржу Бінансе.

6. Binance – перевірений фінансовий інструмент для заробітку на криптовалюті

Бінансе – найпопулярніша біржа серед інвесторів, яка дає можливість здійснювати купівлю і продаж криптовалюти. Використання цієї біржі для інвестицій дозволяє купувати і продавати широкий спектр цифрових грошей, включаючи як основні, так і знову створені нові монети, що розвиваються. Крім того, за допомогою Binance цифрову валюту можна конвертувати у звичайні гроші.

Головна фішка платформи – це її власна криптовалюта під назвою Binance Coin, яка призначена для оплати послуг, які пропонує біржа. Binance Coin – одна з криптовалют, що має велику капіталізацією, яка часто входить до десятки кращих цифрових валют в обігу.

7. Трейдинг криптовалюти: купуй дешевше, продавай дорожче

Такий варіант також забезпечується в процесі взаємодії з біржею однак на відміну від попереднього способу трейдинг не передбачає пасивного очікування зростання курсу, навпаки доведеться вести активну торгівлю.

Трейдерам знадобляться певні фінансові знання для здійснення основних функцій торгівлі:

  1. постійне стеження за котируваннями,
  2. аналіз графіків,
  3. використання ботів та інших інструментів торгівлі,
  4. вибір моменту для відкриття і закриття ордерів.

Всі ці дії відбуваються з метою отримання прибутку в цьому допомагає основне правило торгівлі:

  • купити дешевше щоб потім продати дорожче.

На криптовалютних біржах є величезна кількість інструментів для отримання доходу з використанням трейдингу.

Бізнес в Інстаграм: Топ-13 ніш для успішного старту

Гроші на депозит: в який банк краще покласти

Як заробити на копірайтингу — покрокова інструкція