Аукціони України. Як вони працюють і що забороняють?

Аукціони України – це спеціальні майданчики, на яких продавець виставляє товар на продаж, а покупці пропонують поступово підвищуються ціни за допомогою електронної системи. Лот також можна придбати за заздалегідь встановленою вартості. Як правило, такий спосіб називається «Купити зараз». Як працюють різні системи, розглянемо в матеріалі.

Аукціони України та принципи торгівлі

Все торгові майданчики мають подібності та відмінності. Поговоримо про загальні риси. У спеціально створеної вкладці покупець виставляє свій товар на продаж. Він може зробити три речі:

  • Установити мінімальну стартову ціну – наприклад, 1 гривню.
  • Вказати мінімальну суму, за яку готовий продати лот.
  • Виставити фіксовану ціну навпаки клавіші «Купити цей ».

Таку або схожу кнопку пропонують все аукціони України.

Покупець може зробити дві речі.

№1 – пропонувати свою ціну з певним кроком на підвищення вартості. Для цього, як правило, використовуються спеціальні роботизовані програми. Вони перебивають ціни інших покупців, не виходячи за рамки встановленої верхньої межі, починаючи з самого малого значення. Якщо межа вашої ціни досягнуть, а торги тривають – ви можете встановити нову граничну суму, і продовжити участь. Переможцем стає той, чия сума була названа останньою.

№2 – натиснути на клавішу «Купити зараз», і придбати товар, не чекаючи закінчення торгів. Ця функція доречна при дефіциті часу – наприклад, коли необхідно купити подарунки. Людина, що вибрала такий спосіб покупки, відразу ж стає переможцем торгів. Далі сторони повинні обмінятися контактами і вийти на зв’язок.Для кожного інтернет аукціону України відрізняється час виходу на зв’язок, проміжок до відправлення товару та настання моменту зворотної реакції. Сторони можуть залишити один одному відгуки про якість і результативність роботи.

Що можна придбати на торгових майданчиках?

Люди і організації виставляють на продаж що завгодно. Тут можна придбати дитячі самокати та радіокеровані іграшки, поголів’я худоби, квартиру і автомобіль.

Аукціони України
online auction concept

З екзотичних лотів можна назвати колекцію чоловічих трусів, запаси горілки і ритуальні покривала. Віоліті аукціон в Україні пропонує придбати предмети колекціонування, включаючи монети, які мають нумізматичної цінністю. Один з відомих лотів, проданих влітку 2015 року – срібний глечик першої половини 5 століття. Його ціна склала 1 мільйон гривень. Знахідка була виявлена ​​на глибині 50 см.

«Violity аукціон» в Україні вважається найбільшим онлайн-порталом про шукання скарбів, активний відпочинок.

Тут збираються люди, яких цікавлять відбитки, герби, медалі, ордени. Також тут часто продаються статуетки, прикраси, поштові марки, старовинні гроші, вироби з кераміки і не тільки.

Ризики і вигоди роботи з майданчиками конфіскату

Уже не перший рік майно боржників (як правило, банківських) різні установи виставляють на продаж. Вигода придбання подібного товару – ціна на 30-40% нижча за середньоринкову. Тут вигідно, наприклад, купувати квартиру. Щоб стати покупцем, необхідно зайти на сайт Міністерства юстиції і вибрати товар, який сподобався.

Далі слід ознайомитися з характеристиками реалізованої речі або майна.Зручно, що вказані контакти організаторів торгів, дані для перерахування коштів та географічні координати об’єкта, де його можна побачити.

Після того як відбулося знайомство з імовірною купівлею, людина оплачує гарантійний внесок – це близько 1/10 частини від озвученої на старті ціни. Наступний крок – реєстрація в якості потенційного покупця.

Далі ви отримуєте квиток учасника і прагнете стати переможцем в торгах. Товар вважається проданим, якщо після останнього назви ціни пройшло три хвилини, і не була названа нова ціна.

Тепер поговоримо про ризики аукціонів України по конфіскату. Куплене вами майно можуть відсудити його колишні власники (банк не попередив вчасно про продаж, другий чоловік не знав про такий стан справ), сам банк або організатори торгів.

Якщо суд визнає угоду недійсною, то покупець повертає майно в обмін на гроші. На практиці, з поверненням коштів часто виникають проблеми, тому покупець може залишитися без покупки і без грошей.

Навіть якщо угода була визнана дійсною, треба бути готовим до самостійного виселенню колишніх господарів з квартири через суд. Якщо ви придбали автомобіль – відразу виїхати на ньому не вийде.

Оптимістичний варіант – авто знаходиться на штраф майданчику ДАІ, без документів і ключів або – в розшуку. Пошуком машини доведеться займатися покупцеві.

Особливості роботи з деякими торговими майданчиками

Після того як закрився «aukro», користувачам довелося вибирати серед деякого числа інших торгових майданчиків. Давайте розглянемо ті з них, на яких сторони отримують максимальний захист при проведенні операцій.

На «Кашалот аукціоні» в Україні для продажу кожного лота відводиться час, що дорівнює 2 годинам. Лот можна виставляти за ціною від 2 до 22 грн.

Крок ставки залежить від стартової вартості. За підсумками торгів, покупець повинен придбати товар за заявленою вартістю, а продавець – надати річ у належному вигляді і передати її у володіння покупцеві.

Якщо одна зі сторін відмовилася купувати / продавати товар – присуджується Жовта картка. Коли таких карт збереться три – користувач не зможе брати участь в торгах протягом 1 календарного місяця.

Правилами забороняється:

  • установка невідповідної ціни;
  • викуп лота у самого себе через створення додаткових акаунтів;
  • створення фіктивної угоди з іншими користувачами.

«Скайлотс аукціон» в Україні також утримує хороші позиції. Щоб стати покупцем, необхідно зареєструватися.

Для цього заповнюються всі поля в розділі «Мій рахунок», включаючи e-mail, ПІБ, телефон та адресу. Потім перейдіть на сторінку лота, перегляньте інформацію про продавця. Якщо є уточнення – задайте питання.

Після з’ясування всіх нюансів, зробіть ставку або натисніть «Купити зараз».

Підтвердіть дію. Якщо ви станете переможцем – на електронну скриньку прийде лист з контактною інформацією продавця.

«Нью Аукціон» в Україні строго стежить за дотриманням законодавства. Наприклад, тут не можна продавати наркотики, продукти яскраво вираженого порнографічного змісту, продукти харчування, державні еталони фізичних величин, вкрадені товари, що знаходяться в розшуку транспортні засоби, бланки суворої звітності.

Також забороняється продаж органів людей або тварин, браконьєрських снастей, неліцензійного програмного забезпечення.

«Новий Аукціон» в Україні до певних товарів пред’являє ряд вимог. Наприклад, якщо продається тварина, то такий різновид повинна бути дозволена в країні.

Також продавець гарантує, що доставить тварина транспортом, який буде відповідати вимогам безпеки і гуманності (вітається особиста доставка). Потрібна декларація про дотримання гуманних і безпечних транспортних умов.

На який же торговому майданчику зупинитися?

Спочатку, потрібно сформувати мету, визначитися з тематикою. Залежно від цього, розглядати наявні пропозиції. Якщо ви знайшли старовинну монету і хочете її реалізувати – реєструйтеся на аукціоні монет України (така назва закріпилася за «Віоліті»).

Якщо хочете стати власником конфіскованого майна – шукайте відповідні майданчики. Якщо товар не специфічний (телефони, іграшки, взуття, одяг) – працюйте з любим інтернет-партнером.

Декрет — економимо чи заробляємо?

22 ідеї для публікаций в Instagram

Як заробити ВКонтакте: реальні способи

Інтернет магазин одягу для вагітних: як бізнес ідея

error: Вміст захищений!!