Заробіток на кліках (без вкладень) 24 сайти які платять гроші

Кожен хотів би заробити, просто клацаючи по посиланнях або виконувати завдання, а може навіть підійде серфінг і листи.

Тут зібрані кращі 24 сайти, на яких можна отримати непогані гроші за пару годин роботи в день з виводом на різні гаманці.

сайти для заробітку

SeoSprint

Один з кращий проектів це – SeoSprint. Тут безліч різних способів заробітку, від серфінгу до виконання оплачуваних завдань.

WM Mail

Найстаріший букс, який працює з 2004 року. Реферальная система, бонуси, завдання – все є на цьому буксе. Виплати на різні гаманці, аж до карт.

Socpublic

Цей веб-сайт – один з найкрасивіших представлених тут. Велика кількість завдань, низька мінімальна сума для виплати, різні заохочення від адміністрації і найголовніше – високий відсоток доходу з реферальной програми.

WMR Fast

Цікавий проект, на якому можна отримати рублі для гаманця WebMoney. Щоденні бонуси для рефоводов і їх виконавців – знаходяться тут.

ProfiTCentR

Тут зможете отримати на перегляді відео на YouTube, за які платять непогані гроші. Велика кількість листів для перегляду. Завдання досить дорогі.

Seo-fast

По дизайну чимось схожий з SEO Sprint. Можна працювати з телефону. Для серфінгу – це відмінний вибір, адже середній час перегляду однієї реклами – 2 секунди.

Web-IP.ru

На даному ресурсі можна отримати винагороду – переглядаючи рекламу, адже це головний задум проекту. Висновок здійснюється на WebMoney-гаманці, система авторизації налаштована через цей сервіс.

Globus

Цікавий проект, де головна валюта – долари. Необхідно завантажити додаток і дивитися рекламу, при цьому майже нічого не роблячи. Тут присутній 7-рівнева реферальная система, що дозволяє отримати непогані гроші на реферальной системі.

Aviso

Цей букс один з наймолодших, незважаючи на те, що йому всього 2 роки він вже набрав більшу аудиторію. Різноманіття платіжних систем для висновків – дійсно вражає.

WMZona

Відкрився давно, в 2004 році. Як і на Globus тут головна валюта – $. 1 клік по рекламі коштує цілих 6 копійок, проте з цього і випливає проблема. Рекламодавці не хочуть платити такі величезні кошти, адже вони можуть просто піти на більш дешевий ресурс.

AdBTC

За назвою можна зрозуміти, що тут нам будуть платити Сатоши. Платять тут трохи, приблизно 600-800 Сатоши за 30 хвилин перегляду реклам, проте курс біткойнов не передбачуваний. На цьому можна заробити відмінні гроші, якщо курс схопиться вгору.

Neobux

Головний мінус в тому, що нам обіцяють великі гроші за перегляди реклами, проте це не так. У день можна заробити приблизно 5 рублів, а серфінг приносить 0.015 $ в день. Мінімалка від 2 $.

Ojooo

Німецький ресурс, який популярний в Росії. Заробити на переглядах реклами в день тут можна 5-10 рублів. Найголовніший мінус – висновок на іноземні платіжні системи. На такі як PayPal, Paiza і OKPay.

VipIp

Для початку роботи необхідно завантажити програму, це і є головна відмінність цього букса від багатьох інших. Можна одночасно працювати за комп’ютером і переглядати рекламу. Серфінг і листи – найлегші способи заробітку тут.

VIP-PROM

Веб-сайт з валютою долара. Тут присутній система автосерфінг, яка дозволить заощадити час і заробити нічого не роблячи. На сайті також є форум, де користувачі зможуть задати різні питання, що цікавлять їх.

SurfEarner

Для початку треба встановити розширення в браузер, яке буде показувати рекламу під час роботи за комп’ютером. Висновок доступний навіть на мобільний телефон.

VkTarget

Один з прибуткових буксов, адже тут можна заробити від 50 копійок за вступу в групу і т.д. в соціальних мережах. Реєстрація здійснюється через соціальні мережі. Для початку роботи в кабінеті необхідно прив’язати соціальні мережі.

Bitter

Здесьнужно встановити розширення. Воно також буде показувати рекламу, проте весь баланс у валюті біткоіни. Проекту вже 4 роки.

PtcShare

Американський проект, який запустився недавно, проте він платить дуже хороші гроші за перегляди реклами. У день можна заробити 5 і більше $ в день! Виводити можна на гаманець Payeer, звідки можна виводити на стандартні платіжні системи.

ySense

Працює в доларах. Тут можна отримати винагороду, якщо виконуючи завдання. Нагороди за опитування хороші. Гарний інтерфейс також присутній.

Clixsense

Запустився цей букс більше 2 років тому. Можна отримати хороші гроші – проходячи опитування, де вам можуть заплатити приблизно долар. Виводити можна купонами на Amazon, Payooner. Мінімальна сума – 8 $.

Getpaidmail

Сайт виплачує за примітивні дії. Кліки, реєстрації, завдання і т.д. Мінімальна сума для виведення дуже мала – всього 1 $.

Myfreeshares

Один з елітних буксов який існує з 2005 року. Дохід також побудований на кліках і реєстраціях. Однак висновок досить цікавий. Можна придбати акції або ж вивести кошти на свій реальний рахунок.

Ebesucher

Це ресурс, де можна переглядати рекламні посилання в окремому вікні і при цьому нічого не роблячи. Дохід повністю автоматичний, завантажувати також нічого не треба. Сайт хоч і американський, але підтримує російську мову.

Як створити сайт і почати на ньому заробляти?

Що таке криптовалюта і для чого вона потрібна?

Топ-6 способів заробити гроші в Тік Ток (Монетизація TikTok)

Безкоштовна накрутка Тік Ток: лайків, підписників, переглядів

ТОП 15 ідей з чого почати заробіток в інтернеті в 2021 році

Залишити відповідь