OLX – як заробити 100 000 грн ( бизнес на Oлх )

OLX – це не нове слово для користувачів мережі, можливо, що ви бачили його кожен день, але поняття не маєте, що це таке, тоді ця стаття для вас. OLX – це онлайн-платформа обміну або продажу товарів та послуг, яка дає кожному користувачу можливість заробляти гроші. Тут віддають безкоштовно або продають за символічну ціну будь-які непотрібні речі. Правда в тому, що на OLX можна продати навіть зіпсований старий радіоприймач або машину і навіть будинок.

Тут можна заробляти гроші без будь-яких фінансових затрат. У статті наведено інформацію, як це зробити.

Як заробити перші гроші на OLX новачкові: учись вести бізнес правильно у 2022 році

Сервіс OLX дає кожному користувачеві мережі інтернет можливість заробляти гроші онлайн на продажу непотрібних або старих речей і на перепродажі нових товарів. Незалежно від того, де ви проживаєте і в якій країні, платформа доступна усім користувачам мережі інтернет. Так що тут можна вирішити проблему з накопиченими непотрібними речами, одночасно, допомагаючи іншим людям, так як ціни на ці товари дуже низькі. Тут навіть можна продавати речі, зроблені своїми руками, і заробляти гроші віддалено, сидячи вдома. Але до того, як ви почнете заробляти на цьому сайті, необхідно пройти обов’язкову процедуру. Ось перелік підготовчих дій, щоб відкрити свій бізнес;

1. Реєстрація – процес простий і без верифікації

Якщо ви новачок, то у вас на OLX повинна бути робочий онлайн обліковий запис, для здійснення транзакцій. E-mail – обов’язкова умова, тому використовуйте дійсно свою адресу електронної пошти. Зареєструйтеся та вкажіть красиве ім’я користувача, завантажте справжню фотографію для оформлення профілю і напишіть про себе так, щоб люди могли з упевненістю вести з вами справи. Для того, щоб покупці оплачували ваші продукти, необхідно мати робочий банківський рахунок або електронний гаманець.

2. Вибирайте з розумом товари, які збираєтесь продавати

Це може бути щось, що вам набридло, але річ фірмова, гарна і якісна, або те, що вже не потрібне. Щоб збільшити приплив покупців, ви можете розпочати торгівлю з своїх кращих продуктів, щоб люди почали довіряти вам, постійно поверталися на вашу сторінку в пошуку якісної продукції.

3. Заголовок – всьому голова

Використовуйте заголовки, за якими люди з більшою ймовірністю будуть шукати ваш товар, і включайте в нього ключові слова, наприклад, дешеві телефони Huawei 2022.

4. Обов’язкові атрибути при описі своїх послуг

Якщо рекламуєте продукт, який продаєте, то в його описі обов’язково вкажіть своє місце перебування, час, коли у вас можна буде забрати куплений товар, спосіб оплати, який ви застосовуєте (зазвичай готівка), чи можлива доставка, і, т. д. Ніколи не вказуйте свій номер телефону в самому оголошенні.

Для того, щоб бізнес розвивався, потрібно правильно оформити опис товарів, що продаються, він повинен мати привабливий і правдивий зміст. В іншому випадку покупці втратять інтерес до ваших товарів.

заробіток на олх

Опишіть його переваги більш конкретно і детально. Обов’язково розкажіть про його реальний стан: товар новий або він в не дуже доброму стані, навіть трохи пошкоджений, все це чітко вкажіть.

5. Ефективні картинки із зображенням товару

Використовуйте красиві фотографії. Щоб бізнес приносив дохід, необхідно його вміло рекламувати. Реклама – це найголовніша рушійна сила в торгівлі. Тому, вибір картинок в онлайн-бізнесі має величезне значення. Зображення товарної продукції робіть максимально привабливим, регулюючи освітлення в кімнаті. Не просто клацайте фотоапаратом, а враховуйте багато нюансів, наприклад, привабливий фон.

6. Застосовуйте рекламні sponsered посилання

Вони надають інформацію людям, яку ті шукають. OLX спрямовує трафік на сайт по рекламних посиланнях в яких є ключові слова від Google. Отже, все, що вам потрібно зробити, це створити обліковий запис в Google AdWords і використовувати ключові слова і фрази для продажу своїх продуктів.

Тому що просте розміщення своїх товарів на сайті сервісу не зробить їх відомими. Для цього ви повинні вміти працювати з ключовими словами, які будете використовувати при описі товару і в заголовку для того, щоб його було видно за більшою кількістю запитів. Чим більше у вас покупців; більше грошей ви зможете заробити.

Просто не забувайте писати ті слова, за якими люди найбільше шукають потрібний їм товар. З розумом додайте їх в рекламному тексті, і ви зробите дуже важливу роботу.

7. Дослідження ринку.

Якщо ви хочете стати прибутковим дилером, ви повинні знати, що люди шукають в інтернеті, що зараз в тренді. Переглядайте сайти конкурентів і шукайте найбільш популярні речі, які користуються попитом. І як тільки знайдете щось цікаве, починайте з цим працювати. Можна скласти кілька списків з товаром на продаж і заробити непогані гроші.

8. Ціна товару впливає на продаж і товарообіг

Щоб товар не залежувався і не втрачав сезонність, необхідно вказувати розумну продажну ціну. Продукт не повинен бути дуже дорогим, так як це зменшить кількість покупок і віджене покупців. При цьому це має бути вигідно і вам і покупцям. Отже, визначайтеся правильно, якою має бути вартість ваших товарних продуктів. Спочатку ви можете підтримувати низьку ціну на початкових етапах і збільшувати її згодом, у міру зростання вашого бізнесу. І не забудьте відкрити банківський рахунок.

9. Доставка і спосіб оплати

Не забудьте про сервісну доставку. Це питання необхідно обов’язково враховувати і приділяти йому увагу. Бажано вирішити цю проблему в першу чергу. Щоб залучити покупців і зробити їх постійними клієнтами, можете зробити транспортні витрати безкоштовними, включивши вартість перевезення в загальну ціну товару. Просто працюйте з розумом. Так, продумайте, як зробити оплату товару зручною для покупців. Онлайн-транзакція – це найбільш поширений режим розрахунку.

Щоб завоювати довіру в перші дні роботи, ви можете навіть надати накладений платіж, щоб люди могли вільно замовляти ваш продукт.

10.Час: з часом все змінюється на краще

Ваш бізнес буде марним, якщо ви будете стояти на місці і не застосовувати інновації в торгівлі. Не потрібно розраховувати, що відкривши бізнес відразу розбагатієте. Отримавши перші результати, продовжуйте їх масштабувати. Якщо побачите, що дохід йде стабільно, продовжуйте працювати за цією системою і далі.

Щоб стати успішним потрібно багато працювати і постійно вчитися.

Постарайтеся з’ясовувати свої помилки, якщо вони будуть, і не забувайте, що відданість справі і терпіння – краще, що може бути у бізнесмена. Будьте зосередженим на бізнесі.

Постійно досліджуйте нові способи залучення трафіку на свою сторінку. Просто не втрачайте надію і продовжуйте брати участь в гонці.

як продавати на олх

Для сильної мотивації застосовуйте спосіб заробітку на OLX перепродажем трендових товарів. Купуйте товари, які вважаються «гарячими пиріжками», за низькою ціною, а здавайте за вищою ціною.

Наприклад, купили планшет Apple за 15 тисяч гривень і перепродали його на тій же платформі за 25 тисяч гривень.

Це прибуток в 10 тисяч гривень.

Майте на увазі, що в той момент, коли ви розмістите свої оголошення, пройде якийсь час, перш ніж покупці почнуть завалювати вас листами, що демонструють інтерес до покупки.

Як продавати на OLX більше, швидше і простіше

Якщо сказати коротко, то як правильно продавати в магазині від OLX, який пропонує корисні методичні інструменти для успішного ведення бізнесу.

Магазин на цій платформі – це бізнес сторінка, в якій є, як мінімум 10 оголошень.

Є два види бізнес-сторінок: звичайна і преміум, яка має розширені можливості. Як стверджує реклама, магазин – це ефективний інструмент залучення трафіку і збільшення продажу. Він підходить як для компаній, так і приватним особам підприємцям. Отже, які ж переваги має преміум бізнес сторінка магазину:

• сервіс «вітрина магазину» з додатковою рекламою;

• унікальна сторінка компанії з її характеристикою, логотипом та контактними даними і гіперпосиланням на блог;

• більше конкурентних позицій, що дає можливість показати більше своїх пропозицій;

• персональна підтримка, для запитань і консультацій;

• найбільша цільова аудиторія України – це допоможе показати ваші пропозиції більш, як півтора мільйонам онлайн користувачів;

• аналіз ефективності – показує результати за допомогою статистики відвідувань оголошень.

Що ж в результаті отримує автор сторінки: три фактори, які реально відповідають дійсності і мають позитивний характер – це вітрина магазину з набором обраних оголошень, це контакти автора і інформація про нього і персональна підтримка від сервісу OLX .

бізнес на олх

Додаткові можливості бізнес сторінки

  • • фільтр по товарах, де покупцям легше знайти товари, що продаються;
  • • рекомендовані оголошення, якщо ви їх виділите , то вони завжди будуть у верхній частині списку;
  • • xml імпорту всіх товарів, ця функція прискорить завантаження пропозицій;
  • • статистика візитів на оголошення за 90 днів.

Але, є мінуси у такого роду сторінки – вона не доступна на мобільних девайсах. Тобто, такого роду формат сторінки буде доступний тільки з комп’ютера або ноутбука.

Резюме

Ці поради будуть корисними для новачків, які хочуть побудувати мікро бізнес. Щодо заробітку на майданчику OLX вони зможуть прийняти правильне рішення, маючи чітке розуміння принципу роботи. Чим краще людина володіє своїми навичками, тим більше він отримає віддачу від бізнесу. Зберігайте ділову хватку, розробляйте нові стратегії, і ніхто не зможе вас зупинити.

Топ 5 якостей, які впливають на успіх чи невдачу

Куди вкласти 1000 доларів у 2022 році

Заробіток на лайках в Інтернеті — 11 Топ сервісів