Заробіток на NFT іграх без вкладення грошей

З розробкою крипто-ігор і впровадженням на ринок, користувачі стрімко почали їх вивчати, відчувши шанс на заробіток. Причиною стало те, що крипто ігри на базі блокчейна дають можливість гравцеві заробляти, просто граючи в гру. Після підключення цифрових ігор до децентралізованої мережі, внутрішні ігрові активи стають доступними для торгівлі і можуть бути продані поза грою. Кожен  випущений цифровий актив може бути  індивідуальним, і  не підлягає обміну – це токен (NFT). У свою чергу, ця можливість перетворює ігри  Блокчейн Play-to-Earn (P2E) в ігри «Грай, щоб заробити». Ця стаття інформує які проекти P2E мають найбільший потенціал. Цифрові активи дають гравцям більше можливостей.

Детальніше читайте далі в статті.

Найприбутковіші NFT ігри: ТОП-4 проекти

До цих пір заробіток на іграх був значною мірою обмежений. Видавці випускають ігри на цифрових платформах, таких як:

 • Steam;
 • Epic Games Store;
 • Origin;
 • GOG;
 • Green Man Gaming.

Найчастіше, навіть у разі повністю доступних тайтлів (примірників), до гри додаються мікротранзакції. За прогнозами Statista, ці моделі монетизації принесуть до 65 мільярдів доларів прибутку протягом року.

Є ігри, які не є повністю платними або безкоштовними, все залежать від грошей, отриманих в іграх. Roblox (онлайн-платформа, wikipedia), де грає 43 мільйони користувачів в день має свою внутрішню валюту Robux для фінансування гри. Точно так само Fortnite, де грає понад 70 мільйонів активних користувачів на місяць, має свою валюту V-Bucks. Як стверджують експерти обидві валюти прості для користування.

Вони просто являють собою бали, які конвертуються в фіатні гроші. Цифрові активи назавжди закріплюються за ігровим обліковим записом. Гравці нічого не можуть з ними зробити.

Тому, крім спеціальних стрімів, у гравців не було можливості заробляти на накопиченні ігрових ресурсів.

Ігри NFT повністю змінюють цю систему, змінюючи відносини між розробниками та гравцями. Як правило, розробники ігор досягли цієї мети, після того як ввели два типи цифрових активів — NFT і нативні токени.

Процес купівлі та продажу NFT став простою справою. Гравцеві потрібно встановити розширення для браузера – це гаманець MetaMask і підключити його до маркетплейсу NFT. Залежно від Блокчейну деякі гаманці мають більш широку підтримку, ніж інші.

Як тільки гаманець підключений до NFT, то вся криптовалюта від продажу NFT переходить до нього. Потім просто конвертується в фіатні  гроші на біржах:

 • Binance;
 • Coinbase;
 • Gate.io;
 • FTX і багатьох інших.

Таким чином, ігри для заробітку стають постійним джерелом доходу.

Як ігри NFT заробляють гроші

Оскільки ігри NFT працюють на Блокчейні, все прозоро і все піддається обліку. Що більш важливо, все програмується. Це означає, що кожен раз, коли гравець торгує NFT, компанія може отримувати відсоток від цієї транзакції. NFT – це просто розумні контракти, що містять цифрові активи.

В іграх NFT є свої токени, які можна обміняти на реальні гроші. Ними можна оплачувати транзакції NFT, а також накопичувати всередині, в якості ігрових активів.

У метавсесвіті Decentraland гравці використовують токен MANA для покупки всіляких віртуальних товарів.

З кожного продажу NFT розробники Decentraland отримують частину прибутку. У той же час токен MANA від Decentraland дозволяє людям перетворювати цифрові активи в NFT за допомогою модуля Builder. Чим популярнішою стає гра і чим більш бажаним стає токен, тим вище його ціна.

Тепер, коли основи ігор NFT стали більш менш зрозумілі, публікуємо список найпопулярніших ігор.

 1. Axie Infinity – найпопулярніша гра блокчейн

Запущена у березні 2018 року, гра Axie Infinity проклала шлях для всього ігрового простору NFT. Sky Mavis, команда з В’єтнаму вперше створила дуже захоплюючу гру NFT, яку багато хто зараз використовує як джерело доходу.

В даний час Axie Infinity може похвалитися більш ніж 2,7 мільйонами активних гравців на місяць, а її популярність зростає з кожним роком.

З тих пір Axie Infinity приносить дохід своїм творцям у розмірі 2,3 мільярда доларів. Фактично вона поступається тільки OpenSea з сукупним обсягом торгів в 3,94 мільярда доларів.

Фактично, багатомільярдною економікою Axie Infinity керують три ифрові активи:

 • Smooth Love Potion( SLP), доступна на KuCoin, Gate.io або Binance;
 • Axie NFT токени – це ядро економіки. Їх ціна може варіюватися від 60 до 300 доларів на ринку Axie Infinity NFT.
 • Токен Axie Infinity (AXS) — токен управління грою на блокчейні. Іноді його називають токеном Axie Infinity Shard, який також доступний на Binance , FTX, KuCoin і Huobi .

Крім того, гравці можуть купувати ділянки NFT в якості бази для операцій. Однак найчастіше це найдорожча частина гри, призначена для найбагатших.

Якщо грати в Axie кожен день, то можна заробити близько 400 доларів на місяць. Досить сказати, що Axie Infinity – це дуже складний світ. Кожна її частина заслуговує докладного керівництва, тому ця гра NFT стала такою популярною.

 1. DeFi Kingdoms – це новинка на ігровій сцені з блокчейном

Гра створена і запущена в роботу в минулому році в першу чергу як децентралізована біржа (DEX ).

За останній місяць майже 160 тисяч користувачів генерують оборот у розмірі 1,68 мільярда доларів за 8,14 мільйонів транзакцій. Ці транзакції підтримуються мережею Harmony. Яка використовує Ethereum, Avalanche і Binance .

DeFi Kingdoms використовує токен JEWEL для:

 • обміну токенов на DEX;
 • ставок в обмін на дивіденди;
 •  NFT у вигляді інтерактивних героїв напрокат.

Таким чином, JEWEL є одночасно внутрішньою ігровою валютою і торгової криптовалютою з максимальною пропозицією в 500 мільйонів JEWEL.

Ціна токена ATH на сьогодні становить 23,36 доларів. Він доступний на Hotbit, MEXX та внутрішньому ринку DeFi Kingdoms.

 1. Gods Unchained – це колекційна карткова гра

Вона зібрала в 2018 році 15 мільйонів доларів за рахунок продажу мільйонів карт. Гра сподобалась людям, тому що гравці відчувають себе як вдома.

Завдяки щедрому фінансуванню і технічному досвіду Gods Unchained не тільки добре виглядає, але є першою блокчейн-грою випущеною на платформі Immutable X, заснованою на Ethereum – має низькі комісії і швидкі транзакції.

Це карти NFT, якими торгують на ринку Immutable X. Ніша карткових ігор хоча і менша, ніж ринок екшенів і шутерів, але як і раніше сильна і, як очікується, буде рости на 7,8% в рік в період з 2022 по 2026 рік. В даний час, За даними Statista, дохід від карткових ігор становить 6,46 млрд доларів.

 1. Alien Worlds – ще одна цікава гра

Гра схожа на DeFi Kingdoms, але в космосі. Ця науково-фантастична гра NFT на трьох блокчейнах Ethereum, Wax і Binance Smart Chain.

Що стосується блокчейна, метавсесвіту Alien Worlds подолала поріг в мільйон користувачів у вересні 2021 року, ставши першою грою на блокчейні, що подолала позначку в 100 000 осіб.

У грі застосований Trilium (TLM), нативний токен. Хоча Trilium керує економікою, він обертається навколо NFT.

У квітні 2021 року, коли TLM досяг ціни в 7,19 долара, токен торгується приблизно за 20 центів. Токен можна придбати на таких біржах, як FTX, Binance , Gate.io або KuCoin.

Висновок

Блокчейн ігри – це інноваційна технологія розвитку ігрової індустрії.

 Вже сьогодні видно, як піде розвиток  комп’ютерних ігор по технології Blockchain. Цифрові гроші замінять звичайні долари та гривні.

Психологія бідності: 8 причин, чому у Вас немає грошей

Грошова енергія: як залучити та контролювати

Кращі банки для малого та середнього бізнесу

error: Вміст захищений!!