Як заробити школяру в Інтернеті? 5 варіантів

Будь-якому школяреві було б цікавіше отримувати додатковий, до кишенькових грошей, заробіток. Інтернет же для учня – відмінна платформа для роботи. Головним достоїнством подібної діяльності є можливість заробляти без будь-яких вкладень.

Основними нішами для роботи школяра можуть стати:

  • соц. мережі,
  • платні опитування,
  • серфінг,
  • кліки по рекламі і посиланнях,
  • перегляд відео,
  • ставити лайки,
  • підписуватись на акаунти або спілкування на форумах.

1. Серфінг

Робота полягає в кліки, переходах по посиланнях, переглядах різних відео та інших видах найпростіших дій. Існують спеціальні ресурси, на яких можна знайти замовників для виконання всіх цих дій.

Як заробити школяру в Інтернеті

За них платять не такі великі гроші, близько 50 гривень за день, за умови наявності достатнього часу для роботи.

Механізм монетизації в цьому випадку надзвичайно простий: будь-який бажаючий реєструється на біржі з такими оголошеннями, а як тільки працівник знаходить цікаве замовлення, він переходить на сайт і виконує завдання.

2. Платні опитування і тести

В даному випадку школяреві потрібно зареєструватися на ресурсі, що дозволяє знайти сайти, яким потрібно статистика для оцінки особистих продуктів тощо.

Порада: Школяру потрібно заповнити власну анкету для біржі якомога ретельніше, повідомивши максимально докладно про всі факти власного життя.

Інформація допоможе збільшити кількість замовлень, а відповідно і заробіток.
Дохід з одне опитування складає в середньому до 50 рублів, за умови дійсної цінності відповідей опитуваного. Цінність залежить від знання теми опитування.

3. Біржі фріланса

Однією з найвідоміших робіт і при тому більш оплачуваної, ніж попередні види є заробіток на біржах фріланса. Подібні сайти повністю наповнені завданнями, які підійдуть будь-якому охочому заробляти.

Порада: Для новачка буде краще спробувати виконати замовлення за меншу вартість, так як замовники в цьому випадку готові допомагати і підказувати працівникам.

Види робіт на біржах фріланса:

1. Завантаження на сайти зображень з описами, а так само в певній замовником послідовності.
2. Транскрібітер – передрук звукових записів, наприклад, інтерв’ю журналістів.
3. Розробка логотипів.
4. Редагування зображень.
5. Написання текстів для різноманітних сайтів.
6. Написання продають текстів.
7. Розміщення оголошень.
8. Створення ілюстрацій з нуля.
9. Переклад текстів, за умови поглиблених знань мов.
10. Озвучування текстів.

4. Особистий блог

блогер може стати абсолютно будь-який, навіть школяр, і створити блог можна або в соц.сетях, або на Ютубі.

Як заробити школяру в Інтернеті
Smiling teen male chatting with friends in social networks sitting front laptop

Головними плюсами в Блогерство є величезні перспективи і можливість серйозного заробітку, який зможе дозволити навіть стати незалежним від батьків.

Для того, щоб добитися таких успіхів школяреві потрібно витратити чималу кількість часу на навчання всім тонкощам ведення власних ресурсів.

В даному виді діяльності важливо звернути увагу на наступні речі:

1. Необхідна хороша камера.
2. Цікаві творчі задумки, наприклад, красива картинка на відео, фото і так далі.
3. Впевненість в собі і вміння відстоювати власну позицію, доносити інформацію до аудиторії.
4.Цікава тема блогу, яка зачіпає важливі для безлічі людей питання.

Порада: Необхідно частіше викладати нові записи або відео, підігріваючи власну аудиторію, намагаючись з кожним новим постом дивувати передплатників.

Саме від реакції шанувальників безпосередньо залежить популярність автора блогу, так як кожне нове відвідування зацікавлених глядачів збільшує охоплення, а значить і заробіток. Монетизація блога відбувається за допомогою реклами, партнерських програм і багатьох інших маркетингових ходів.

5. Стрім

Стрім – запис гри в реальному часі, на ній видно як самого гравця, так і всі дії, здійснювані ним. Для геймерів, а часто ними є саме школярі, ідеально підійде заробіток на проведенні стрімів. Так само такий вид діяльності вимагає від стримера бути впевненим в собі і вміє красиво і грамотно говорити під час гри.

Монетизація стрімів відбувається за допомогою Донат – добровільні внески від глядачів. Виводяться кошти або на електронні гаманці, або відразу на карту стримера.

Також стрім можуть зніматися про популярні відео або просто створюватися для бесід блогера з власною аудиторією.

Заробіток в інтернеті відмінно поєднується з будь-яким основним заняттям і саме в цю перевагу такої роботи. Школяру абсолютно не варто переживати за навчання або вільний час, адже якщо робота приносить позитивні емоції і дохід, то що ще треба?

І остання порада, важливо вибрати одну справу, до якої лежить душа, і не намагатися займатися всім, тоді можна досягти колосальних успіхів, отримавши заповітну незалежність і свободу вибору.

50 лайків інстаграм +100 підписників tiktok безплатно

Тіньовий бан в TikTok: що це, як вийти, за що дають

Заробіток в Інтернеті на лайках

error: Вміст захищений!!