Як заробити вчителю в Інтернеті

Традиційно прийнято вважати, що місце роботи вчителя – це школа. Однак з приходом інтернет в життя людей, змінилися можливості заробітку для професіоналів, в тому числі і для вчителів. Крім роботи в школі з’явилися інші способи заробітку на життя для педагогів. Тому багато вчителів можуть подумати, як змінити умови праці виконуючи свої професійні обов’язки онлайн, віддалено з дому. Можна просто додатково заробляти гроші у вільний від основної роботи час. Способів дуже багато, але для початку зверніть увагу на ті, що опубліковані в статті. Звичайно, не варто чекати до останнього моменту, коли виникнуть фінансові проблеми. Багато вчителів починають замислюватися про ці можливості тільки тоді, коли бачать, що у них немає можливості підвищити зарплату в школі. Тому немає сенсу чекати і на щось сподіватися, чим раніше ви подумаєте про альтернативний заробіток і почнете підробляти, тим краще.

Друге професійне життя шкільного вчителя: альтернативний заробіток

Бути онлайн-вчителем має свої переваги – це відносна свобода при вибору розкладу, вартості занять і вихідних. Але є і недолік: вчитель продає свій час. Так, реально це не видно. Учень цього не помічає, він думає, що вчитель продає тільки урок, але насправді він продає ще свій особистий час на підготовку до уроку. Тобто якщо урок триває 60 хвилин і коштує, припустимо – 50 гривень, то підготовка до уроку 30 хвилин, взагалі не оплачується.

Проблема виникає тоді, коли ціну підняти за одне заняття не можна, конкуренція на ринку не дає такої можливості, а сумарний час не дозволяє більше планувати уроків. В такому випадку вчитель не заробляє стільки, скільки теоретично витрачає на це часу. Тому настане такий момент, коли вчителю фізично стане неможливо збільшувати свій заробіток. Що робити в такому випадку? Потрібно шукати додаткову роботу не пов’язану з педагогікою.

Дійсно, якщо вам подобається проводити заняття, ви відчуваєте себе щасливими на цій роботі, але не заробляєте достатньо, вам доведеться застосовувати якусь форму додаткового доходу, щоб вистачало грошей на життя.

Додатковий заробіток для вчителя: реальні способи

Як заробити вчителю в Інтернеті

Застосовуючи ці перевірені способи, вчитель зможе заробити додаткові гроші, використовуючи свій педагогічний досвід і професіоналізм.

1.Консультування онлайн – популярний спосіб заробітку

Цей варіант заробітку вчителя має великий потенціал, незважаючи на те, що великі компанії практикують його вже багато років і створюють конкуренцію. Тому можна спробувати влаштуватися на роботу в подібні компанії. Йдеться про методичні центри та управління освіти, які надають послуги, школам, перевіряючи та затверджуючи статус педагогів щодо викладання певного предмету.

Але, можна працювати незалежно, рекламуючи свої послуги. Робота не складна можна консультувати дистанційно онлайн. В залежності від стану підготовки вчителів до ведення уроків можете порадити їм про шляхи вирішення проблем. Про необхідність проходження курсів підвищення кваліфікації, порадити фахівців які проводять майстер-класи зі спеціальних предметів. Так, це складний шлях заробітку через високу конкуренцію та участь великих методичних центрів, але, це не причина не пропонувати свої послуги педагогам школи.

Якщо у вас вже є досвід надання послуг онлайн, ви можете запропонувати консультацію для тих вчителів, які хочуть спробувати заробляти на життя викладанням в Інтернеті, але не знають, з чого почати. Послуга більше орієнтована на ідею відкриття бізнесу і все, що з цим пов’язано, ніж на підвищення якості методичної роботи педагогів. Пропонувати свої послуги можна, розмістивши оголошення на шкільних сайтах і на своєму блозі.

2. Заробіток на партнерській програмі: партнерські посилання

Ще один спосіб заробити кілька додаткових гривень – це участь у партнерській програмі, поширюючи партнерські посилання. Тобто, ви пропонуєте продукти інших педагогів професіоналів, які будуть платити вам комісію від вартості проданих продуктів. Це не дуже прибутковий бізнес, Якщо продукти, які будете продавати низької якості і мають високу ціну.Звичайно, будьте послідовні зі своїм способом мислення і зі своєю етикою.

Як зареєструватися у партнерській програмі? Дуже просто, для цього можна брати участь в партнерській мережі MyLead або в MASTER:Освіта, де для всіх відкриті двері. Тут близько 3 тисяч партнерок які можна рекомендувати, і за це отримувати відсоток від продажу. Однак в більшості випадків потрібно розбиратися в пропонованих продуктах педагогічного спрямування, і не ігнорувати такою можливістю.

Звичайно, щоб бути впевненим у пропонованому продукті потрібно його вивчити або хоча б пошукати в інтернеті відгуки, а не бездумно всім підряд пропонувати те, що людей не цікавить. Тому, якщо вам спало на думку рекламувати чужий товар, то робіть це тільки в тому випадку, що вважаєте його хорошим товаром, а не тільки тому, що збираєтеся заробити легкі гроші.

3. Заробіток на продажу педагогічної та навчальної літератури

Спосіб продажу книжок для заробітку дуже підходить саме вчителю, особливо в якості свого першого доходу. Тому що це дуже цікавий і приємний заробіток, отриманий за свою працю. Написати книжку і вкласти в неї свій професійний досвід – це не так просто, тому і ціна повинна бути висока.

Правда, продаж однієї книжки не зробить вас багатим, але в підсумку цей процес доставить вам трохи додаткових грошей і радості. Тут є кілька варіантів створення книг: електронний варіант або паперова книга. Тематика книг може бути різна.

Заробіток для вчителів

1). Книжки невеликого формату для людей, що вивчають іноземну мову. Як не дивно, в цьому все ще є великий попит, оскільки зазвичай ці книжки дорогі, і багато школярів не хочуть витрачати гроші на них або тому, що немає великої різноманітності тем і рівнів підготовки. Прикладом можуть служити невеликого формату книжки-розмовники іноземної мови, які продаються для різних рівнів і за низькими цінами.

2). Спочатку ви можете запланувати написати якісну книжку і продавати її за дуже низькою ціною, щоб була доступною дітям. Але тут потрібно врахувати той факт, що час на написання книжки має високу ціну і ще вам доведеться вкласти гроші, що б просунути її в Інтернеті. Без реклами немає сенсу надіятися що її побачать мільйони людей і тут же почнуть падати на ваш рахунок тисячі гривень. Цього не буде, але якісь невеликі гроші можуть в кінцевому підсумку прийти.

3). Книжки з граматики

Викладання граматики може бути нудним як для учнів, так і для викладачів, але це все ж необхідно, принаймні вивчити базу граматики.

Тому є необхідність у створенні методичної літератури та можливість її продажу, особливо з української мови та літератури. Якщо поглянути на результати ЗНО школярів випускних класів з української мови та літератури то 9% взагалі не склали, і всього 22 особи отримали максимальні – 200 балів. Так що тут поле не оране, а попит на книги є і буде.

4). Розмовники та словники з іноземної мови

Іноді люди не хочуть фундаментально вивчати іноземну мову, для своїх потреб їм достатньо мати розмовники і словники.

Реальність така, що для особливих випадків, наприклад, вивчення мови для роботи або дуже специфічних цілей, вчити іноземну мову потрібно серйозно – це те ж саме, що і навчання своєї рідної мови. Але вивчення іноземної мови для туристів з простим словниковим запасом, дещо відрізняється від звичайного курсу навчання. Чому б для туристів не продавати словники за темами або цілями? Покупцями можуть бути ваші власні учні, учні-самоучки, а також інші викладачі, яким завжди цікаво, де знайти словниковий запас по тій чи іншій темі.

5). Продаж методичних розробок

Продаж методичних матеріалів традиційно був одним з найтиповіших способів заробітку.

Попит на методичні розробки збільшувався коли викладачі проходили атестацію на отримання надбавки до зарплати. Якщо це та частина педагогіки, яка вам найбільше подобається, наприклад, створення матеріалів і завдань для учнів, але ви знаєте, що величезна кількість вчителів не люблять це робити. Тому вони вважають за краще витратити гроші на придбання готових методичок, які можуть полегшити їм роботу, не витрачаючи ні хвилини часу. Крім того, коли вчителі почнуть купувати у вас матеріали, вони можуть стати вашими клієнтами на довгий час.

Додатковою перевагою цього продукту є те, що його можна створювати одночасно з підготовкою до уроків. Суть в тому, що кожен раз, коли ви готуєтеся до уроків і конспектуєте новий матеріал, відразу оформляйте його так, щоб потім можна було продати іншим вчителям або навіть учням, вносячи невеликі зміни в дизайн. Тоді час, який ви витрачаєте на підготовку до занять, стане більш продуктивним.

6 кроків, які допоможуть стати багатим та успішним

Чи можна заробити в Oriflame, Amway, Avon

Додатковий заробіток для Жінок на дому та в Інтернеті